DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nevím, co si o tom myslet (tanecni koberec pro TV)
Nevím, co si o tom myslet (tanecni koberec pro TV)
Muminek DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 6
Citovat
Koukněte se na http://www.tvproducts.cz na Taneční koberec, schválně co na to říkáte????
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MuminekOdeslat soukromou zprávuAOL Instant Messenger
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
cobalt flux se muže jít klouzat....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vypada to .. eh, zvlastne. Solo stoji 399, Duo 599, postovne 99.
Je to ten typ co se pichne do TV (synch) a jede to, takze pripojit na SM to bude vyzadovat mozna trochu pajeni. Ale vzhledem k cene bych dost pochyboval o vydrzi a zvlaste kdyz to koupi DDR hraci.
Nicmene 10 her (mozna plus 2 bonusove) zni zajimave. No jestli mi tam teda pak daji Pinball a ja budu jen 2 tlacitkama odpinkavat micek, tak nic moc. To chce neco pro ne "nehratelneho", kde si normalni clovek aspon trochu zatape.

Klidne to muze nekdo zkusit, objednat a pak reportovat oc jde, zas tak silena palka to neni a jeslti nemate co delat s penezma Wink ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
navic to mužete jiste do 30dnu vratit
Smile



nezničené a zabalené

edit pro Bee Boo - a nepoužité ...

edit 2 - takze s vama vzdycky vyjebou...


Naposledy upravil Ertai dne pá, 22.červenec 2005, 20:27, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ertai: i ti ftipalku Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
LOL no to je moc Shocked fakt se uz snazi na ddr svezt kdokoli. To ani nema cenu zkouset ... fakt naprosta skoda penez ... jeste kdyz za tim stoji znama firma TV Products Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lyndee DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň
Citovat
Shodou okolností jsem to viděla naživo včera v TV Products v Plzni, kousek od krajského soudu - koukala jsem na tu bednu přes výlohu, ale dost jsem spěchala. Takže to mám v plánu prozkoumat příští týden:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LyndeeOdeslat soukromou zprávu
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jen to proboha nekupujte !!! Vsechno co je od WS Inter. TV Products nebo ceho ja vim jeste NE ! Ty vyrobky sou v 100% pripadu nekvalitni, hned se rozbijou.. a zaruka 30 dni.. no, nevim nevim..

A na skakani je to imho uplne na nic a s PC to bude nekompatibikni.. takze nevim co resit

Nepocitam ze by to melo svoji obdobu SM, a pokud jo tak tam budou nejaky sileny songy od Heleny Vondrackovy nebo tak neco.. to bych radsi ty penize za to duo dal do rucne postavenyho padu nebo Deluxe...

Tot muj nazor
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lyndee DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň
Citovat
Kupovat ne, ale za průzkum to stojí, když mám cestu okolo :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LyndeeOdeslat soukromou zprávu
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Je to fakt na nic...Kamarádka se o DDRku zmínila před prarodičema a oni jí jako překvapení uchystali tohle...Je tam asi 7 písniček délkou asi 3 - 5 minut, jenže to není normlní hudba, ale taková ta z gameboye, která dost lezte na nervy, takže má člověk opravdu chuť tu televizi, ke který je to připojený rozmlátit...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Ted jsem objevil tohle tema.
No, trochu se stydim ale ja na tomhle zacinal :oops:
A mas pravdu telku jsem male vyhodil z okna.
Pak jsem to ale prepajel na gamepad a jelo to fpoho.
Skoda ze asi tak ten mesic no...
Ten kdo ale okusil SM nebo ITG uz se nikdy k tomuhle nevrati.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
(hlavne zes to uz davno zavrhnul)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Muminek DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 6
Citovat
Ale náhodou to byl dobrý kup když se na to teď zpětně dívám dost se to vyplatilo, díky tomu jsme se o to s bratrem začli zajímat a teď máme doma každý svůj vlastnoručně vyrobený hardpad :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MuminekOdeslat soukromou zprávuAOL Instant Messenger
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
hlavne ty dve slecny na tom obrazku se tvari jako kdyz jim to hooodne jde Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nevím, co si o tom myslet (tanecni koberec pro TV)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)