DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 18.10.2005 - Cobalt Flux 3 pred ZCU
18.10.2005 - Cobalt Flux 3 pred ZCU
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dnesek byl celkem zajimavy. Vyzkousel jsem si, jake to je hrat na CF3 a taky se pobavil. Pojdme se podivat jak dnesni den vypadal.
(fotky maji 1.7MB)

kousek od skoly se poradala Avfer Exodus Party 2005..



.. v tomhle stanku cepovali za 10,- pivo (pokud jste meli listek - za kresbu nebo odeslani jedne hlasovani sms..), jinak za 14. Burty+chleba+neco na to za 5,- no proste pohoda. Kdyz prinesete hudbum, tak to mate zadara (ale notebook se mi tahat nechtelo Wink) No dobre, asi chteli neco, co nevyzaduje baterii ..



.. noo, takhle mela vypadat ta kresba. Pred skolou na "akademicke pude" .. presneji na "asfaltu" se mohlo cmarat free barevnyma kridama dle libosti. Tak jsem si rekl ze to pujdu omrknout a nafotit...



.. neco pro priznivce Lostu (musim rici, ze byla dost zima a kdyz se zlomila krida, tak trochu drhnou prsty o asfalt - nic prijemneho) ..



.. a jeste neco jsem zacal cmarat ...



.. nekde byla i Czech DDR sipka, ale ta nafocena neni. Takze jsem si proste rekl ze tam musim nakreslit pad ..



.. pridal jsem UL, UR sipky, at muzeme parit i Solo ..



.. tohle z toho zbylo ..



.. no a takhle jeste jednou ..



.. do toho prisel jeden prvak, co se ode me (chudak) dozvedel ze existuje neco jako DDR a dokocne pokrocil tak daleko, ze mel PAR songu v notebooku (jako asi kazdy). Koukali jsme jestli nebude prset, aby se nam pad nesmaznul ...



.. chteli to trochu vysvetlit, tak jsem se do toho dal - uz to musite znat nazpamet ne? Wink ..



.. no a taky lidi chteli videt jak se na tom stoji - toz takhle ..



... a takhle UL ..



.. ale moc nebylo jasne co je to za pad ..



.. je to prece Cubalt Flux 3 ...



.. uz zdalky nejde prehlednout // jo v zadu nam nejaci exoti cmarali na sloupek ..



... no, dokreslili si vlastni vec na skakani ..



.. a neco ze by zkusili DDR? ...



... nebo panaka ...



.. DDR vyhralo ...



.. uz byla celkem noc a zima. Vzadu nam na sloup dokoncili par vlajecek ...



.. vsude zacmarano a na DDR lidi koukali opravdu vydesene ..



.. v tom se okolo prohnal dav lidi (2) a rekli neco jako "Hele .. to je DDR". No toto?? Kdo mohl tusit ze to tam nekdo bude znat? Je to par pratel Jendy a byli na FF05. Maji selfmade-hardpady (nekdy je skouknu a doplnim songy). O DDR se dozvedeli z FF05 a asi je zachvilku uvidime na foru ..



.. takze se zacalo tlapat - Ano, pred vysokou skolou .. ze zacatek neco jednoducheho (10tlapka z ITG)



.. no svete div se, on se nekdo pridal. 1 2 3 4 007 (easy), butterfly (easy), .. +/- 3 tlapky ...



.. nebojte, nebylo to nasucho. Meli jsme Mobilni SM i se zvukem a super drzakem ..



.. i dalsi lidi si to zkusili // na notebooku jela zlata Stepmania ..



.. a dalsi a dalsi .. pres 6 lidi (oci vzadu zatim nemam, tak pocet nevim) ..



.. a dalsi a dalsi ...



.. no, byla dosti zima takze se po 10ti songach slo domu (kontakty nasdileny)



Tak. A to je zhruba vse.
Mate taky DDR pred vasi skolou??? Napiste jak se libilo a kdo se toho zucastnil tak taky .. poreportovat.


Naposledy upravil xsoft dne po, 17.duben 2006, 21:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hoj ,skákací panák,krásná to vzpomníka na mládí

neb dnes kdyz sem zván na panáka ,tak to není o křídě a kamínkách.... Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Myslim, ze Xsoft vyhrava v poctu akci, silenosti akci a vynalezavosti na plne care Twisted Evil

To bylo hodne povedene Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
molik napsal:
Myslim, ze Xsoft vyhrava v poctu akci, silenosti akci a vynalezavosti na plne care Twisted Evil

To bylo hodne povedene Twisted Evil


Tohle jsem vážně ještě nikde nevidělSmile a mylím, že to dlouho nikdo nepřekoná.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Pěkná akcička Laughing tohle by mě fakt asi nikdy nenapadlo... BTW zajímavý svítící boty
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
fesoj DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 05.11.2005
Příspěvky: 2
Bydliště: Jindřichov na Moravě
Citovat
Cloud napsal:
molik napsal:
Myslim, ze Xsoft vyhrava v poctu akci, silenosti akci a vynalezavosti na plne care Twisted Evil

To bylo hodne povedene Twisted Evil


Tohle jsem vážně ještě nikde nevidělSmile a myslím, že to dlouho nikdo nepřekoná.


Jen abych to uvedl na pravou miru, ona ta akce nebyla az zas tak ciste Xsoftuv napad Razz On byl jen ve spravnem case na spravnem miste...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele fesojOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravime Fesoje na nasem foru. (Snad si se me moc nezalekl^_~).
ad CF3 akce: Jo v tom je xsoft nekdy taky expert
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
No ja zdravim teda predevsim adminy Smile a neboj nezalekl Smile nekoho tak vyjmecneho jako vas 2 clovek nepotkava kazdy den...
Jo iX je expert Smile
fesoj DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 05.11.2005
Příspěvky: 2
Bydliště: Jindřichov na Moravě
Citovat
Jo sem si vsim ze me to neloglo. tak nic treba priste Smile peace
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele fesojOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
18.10.2005 - Cobalt Flux 3 pred ZCU
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)