DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 30.7.2005 - ?.8.2005 Sraz mimo Prahu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jedu z domove v 11:19. V Praze budu ve 13:38, takze se stavim asi na 3DDX a na 16:40-16:50 za vama dorazim na hlavak. Muzete se za mnou stavit ve 2 u 3DDX, jestli chcete .. nebo ma nekdo jinej plan?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ciste teoreticky kdo by jel v sobotu domu, asi tenhle spoj

Nový Malín - Olomouc hl.n. - Praha hl.n.

17:25 - 22:14

Sp 1930
R 242 FATRA


4 hod 49 min, 304 km, 370,- Kč / 228,- Kč (s použitím Karty Z)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lyndee DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň
Citovat
Tak si to tam užijte!
My se jedeme (momentálně nevím proč vlastně) v tom vedru posunovat pádlováním po Ohři Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LyndeeOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Lyndee: taky si to uzijte Smile budes to mit blizko do vody aspon Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vesplecht z Vlaku!
d12045 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.01.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Chvili tu, chvili tamhle...
Citovat
Jede jede masinka, kouri se ji z vokynka, jede jede do dali, Xsoft uz je vozraly,jede jede do daly,sipky uz mu odpadly.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele d12045Odeslat soukromou zprávuICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
tohle mi nedelej Very Happy Very Happy Very Happy
zvlast kdyz sem prijel z koupalka vozraly Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Report den prvni

Pripravy


Vybrali jsme vlak, sebrali notebooky, nabila jsem baterie do fotaku, vyprali jsme DDR trika, rozdali jsme si mobilni cisla, vytiskli mapu a Xsoft sahl do leve strany supliku pro posledni ponozky nevalne kvality. Na pozadani i rada popisu nakup Z karty nebo hledani vhodneho spojeni na misto urceni, ono by to samo zabralo celou stranku Smile Rekneme jen ze napriklad autobus v patek vecer sem primy neni, a s presupy kdyz nastoupite v praze na Florenci ve 22:30, dorazite sem druhy den rano v 10:07 … neprakticke .

Patek

Vyhlasila sem sraz dvacet minut pred odjezdem vlaku, v domneni ze to bude stacit. Vsichni (Ja, Pavel, Xsoft, S’Tsung, a Martin) jsme se meli sejit v 16:40 pod tabuli odjezdu vlaku na hlavaku a hadejte kdo prisel posledni … Ja, o dve minuty. Nakupovala jsem cestou zeleninu, ale to je asi pekna vymluva ze Smile No, provedli jsme fakt rychly utok na stanek s bagetami (dobre, zadna seriova vyroba), a jeste v 16:52 jsme stali u kasy c.4 s umyslem koupit hromadny listek. Povedlo se (462 Kc) a vyrazili na nastupiste c.2 - vlak nikde. Nastesti neujel, stalo tam jeste neuveritelne mnozstvi lidi… jako by to byl posledni vlak co jede Smile (taky skoro jo, uplne posledni jede v 0:46 rano…) Peclive jsme mezi sebou porovnali vahu svych zavazadel a Pavel s placem koupil kolu za 42 Kc, protoze bez ni proste nemuze existovat. Vlak nikde.

