DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Köln - a ja to S'Tsung prezil
Köln - a ja to S'Tsung prezil
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat

Stav den pred tim: Kdybyste se nahodou rozhodli udelat rozbor, kde ma clovek vsechny zily a jak vedou, mohlo by vam moje telo zaziva pomoci. (zjistila jsem, ze nejsou az zase tak pravidelne). Take by jste mohli udelat rozbor zilek v mych oci (za to si asi muzu cumenim do monitoru).
K tomu me bolelo cele moje telo z osmihodinove cesty domu.
Köln: co se delo pred odjezdem radsi resit nebudu. (moc mile to nebylo, takze mi bylo fakt hrozne). Dorazili jsme podle Hilly (GPS) na misto a celkem snadno jsme ho nasli. velke prosklene dvere Gigacentra a zatim velky dav lidi kolem dvou automatu - ceho asi.
Prvni automat, na kterem jsem stala byl Dancing Stage Euromix. (flakla jsem do nej dve euro tak mi to venovalo 3credity). S Daximem, clovickem, ktery me tam pozval jsme dali Vanity Angel, Tsugaru (a jeste neco). Teprve pak jsem si uvedomila, ze chtel hrat osmitlapky a ne zadny devititlapky. Ale prezil je. Sklidila jsem prvni obdivne pohledy a hlasky.
DS EM2 je offic automat, ktery stoji nejvice ze vsech DDR automatu. Pady fungovaly dobre az na freezy, zase jsem je obvykle neustala. Takze asi 50kilo na potvrzeni a udrzeni sipky nestaci.
DDR Extreme je druhy automat, u ktereho bylo dosti narvano a ani se nedivim, protoze to vlastne ofic. Extreme ani neni. Vystala jsem si frontu a zacala hrat na player 1. Tam uz s padem byl mensi problem. Nebralo mi to sipku vpravu a na nejakou jinou se muselo poradne dupnout, coz jsem pote uz nemela dost sil. Kazdopadne jsem jela nekolik challengu na devet a pak sakuru na deset. (byla sranda...mozna si me nekdo natocil). Jinak zpet k tomu automatu. Puvodne je to automat asi z tretiho mixu, ale nekdo ho nejak hacknul a nasazel tam zbyle mixy. Takze to ma DDR mixes 1-8, plus nejake skladby z BeatMania (ne ze by je nekdo hral). Taky se na Extremu dalo vyhrat extra stage (date tri songy na heavy a ten treti si oddvojackujete). Extrastage ale staly za to - stylem Legend of Max, reverse. Vyhodu to ma takovou, ze mate max. zivotu hned na zacatku hry. Ale i tak to skonci rychlim FAILED.
Byl tam jeden expert, co hral porad na double (ale porad ty stejne tri skladby). Tak jsem mu rekla at hraje na 'expert' (to jest heavy) tak se mi vysmal. Tak jsem si vystala frontu nahazela tam ctyri kredity a sla hrat prvni double. Dala jsem ze zacatku jen crashe na standard (aby se dav trochu zorientoval). Pak neco na heavy (nejakou osmitlapku) a pak crashe na heavy (devet). Tak jsem sklidila potlesk, obdiv a ta osubka se mi i uklonila. BTW: Malem jsem u toho trikrat slitla. A poctvrte (tusim, ze u jine skladby) se mi povedlo slitnout doopravdy. Ale nic to nebylo a zvladla jsem se postavit a dohrat.
Jinak uroven hrani je tam asi dobra. Dost lidi hraje na heavy a i kdyz rika, ze to moc neumi hrajou aspon dva roky a pohybuji se mezi 7 az 9tlapkama. Max300 jsem slysela trikrat. Z toho dvakrat failed (ale ti dva kluci co jeli maxe prvni to umeli...aspon podle meho). Druhy Max300 patril me a Shodanovi. Byla jsem z toho natolik vedle, ze jsem se nepodivala, co dostal on, ale predpokladam, ze to odackoval..netusim. Ja jsem dostala prumerne B (predtim jsem prohlasila, ze to bude jasny fail..takze pak nastal vybuch smichy, kdyz jsem se otocila na ty lidi okolo se svym asi dobre zmatenym vyrazem). Shodan je fakt dobrej, hraje taky dva roky jednou tydne v herne...a fakt umi. (hlavne je na to zvyklej^_~). Bylo tam jeste asi dalsich pet hracu, kteri se povazuji za nejlepsi a taky to umeli. Ale tri z nich hrali s barem (nemeli by...)
