DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Karaoke Revolution Party
Karaoke Revolution Party
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Na nejakem foru jsem cetla, ze Karaoke Revolution Party ma Dance Mode. Tak jsem to ihned musela jit vyzkouset. Vrazila jsem do PS2 dvdcko a cekala jsem az se hra naloaduje. Vybrala jsem prvni song a zjistila, ze se jedna o jeden novy song z DDR Extreme 2. Jeden ze songu, na ktery si zvykam a zacina se mi libit (Crazy in Love). Prvni vec...totalne nezpivatelne...tak potichoucku jsem zpivala text...a nevericne jsem koukala na to co litalo pod textem...BAREVNE SIPKY v jedne rade!

To by az zase tak nevadilo..ale sledovat sipky je jedna vec. Pobihat po padu druha, cist lyrics vec treti a zpivat a hlidat si vysku hlasu vec ctvrta a pata...no BRUTUS.




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Mazec.
Uz jen pridat Karaoke do 3DDX a mame vsechno od nohou po hlas. Jeste tak aby bylo BBR (Blink Blink Revolution - simulator mrkani)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Da se sehnat nejaky karaoke simulator na PC? ^_^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Uf, asi da .. ale ty budes chtit takovy, ktery te i odohnoti, co?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
xsoft napsal:
Uf, asi da .. ale ty budes chtit takovy, ktery te i odohnoti, co?

No bylo by to fajn ^_^... Jinak by to bylo asi stejne jako najit si texty na netu, ne? ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 12
Citovat
xsoft napsal:
Mazec.
Uz jen pridat Karaoke do 3DDX a mame vsechno od nohou po hlas. Jeste tak aby bylo BBR (Blink Blink Revolution - simulator mrkani)


no jeste bych vedel o vylepseni, pro Dreamcast existuje Cha Cha ovladac (pro hru Samba de Amigo), coz jsou vlastne rumba koule, pri hrani detekujou vysku nad zemi (3 polohy), a dva druhy zatreseni... to by bylo teprve mistrovstvi spojit to s DDR a s Karaoke... Smile)

kdysi jsem to zkousel (teda bez toho karaoke) a je to spis pro nejaky cyborgy, protoze telo (aspon to moje) neni schopny jet soucasne ruce a nohy zvlast podle uplne jinyho rytmu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
Karaoke Revolution Party
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)