Vlak

No ve vlaku jsme delali neuveritelny bordel. Oprava. Pavel a Xsoft delali ve vlaku neuveritelny bordel Smile Hazeli po sobe veci, mucili nas, porovnavali IT obsah svych zavazadel (kabely, krymplovacky, stahovacky, sroubovaky, redukce apod… ano, nic z toho samozrejme tenhle vikend potrebovat nebudou) a mlatili Tuxe. Xsoft ukazal svoje zatim jeste bile, ale roztrhane ponozky. Chvili jsme hrali “Dej sem plice”, ale v momente kdy si zacali lide sundavat boty, rozdelila se posadka na dva tabory. Ja a S’Tsung jsme sli poslouchat hudbu na jedny sluchatka do chodbicky k okynku a kluci se zavreli. U okna bylo asi o deset stupnu min, no jestli ne, rozhodne tam bylo prijemneji. Venku bylo snad 35 stupnu. Ble. Kdyz prisla revizorka pro listek, prave jsme se ve trech lidech snazili Pavlovi rozcesat jeho totalne nechutne zamotane zacuchane vlasy a asi jsme ji vydesili. No nechala nas tam a my zacali resit kde to vlastne prestupujeme Smile První prestup jsme zvladli celkem bez problemu a jestli jsme verili ze osobní vlak v Zabrehu nemuze bejt horsi nez to v cem jsme sedeli před tim, chyba Smile Navíc ten vlak do kterého jsme nastoupili obyvali divni lide. Nevim jestli se domluvili, ale cele dva vagony mely v kazde dvojici proti sobe otocenych sedadel pro šest lidi normální postavy jen jednoho cestujícího a nas 5 se se zavazadly jen obtižme vmáčklo. Když jsme spočítali ze mame na 5 lidi sebou 4 pocitace (notebook, notebook, notebook, epii a ipaq, ale to nepocitam) zjistili jsme, ze okolni lide nemaji pro cestovani ITku zadne pochopeni a zacali jsme rozebirat spousty technických pocitacovych věci, muhehe Smile A zdarne jsme dojeli az do Sumperka. Mezitím byl Soft asi 30x zlochtany a my asi 30 poprskani. Horor. Mame hlad.

V Sumperku jsme měli dve moznosti, bud cekat hodinu na vlak nebo najit autobusovou zastavku a chytit bus. Rozhodli jsme se pro druhou moznost, doslova za 5 minut 12. Prave odjizdel. Vmáčkli jsme se mezi kočárek a sedacky a nechali se odvezt az k obchodu v Novem Maline, kde nas mel cekat Bee_Boo. No, necekal, ale byl na ceste, když jsme se strategicky rozestaveli aby nas nemohl nijak překvapit tim ze se necekane objevi, priritil se na kole se slovy me to nebrzdiiiii Smile (jako vazne, zadny stary trik) No vyrazili jsme se podivat kde to bydli a kde nas necha tapat a prespat a rozhlíželi se po okoli (a obdivovali mistni psy). Bee_Boo bydli v milionarske ctvrti Smile Same nove baracky, a fakt docela pekne. Slozili jsme věci, pozdravili Gargamela, který dorazil daleko před nami jako první, prohledli domecek a Ja, Bee_Boo, Xsoft , Martin a pes jsme vyrazili na nadrazi pro posledního ohlaseneho clena - Puldu.

Pulda

No, na nadrazi jsme dorazili vcas. Vlak kterym mel prijet jsme taky potkali. Ale on vystoupil o jednu zastavku driv Smile Smile Smile Tak co, prochazka. Vydali jsme se mu po kolejich naproti a on (jak jsme doufali tim správným smerem) udelal to same. Mezitím se setmelo z maleho naproti se staly dva kilometry tam a dva zpatky Smile jo a potkali jsme ten vlak, kterym jsme měli jet, respektive uskakovali jsme před nim Smile Po kolejich (respektive pražcích) se moc dobře neslo, ale porad lepsi nez cesta po silnici a zajit si tak 4 kilometry. Xsoft dotrhal svoje ponozky a zmenila se jejich barva …

Co ted

Dorazili jsme domu, osprchovali se, a prave jime, utahali jsme psa a zprovoznujeme wifi Smile zbytek asi dopise radsi někdo jiny, me jde zbit Pulda Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Co maji vsichni proti mym ponozkam. No tak jsem dneska rano vzal nejaky low_endovy a taky rano poleti do kose. Jinak zasobu jich jeste mam, ale copak je muzu pouzivat je tu vsechny rozpujcuju?

Jinak jsem rano = ve 2h, byl na 3DDX. Zacatek total mute. Pak prisel nas oblibeny machyrek a trooosku mi to dal nahlas. A prohlasil 3x3DDX pravidla:
Arrow zadne sroubovaky
Arrow zadne foceni
Arrow zadne sedeni na arkade

Po tom co jsem 50 minut predem dorazil na hlavak, jsem provokoval lidi stojici u jedne budky.

