DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď SM performance
SM performance
Blantmen DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.01.2005
Příspěvky: 5
Citovat
Ahoj.. Smile
Potřeboval bych poradit, jak nastavit Stepmanii pro co největší výkon (Mám pomalej komp a někdy se mi obraz trhá nebo rozchází se zvukem, což není dobře Smile )
Něco sem zkoušel, ale moc to nepomohlo...
Neznáte někdo nějaký nekompromisní řešení (který nezahrnuje nákup novýho hardware ^__^)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BlantmenOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim a vitam te na nasem foru. Vzhledem k tomu, ze ja takove problemy se svym 2,6Ghz AMD nemam tak jsem moc nezkousela nejlepsi nastaveni.
Kazdopadne bych nastavila SM, aby renderovala jenom jednou veci. D3D nebo OpenGL a nastavila grafiku na pomerne nizke hodnoty. Rozliseni, barvy na 16bit. Bez smoothingu, nizsi kvalita textur. Pripadne vypnout vsechny animace a sekvence a nechat jenom backgroundy.
Pokud to nepujde ani po tomhle tak...smula.
BTW: co znamena pomalej comp?
Taky pomaha mit nizsi pocet skladeb, ale to spis jen pri vyberu a tak. SM zere dost pameti.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ahoj! No notebook, ktery prenasim sebou je neco jako Pentium 700, 260 MB RAM, ale ma mizernou grafiku - Rage Mobility M3. Pri prehravani skladby s videem to trhalo sipky Confused Nicmene s nizsi kvalitou textur, nizsim rozlisenim a bez videi a animaci zije SM slusne.

... nekdy i staci odstranit videa z adresaru skladeb :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Molik: pokud ti nejde o misto je lepsi vypnout prehravani videii a nechat je tam pro pripadne budouci pouziti. ^_~
BTW: me na notebboku P 700 behala SM i z DVDcka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
CPU, RAM, v pohode, ale grafika mizernaaa Sad uz abych mela svuj :wink: o misto mi jde. Je pracovni a pro songy mi zbylo jen 2 GB mista.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
OT od moderatora..jako vzdy: To chapu^_^. Muj notebook ma zase jen ctyri GB. Taky to neni zadna slava. (no ale zase mam dalsi dva vlastni compy. jeden s uzasnou grafikou a druhy, ktery se sesypal. BTW uz jsem nahodila WinXP...po dlouhe dobe sachovani s datama z jednoho compu na druhy.)
A konecne uz muzu hrat DDR^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Blantmen DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.01.2005
Příspěvky: 5
Citovat
No mám procesor asi 450Mhz... jinak si nestěžuju Smile

Dík za rady :wink: ...všechno jsem zkusil... stejně to ale zlobí Sad
Ještě vyzkoušim přeinstalovat... příjde mi, že minulá inkarnace Stepmánie běhala Ok.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BlantmenOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Muzes i zkusit jine emulatory. DWI ale bude asi delat to same.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ja cekam na notebook, uplne novy a uplne cely muuuj :wink: a s 30 GB diskem ... Ale nebude hned. Je to na mesice :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Si nestezuj, ja ted hraju DDR na 600MHz. Dokonce to ted zvladlo i themesy jako KatzeTheme 6 a TechnoField 3 (do SM).

Jinak zkus tuhle moji: Arrow doporucenou konfiguraci (a jeste si treba vypni videa na pozadi songu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Ja bych jen dodal, ze muj dedikovany DDR pocitac ma 450 MHz a 128MB RAM a hrat se na nem v pohode da. Mam vypnute videa a animace, rozliseni je nekde celkem nizko. Je v tom predpotopni grafika ATI Rage 128, ale problemy s ni taky nejsou.
Jako uzke hrdlo se u teto konfigurace ukazala onboard zvukova karta, ktera samozrejme nema HW buffer a u nekterych songu to bylo znat. Po upgrade zvuku na SB Live 5.1 je tato sestava naprosto pouzitelna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
A to byste meli videt jak mi lita stepmania na mem novem PC v praci Twisted Evil 3 GHz Pentium 4, 520 RAM (intelovska grafika)

No, dobre, uz nebudu provokovat. Tady nikdo nikdy tapat nebude, mozna jen nicit klavesnici. To je nespravedlivy co ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SM performance
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)