DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! DDR-pad jako ovladač pro 3D-akční hry
Jdi na stránku 1, 2  Další
DDR-pad jako ovladač pro 3D-akční hry
devyx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha
Citovat
Dnes jsem si odzkoušel, že pomocí hardpadu se dá ovládat i něco jiného, než stepmania. Ovládal jsem pomocí hardpadu (trinova konstrukce) připojeného přes gameport a pro zbytek ovládání jsem použil obyčejný gamepad (ten co byl použit při stavbě padů). Vzhledem k tomu, že hra (Doom 3) neumí ovládání pomocí joysticku, byl jsem nucen hledat řešení. Tím řešením je program JoyToKey (http://www.vector.co.jp/download/file/win95/util/ff369039.html), který přemapuje joystick na tlačítka klávesnice.
Moje dojmy z hraní jsou trochu rozporuplné (hrál jsem pouze chvíli), protože ovládání tímto stylem je trochu neobvyké, ale na druhou stranu to byl velice zajímavý zážitek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele devyxOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja si na padu zahral Q3 a celkem v pohode.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
to jsi tim zemuloval mys? ^____^
IMHO to je nemozny hrat.. ale rad se necham vyvest z omylu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hral jsem .. a dokonce jsem i vyhral (coz je dosr divny).

Ne na TXku, to ma malo tlacitek, ale na ProLogic3 (ten jich ma 16 +/-), no .. pouzival jsem jich 12 (vcetne skakani, prepinani zbrani, chozeni, ..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
xsoft napsal:
Hral jsem .. a dokonce jsem i vyhral (coz je dosr divny).

Ne na TXku, to ma malo tlacitek, ale na ProLogic3 (ten jich ma 16 +/-), no .. pouzival jsem jich 12 (vcetne skakani, prepinani zbrani, chozeni, ..)

Ty jsi teda hral na gamepadu, ne na dancepadu, ne? ^__^ Devyx (pokud jsem spravne pochopil) psal, ze hral na hardpadu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
devyx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha
Citovat
azarro napsal:
xsoft napsal:
Hral jsem .. a dokonce jsem i vyhral (coz je dosr divny).

Ne na TXku, to ma malo tlacitek, ale na ProLogic3 (ten jich ma 16 +/-), no .. pouzival jsem jich 12 (vcetne skakani, prepinani zbrani, chozeni, ..)

Ty jsi teda hral na gamepadu, ne na dancepadu, ne? ^__^ Devyx (pokud jsem spravne pochopil) psal, ze hral na hardpadu Smile


no pouzival jsem oboji - dancepad jsem pouzival na pohyb a gamepad na mireni, strelbu, ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele devyxOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No ja jsem na padu hrala jen segrinyho harryho pottera a musim rict, ze zamerovani na padu bylo docela o zivot. ^_~ hrat takhle quaka tak jsem asi dead do dvou sekund po stretnuti...(uzasne se skakalo....)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. asi takhle: pulka fragu byla od bota, pulka od rakety do zdi ..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja jsem testoval tomb raider II
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Tak jsem zkousel Dooma ^_^ Nemuzu se ubranit dojmu, ze autori Dooma mysleli na to, ze to nekdo bude hrat na padu! Dostal jsem se totiz na nejnizsi obtiznost az do PATE urovne!!... Ovladani je docela silene, ale da se to... Mel jsem na pad namapovane chozeni dopredu/dozadu a otaceni doleva/doprava... Na ostatni jsem pouzival bezdratovou 5-tlacitkovou a 1-koleckovou mysku ^_^ Mel jsem na ni namapovanou mapu, pouzivani, strileni, strafovani a zmenu zbrani (a skakani, ale to jsem si zapomnel zapnout ^_^)... U Doomu je vyhoda, ze vertikalni zamerovani je automaticke, tak to staci jenom horizontalne... Pokud byste to taky chteli zkusit, tak jsem to spoustel pres Doomsday - jDoom... Musite si ale sehnat WAD soubor z puvodni hry (bude nekde na netu) a ve hre si pak v Control Panelu v Input zapnout joystick a vypnout X a Y osu mysky (pokud to budete mit taky na mysce) ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak me napada, kdyz mam na padu devet tlacitek, tak 4 mam pro otaceni, dve pro strafe, jedno pro strelbu, jedno pro jump, a jedno zmena zbrani a vic nepotrebuju Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nekdo ma jen tlacitko "skok do dalsiho levelu" Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
xsoft napsal:
Nekdo ma jen tlacitko "skok do dalsiho levelu" Wink


LOL^-^

No já nic podobného teda nezkoušela:o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Výborně se na tom hraje tekken a třeba ty starý automatový emulace (mame32)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
tak kdyz mam ten devititlacitkovy pad tak bych si taky neco zahral
ale nejradeji bez mysi - proste jen na padu
treba bych rad rozjel Mortal Combat nebo neco podobneho ale problem je ze nevim jak starym hram vnutit existenci USB Gamepadu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR-pad jako ovladač pro 3D-akční hry
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)