DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Dance Dance Revolution Extreme 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Dance Dance Revolution Extreme 2
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dlouho Konami trvalo než na trh uvedlo DDREXT2 a nedávno hra vyšlo pro Ameriku.
První věc, které si všimnete je nový vzhled. Konami se zřejmě snažila udělat High-tech look, ale osobně si myslím, že se jim to moc nezdařilo.
Další věc, kterou postřehnete, když necháte hru chvíli běžet je, že tanečníci mají nové "kosti". Když si vyberete ve hře postavičku bude tančit na vyšší úrovni než v předchozích dílech (pokud skladba má video, tak tam tanečník není).
Novinkou jsou tzv. mise. Hráč začíná na úrovni beginner a odehrává písničky. Vždy si může vybrat jednu z více možností. Mise se také liší. Na začátku stačí skladbu přežít, ale později budete muset udělat třeba max. combo o dvaceti šipkách, dát skladbu na C nebo překročit určité skóre. Čím více toho odehrajete, tím těžší se mise stávají. Za každou odehrátou misi se vám unlocknout skladby a jiné věci (kostými postav, hinty). Ale pozor, skladby si musíte kupovat. Ke koupi používáte dance pointy, které získáváte za každý perfect a great (pozor za miss, boo se body odečítají).
DDREXT2 má jako minulý Extreme pět druhů obtížností - beginner, light, standard, heavy a challenge. Stejně tak obsahuje i Endless Mode, Challenge Mode etc.
Z nových písniček se hlavně v americké verzi setkáme s americkýma skladbama (nebo aspoň anglicky zpívanýma). Najdete zde třeba My My My, Oops I did it again, I will survive, Get busy etc. K některé anglické skladby vás, ale pak překvapí s pěknoým videem z nějakého anime (zvlášt "Anastasia song...").
Jinak, co se týče hry samotné tak se toho moc nezměnilo...

Co se novych songu tyce...vetsina je desne pomala...a to nekdy fakt hodne. Pump up the volume je nemozna skladba..

Nove songy
Block Rockin' Beats
Crazy In Love
Genie In A Bottle
Get Busy
I will Survive
INJECTION OF LOVE (HINA MIX)
Make A Difference
MARIA (I Believe...)
PASSION OF LOVE
My My My
Oops!... I Did It Again
Play That Funky Music
Pump Up The Volume
Silence (Airscape Remix)
Spin Spin Sugar (Armand's Dark Garage Mix)
TOMORROW
Wonderful Night(radio edit)
You gotta move it (feat. Julie Rugaard)
AGAINST ALL ODDS (TAKE A LOOK AT ME NOW) <-- Beginner Steps
As The Rush Comes (Gabriel & Dresden Sweeping Strings Radio Edit)
IN THE HEAT OF THE NIGHT <-- Beginner Steps
INFINITE PRAYER <-- EXTREME2 version
INSIDE YOUR HEART
KEEP ON MOVIN' DMX Mix <-- EXTREME2 version
LOOK AT US (Daddy DJ Remix)
LOVE IS ORANGE <<<skvela skladba, dobrej stepchart
Polovtsian Dances and Chorus<<<skvela skladba, dobrej stepchart
Quickening <-- EXTREME2 version <<<dobry stepchart
Sana Mollete Ne Ente B.L.T.style <-- EXTREME2 version <<<zrychleni docela brutus zvlaste s 1,5 speedmodem a reverse.
Saturday Night Love
SEDUCTION


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 25.říjen 2005, 21:03, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Re: Dance Dance Revolution Extreme 2
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jeee, ty mise vypadaji zajimave, takovy GTA Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat

u me doma...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No ty teprve zajimave mise jsem nejmenovala. Predstavte si skladbu na standard a nesmite slapnout na jedinou sipku ve skladbe (ani boo) ale musite 150x slapnout vedle. Docela sila.
Nebo si predstavte vsechny ctyri bile sipky na na sobe a ted vam stepchart jde v jenom sloupci nahoru.
Nebo klasika speedmody s reversem....fuj Candy....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
jako 150x na nejakou spatnou?
bo jinak bych zustal na stredu ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
150x na nejakou spatnou....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mam novy unlock a neverili byste, co to je.

Motyl - noteskin ..vyfotim az spustim znova EXT2. (je to fakt sila..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat

.. prispevek bez komentare ..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Predstavte si misi.
Absolute 91 sipek, 1:06 minuty...a musite slapnout 180krat vedle....povedlo se mi 179...-_-

Nebo Afronova na challenge, reverse, A...no dala jsem to...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Ahoj, mam dotaz.....

