DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď SM - objeveny nove mody: bumpy, beat
SM - objeveny nove mody: bumpy, beat
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nasel jsem "skryte" mody v SM. Jsou v themesu: "Techno Field 3: Eternity" (na Pragoconu ukazu). Z read_me jsem zjistil, ze autor pridal spooooustu easter eggu do pragoramu, tak jsem asi dalsi nasel. No prochazel jsem Demo mod a tam jsem videl tenhle specialni mod. Tak jsem hledal dal a .. heureka nasel jsem.

Nevim jestli jsem to aktivoval spravne ale tahle to jde:
vlezte do vyberu songu a zadejte si kod: "< v > ". Tim se prehazuji Efect mody. Jde to v poradi: off - drunk - dizzy - mini - flip - tornado - tipsy - bumpy - beat. Prave posledni 2 jsou navic a pokud zmacknete 2x Enter tak je tam nenajdete. Musite aktivovat kodem. Btw. zruseni se provede treba tak ze parkrat promackate " < > "

Bumpy mod .. je takova lehla levitace do vsech smeru. Jak to popsat, jakoby vam sipky jezdili po povrchu na pousti .. tj neco jako wawe ale ne tak drasticky aby to skodilo

Beat mod .. sipky vam budou "trsat" do rytmu. Proste s kazdym bpm se zatresou (levo, pravo a zpet). Mooc pekne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jojo pekne...kody se prece jenom na neco hodi^_~...Od te doby co jsem potrebovala dostat z max300 rychlost 2x...na ty sipky < > nezapomenu^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

SM - objeveny nove mody: bumpy, beat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)