Na Extremu jsem se vyradila pozdeji vecer vice a taky to na me bylo znat, z mych acek se stavalu cecka a becka a posledni hru jsem sklidila snad tri decka (moje oci uz nestihali, videla jsem asi kazdou treti sipku a to pak hrat neslo. potom jsem se malem skacela kdyz jsem odchazela. moje ocni vada je taky uzasna..divim se ze muj mozek vubec zvlada neco ostre videt - i kdyz jen s brylemi). Take jsem hrala tu sakuru na double na osm. Hrala jsem ji jen dvakrat. Poprve sklidila pekny uspech a pri druhe jsem se rozplacla natolik, ze kdyz jsem se zvedla bylo na obrazovce modre napsano FAILED. Takze hold smula, ale byl to muj treti stage. Pred tim jsem dala dam dari dam. Sileny stepchart. Pekne se u toho nalitate. Je to fakt divny..neni tam moc sipek ale prohani vas z jednoho konce padu na druhy. Fakt otres. A potom neco dalsiho na heavy, ale uz jsem zapomela co. Kazdopadne to tezke nebylo (dala jsem i can't stop falling love - jo u toho jsem sebou svihla poprve - a jeste jednu catu, co netusim jak se jmenuje. Sklidila jsem potlesk. Tak jsem pak zkusila Senoritu na osm...a skoncila jsem s FAILED.
Jinak venku na chodniku se hromadilo spousta lidi, takze to byla sranda je taky nekdy sledovat. Naposled, co jsem hrala jsem nastoupila na nonstop mode na Standard a hrala jsem freestyle. Lidi to dost bavilo, zacali se dobre bavit, vydavat obdivne zvuky (ten vedle se snazil jak mohl a mel jen o trochu lepsi vysledek nez ja). Kdyz jsem pak zacala potvrzovat sipky kolenama tak se dav rozjaril jeste vic (nevim, co na tom vidi). Kazdopadne to potvrzovani kolenem vubec neboli (na rozdil od pádu z padu pri sakure).
To bude asi zatim vse...mozna sezenu a uploadnu nejake fotky.
Stav pote: No sotva pisu na klavesnici. (to mam asi z toho freestyle nonstopu). BTW: nonstop je dobry zpusob jak se za jeden credit totalne zrusit. Zkuste nonstop zacinajici max300, Paranoia Survivor, Sakurou a pak dalsima skladbama stejneho typu (mate ctyri zivoty na song). Pak ta fialova barva a zarudle oci jsou tu stale. Navic me boli strasne bricho (v podbrisku..). Pak me boli trochu zbytek celeho tela..ale celkem to jde...kdyz nebehate porad po schodech dolu a nahoru.


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 9.leden 2005, 14:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jinak utratila jsem od dvou do pul jedenacte asi 20EUR. Z toho sest EUR padlo na piti (vyderaci). Takze piti si noste svoje. Funguje zpusob, cekajicich minci, takze kdyz tak do fronty davejte nejakou minci, kterou si poznate a pokud mozno za kterou si tezko nekdo zahraje.
Nonstop mode (8-10minut) se vyplati, pokud jste si jisty, ze ho zvladnete. Je jich myslim od kazdeho minimalne tri. Na extremu jich je asi vice. Ale jako je to fakt nonstop a bohuzel jede bez jakychkoli modifications.
Na euromixu se vyplati tam strkat dve eura. Pak se prekvapi jak vam naskakuji credity a vy nevite, co s nima. Proto dejte treba jeden double. Ono...tri nonstopy nebo tri krat tri stage je docela o zivot. Zvlaste kdyz hrajete na maniac a nejste na metalovy pady zvykly.
Po nejake dobe budete od automatu dostavat docela dobre rany^_^ Nemci na to nijak neprihlizeli, ale kdyz jsem poprve dostala peknou ranu od startu skladby tak me to dost zaskocilo.
Kdybyste nemeli, co delat tak po uspesnem zdolani songu se postupne rozvicuji sipky na pady (zleva doprava). A pri kazdem spravnem slapnuti a pokracovani v kombu jeste blikaji takove ctyri svetla vedle/nad monitorem (ty mi teda dost pily krev...v barvach zluta a cervena..k max300 se to hodi...- tam jeste pobihaji miny).
To uz je snad vse
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
To musela bejt paradni akce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdokumentovany S'Tsung.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze nebojim se toho a rikam "zavist" :wink:
Zni to dobre a gratuluju k uspechu!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo diky. Hrozne rada bych kdyby byla ta videa, ale pry to nebyl nekdo z vierpfeile..takze asi smula-_-.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Hele, nemlatila te ta jmenovka do obliceje? ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pamatuju si, ze jsem si do toho pri tom nonstop freestylu zamotala ruku, ale jinak mi vubec nevadila...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Fotodokumentace zde Arrow
http://czech-ddr.info/photos/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak ted jsem se IRC dozvedela, ze je na Extremu prakticky mozne Failednout a jeste stale prolezt do dalsiho stage. Nekdo to pry spocital..netusim jak.
Ale vzhledem k tomu, ze se mi tohle stalo, tak to beru jako jedine vysvetleni pro to, co se mi stalo.
Nevim, co jsem to zvorala, kazdopadne to byla nejaka cata. Zvorala jsem ji stylem (uteklo mi sedm sipek za sebou) ale nejak se mi podarilo z te skladby stale myt asi 60-70% bodu. Dostala jsem E a automat me nechal proste jit dal do tretiho stage. Neverila jsem tomu, tak jsem nevericne odklepla skladbu STARTem a hrala jsem dale.
Pak me to dokonce i za vsechny tri stage vyhodnotilo. Divny...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Köln - a ja to S'Tsung prezil
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)