Pred nastoupenim do vlaku jsem mel bojovy ukol, prej toho mam nejmin (hem...) tak jsem mel najit prazdne kupe. Takze jsem naskocil jeste do jednouciho vlaku a jeste nez vlak zastavil jsem ulovil uplne prazdne kupe.

A to ze Molik neche byt focena a je desne paranoidni, za to nemuzu. Porad me tu lechtaji a nedaji mi pokoj =_=. Asi je nekdy svazu izolepou, nebo z nych vymplatim PLYCE.

Tady jsem asi dost prohnal psa, taky mi mohli dat lepsi navigaci kde je sakra to nadrazi. Jinak chudak pes uz vi ze mi nema jist rohlik a ze sousedi maji male dite Wink.

Protoze je bourka .. teda .. nekde asi je .. tak to odeslu div nez me zlochtaji, nebo se to smaze, nebo tu neco vyhori. Taky jsem nasel nahore prepinac s napisem "rouer - nemackat", tak jdu neco zkusit.

Zatim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
koukám ,že na ten sraz se hodí mnoho přídavných jmen ,krome "normální" Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Definuj normalni!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bee_Boo napsal:
Definuj normalni!
Heh ... tedka jsem si vzpomnel na jednu sweet definici : "Normalni je vsechno kolem tebe ... jenom ty ne". Je to ze Star Trek (tusim VI): Generations. Bych se podival presne jak to tam rika, ale medium uz je v necitelnem stavu :EE. Jo a uzijte si vss Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dnesni noc
Zabavila jsem neci ochipovany PS2 a spustila jsem DDR MAX. Celou noc jsem se pak bavila unlockovanim skladeb. Snazila jsem se hodne, abych mela Healing Vision na AA, coz by mi unlocklo Trip Machine. Zkouseli jsme i Max300 na extrra stage (1,5x, reverse). U prvniho pokusu jsem skoncila na 39 sipce. U druheho uz to slo lepe. (mam fotky)
Take jsem ukazala "intro" Drakengardu.
Kdyz jsme se konecne rozhodli jit spat, tak nam asi za dvacet minut zazvonil budik (tedy jistym osobam, v tom pokoji normalne spicich).

Dnesni den
Xsoft unlocknul jak Max300 tak Trip Machine. Ja jsem si vesele hrala Drakengard 2 a masakrovala jsem hordy goblinu. Zasekla jsem se u nejake mise kdy jsem mela pomlatit asi dve lokace goblinu a jinych potvor. Pulda to zvladl. Ja jsem to za nej prevzala a udelala "Dragon Drive" (nebo neco..kazdopadne to zacinalo na dragon a koncilo na drive). Pak jsem touhle blbosti zabila obriho goblina, ktery me malem sejmul ze vzduchu. Mohla jsem nakonec konecne ulozit.
V tu dobu se konala vodni bitva. Stridali jsme se po jednom u hadice a zbytek lidi se snazilo zlit toho, co byl zrovna u ni.
Pote se sporadaly pizzy a hralo se zase DDR.
Ted to vypada na nakup, sonica a ja na forum. ^_~

Dalsi den
no prace, kopani, pokus o uklid a ranni DDR.
Dala jsem Paranoia Evolution a Rhytm and Police na AA (full comba) a skoro jsem dala oni course "adrenaline". Chcipla jsem na Max300 na konci...-_- ale i tak 84% cleared. (jak dat 2000 sipek za 10 minut)


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 31.červenec 2005, 13:33, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Add: tak jsem to rano unlocknul. Mame Max300 a dalsi songy.
(rano = 12h)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Btw. jaky tam mate pocasi ?? Tady v Praze byla vecer poradna bourka ale skoro vubec neprselo (u nas dole, na jihu). Tedka je venku chladnejsi vzduch nez vcera ale zase sviti hrozne moc slunicko takze to vidim na dalsi den veder Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Ne v noci na dnesek litaly blesky... ale CHodov to nezasahlo.. ted pres den spadlo par kapek, ale jinak nic moc
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
30.7.2005 - ?.8.2005 Sraz mimo Prahu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)