DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Takze - kde ho sehnat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
kabakov DDR portal
Anonymní

Citovat
kde to v kanade sehnat vim, ale prave bych to koupil radeji nekde az v evrope protoze nevim jak bych to prevazel, musel bych zavolat na letiste jak velka mohou byt zavazadla a tak zarizovat veci okolo
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
kdyz pujdes pres banner tady na Playasii tak tam veci co jsou oznaceny vlajeckou EU jsou skladem v nemecku a daji se objednat za postovny nesrovnatelne nizsi primo z nemecka (nesmis k nim prihodit neco co je v hong kongu jinak vsecko jede z hong kongu) (ctyri pady byly za 20 dolaru postovnyho) mrknu ti jeste na ty hardy ..... processing ....

takzeeee: za Metal Dancing Platform TX1000 (VAT included) das 109.90 ejmerickych dolaru a za postovny sem do cr 30 ejmerickych dolaru.
Je to verze s playstationovou konektorem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
... a z nemecka jsem to mel doma za 3 dny (UPS)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kabakov DDR portal
Anonymní

Citovat
tak to je super, koukal jsem se kolik by to stalo kdybych si to koupil sem a postovne by mne vyslo na 80 kanadskych dolaru a jeste bych musel zaplatit na letisti za nadmerny balik protoze se to nevejde do predepsanych rozmeru a kdybych si to nechla poslat do CR tak by postovne stalo 170 CAD (+150 CAD za samostny pristroj). Takze ta objednavka z nemecka je super moznost. Diky moc
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
kabakov: Nemas zac Smile a nechces se registrovat Wink at te nemame jako anonymous Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kabakov DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.07.2005
Příspěvky: 2
Citovat
tak jsem si to tam nakonec koncem cervence objednal a napsali mi ze to nemaji jeste na sklade, ale ze do 10. srpna mi daji vedet kdy to bude a tak. No je 22. sprna a na strance s mou objednavkou je stale tucne napsano ze me do 10teho budou informovat a to je vse. Porad to jeste asi nemaji na sklade. :'( a ja se tak tesil ze uz o prazdninach budu trenovat Wink. Doufam ze to dorazi alespon v zari
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kabakovOdeslat soukromou zprávuICQ
hard pad
OliX DDR portal
Anonymní

Citovat
A kolik byste byli ochotni za ten hardpad zaplatit? Ja casto beru naky veci z Ameriky, tak bych mohl par padu pribalit, urcite by to vyslo levnejc nez individualne..
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
halo halo
kdo a za kolik teda prodava home-made hardy ?
Trin a Filip-san vim ,treba jeste nekdo...

budu kupovat tak obhlizim terén...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jeste teoreticky ja Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
prodám hardpad
miji DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 02.08.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: České Budějovice
Citovat
Před minulými Vánoci jsem vyráběl hardpad pro své děti (a jak se později ukázalo i tatík může propadnout skákání) a dal jsem si na něm záležet (na ničem jsem nešetřil Smile). Někteří z vás viděli fotky letos na festivalu fantazie. Výsledek je 35 kg těžký kolos se 4 plexi šipkami prosvětlovanými 220V žárovkami. Kontakty jsou měď na měď, velmi spolehlivé a citlivé, žárovky a kontakty USB game padu jsou spínány přes rychlá relátka. Nepohyblivé placky jsou potaženy lesklým nerez plechem. Nikde netrčí žádné šrouby. Šipky stačí stlačit v kterémkoliv místě, zdvih je asi 2 mm, já na tom skáču naboso nebo v ponožkách a je velice dobře cítit, kdy šipky sepnou. Základna je 20 mm překližka, na ní rošt z 50x100 mm smrku, navrch zase 20 mm překližka nebo 2x 6 mm plexi. Pod tím vším 4 cm minerální vaty proti hluku. Pad byl v permanenci téměř devět měsíců, nyní jsem ho odložil, protože jsem postavil dva nové pady (s podobnou konstrukcí, ale bez prosvětlování), aby se dalo skákat stereo. Chci za něj 7000, je to prakticky cena materiálu. Jsem z Českých Budějovic a pokud byste se někdo chtěl na pad podívat, pošlete mail na miji@volna.cz. Taky vám můžu poslat fotky ze stavby, případně pásmo fotek spojené do jednoho videa s mluveným komentářem o stavbě ať víte co kupujete. MIJI.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mijiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vitej na foru.
par vypada zajimave. Fotky pripadne video by se hodilo. Zvlast jsem zvedavy na ten svit sipek. Nekde pouzivaji studene katory, ci podobne neon trubice.

Kdyby ses poblaznil do ITG (jako par lidi), jdou udelat sipky do stylu ITG - http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=7061#7061 Nekde mam i DDR verzi.

Trina by asi zajimalo par informaci ohledne materialu, ale on se ti kdyztak ozve osobne. I par rad by se hodilo, jako treba jake materialy se vyzkousely (co jde a co nejde), aby se ostatni vyvarovali omylu.

Pripojeni k PC mas pres gamepad? Kolikatlapky jsi na tom nejvice zvladnul?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
miji DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 02.08.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: České Budějovice
Citovat
Úplně nejdřív jsem tam dal 60W žárovky, ale to jsem ještě netušil, že na tom taky budu třeba pár vteřin stát (tenkrátr jsem si myslel že se na placky jenom občas klepne nohou Smile). Takže když mně začaly být "horké šipky pod nohama", šel jsem až na 15W. Ale docela to stačí a v šeru je to hezká barevná hudba. Komentáře ke stavbě jsem namluvil na video, protože jsem si říkal, že by se to mohlo někomu hodit. Jestli tě napadne, jak k vám dostat asi 35 MB file a jak ho někam vystavit, klidně ho někam uploadnu. Ale vlastní web nemám a ani se mi moc nechce ho teď nějak tvořit.

Připojil jsem to přes USB gamepad, do kterého jsem přidělal další konektor a propojil s padem tak, abych měl gamepad u ruky kvůli ovládání.. Pokud jde o tlapky, já tancuju tak pět šest, holky jsou dál, šest sedm.

Tady jsem připojil pohled pod pokličku:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mijiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Staci kontaktovat nekoho z nas online. Mi ti reknem jak soubor poslat nebo kam uploadovat.
Jinak muzes pouzit take treba http://yousendit.com nebo jine dalsi takove blbustky.
Jinak ten pad vypada fakt dobre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hod to na www.rapidshare.de (nebo www.yousendit.com), sosnu a pripadne nasdilim pozdeji dalsim lidem az skonci platnost linku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
miji DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 02.08.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: České Budějovice
Citovat
Je to tam, užijte si to Smile

http://rapidshare.de/files/8756888/2005-08-26_stavba_1x4_ddr_32MB.wmv.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mijiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Takze - kde ho sehnat?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)