Ve vodach ddr jasem teprve chvili, takze nevim spoustu veci. Proto se chci zeptat- jak se da spustit DDR extrememe 2 na PC, kdyz vyslo jen na konzole, a jak jste ho sehnali u nas? to jste ho objednali pres net? nebo zajeli do nemecka?

Jedine hry, ktere jsem u nas videl prodavat bylo Dancing stage fever (to mam) a pak Dancing stage Fusion a to je vyprodany:( Posilal jsem jim mail a oni odpovedeli, ze uz dalsi nebudou doobjednavat. Proto bych chtel vedet, kde se daji koupit dalsi hry na netu.


Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ahoj, jsem rada ze i v CR se daji najit lide, kteri si radi DDR koupi. DDREXT2 se jako kazda jina hra dat stahnout na netu v podobe zararovaneho isa. Pak clovek potrebuje emulator PS2 a velmi dobrej pocitac. Verze, ktera koluje je americka, protoze z nejakeho divneho (ne zase tak divneho) duvodu Konami napred vydava hry pro ameriku, potom pro japonsku a nakonec pro evropu.
Ja osobne jsem si nechala PS2 ochipovat (coz castecne PS2 neprezil..ale castecne jo.takze nejak funguje). Takze mi nedela problem DDREXT2 hrat na PS2.
Objednavky. V podstate muzes objednat odkudkoli. Hodne lidi objednava z anglie (velmi dobreho zdroje BEMANI) a pak z nemecka. Z anglie to ale vychazi obvykle o dost draz. Kdyby jsi ale chtel koupit EXT2 v evrope tak se ti lidi max. tak vysmejou, protoze pro evropu "devitka (EXT2)" proste nevysla. Ekvivalent DDR Extreme 2 je Dancing Stage Max, ktere vydala nemecka vetev Konami. Neni to zadna slava, ale je to lepsi nez DSFever a DS Fusion. Ono pro evropu toho vyslo sice celkem dost, ale nikdy se to nevyrovna japonskym verzim. Nebo aspon ne pro me. Ja evropske hity a americke hity zrovna nemusim a preferuji konami original songs a skladby od "beforu" a e-rotic. (avsak DSFever ma pekny vzhled)
Dalsi moznost, kde koupit je Positive Gaming, ale to pro hry asi taky vyjde celkem draho.
Snad jsem odpovedela na tvoje otazky (i kdyz pekny zmatek)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Diky za obsahlou odpoved:)

Myslim, ze by se v CR naslo vic lidi, kteri by si DDR koupily, ale problem je s dostupnosti. Jak jsi psala, vetsina her se musi objednat pres net, a to se treba ja bojim, jak to sem docestuje, nebo,l kdyby to nebylo v pohode, tak reklamace by taky byla obtizna:(

PS2 mam ocipovanou, a z netu jsem si stahnul DDR extreme JAP, ale ja jsem jaksi neviznam ve vypalovani her na ps a ani ve vytvareni ISO, takze tahle moznost pro mne asi neni moc realna.

Budu si objednavat z Play Asia redukci, abych mohl hrat SM, ale pc je v obejvaku a tam jsou rodice, a ty DDR, Mangu a anime nemuzou ani videt(slyset) Very Happy . Proto radsi preferuju PS, ktery je u mne v pokoji Smile

Podivam se na nemecky stranky Konami a snad neco sezenu.

Pravda, evropske hity nic moc:) taky mam radsi skladby od konami, jak rikas. Treba D2R od NAOKI a Healing Vision od 2MB.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No asi takhle, musis mit RAW verzi DVDcka, ze ktereho delas kopii. pokud jsi to stahnul z netu asi to bude fukcni ISO. nejlepsi je asi hodit ISO do virtualni dvdromky a pak vypalit kopii z toho virt. disku. protoze jinak nevis jestli ti nahodou program nepresegmentuje cdcko . (teda jako ze si neudela vlastni segmenty pri vypalovani). nebo ti to neuzavre session nebo jine malickosti, ktere staci, aby dvdcko pak nefungovalo. No a vypaluje se na pokud mozno co nejpomalejsi rychlost. idealni je 1x, 2x ale 4x to jde taky.

jeste je mozne, ze nekdo mily z Czech DDR ti to proste vypali. me pred nekolika dny odesly obe dve dvdrwcka takze asi nic nevypalim. ale muzu vzit dvdcka do cr a tam nekoho sehnat kdo udela kopie. Musel by sis ale proto asi i prijet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jsem vyfotila dva noteskiny...no vlastne tri ale nevim kde je ten treti.




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dodala jsem cast novych songu, co jsem v EXT2 objevila. Mozna to bude vsechno, ale nevim..posledni dobou to tam vypada stylem Sakura, PS, PSM(O), Afronovy etc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Dance Dance Revolution Extreme 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)