DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vypálení zálohy DDR na PS2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
iwan: bios i rom patri do adresare BIOS. mozna tam neni, staci ho vytvorit. pak se automaticky v konfiguraci objevi vsechny biosy, ktere mas. v linku na bittorrent jsou vsechny tri biosy. ja jsem to rozchodila na japonskej, ale mozna to funguje na vsech.

BTW: o zadne chybe ses nezminoval (krome toho, ze to postrada BIOS)? Co ti to pise?

EDIT: jo to cerveny a uprava quote jsem byla ja. snad to moc nevadi. Ale ja jenom, ze za tu dobu, co tu jses a v nasi konverzaci jsi stihnul asi 10x napsat nevyznal a zkousel s mekkym i a s. kdyz tak se toho zkus vyvarovat^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Tou chybou myslim to, ze to napise , ze to postrada BIOS.
Mohla by jsi mi znovu pls poslat ten link? Stahnu to vsechno znova.

Ja vim, pravopis mam desne, vsichni mi to rikaj. Obcas je to opravdu strasny se na to divat. Pokusim se polepsit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tohle se uz zvrhava az moc
http://www.google.com/search?hl=en&q=ps2+emulator
PS2 se zabyva podstatne vice lidi nez DDRkem, takze na to neco urcite neco najdes, kdyz se budes trochu snazit. Nemusim ti asi pripominat jak je to s legalitou. Takze pokud si sezenes (nekde) BIOS, poradime ti jak to zprovoznit. Pluginy do emulatoru jsou free. Emulator je taky free. No legalne bys BIOS mohl mit jen svuj (co bys vyextrahoval ze sveho PS2) a ISO co mas ze sve legalni zalohy.

Mohu se jen tak drze poptat, na jakeze konfiguraci to chces spoustet?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
na konfiguraci, ktera neni zrovna nejlepsi, ale zjisti jestli to bude fungovat nebo.
Aspon ja to tak resim. spustim v emulatoru vypalim a ono to funguje. pokud to nespustim v emulatoru, nespustim to ani na PS2.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
konfigurace procesor 1,3 pamet 512 mb a graf. Radeon 9600 (asi)

Podivam se tam, bude to jedina moznost, jak to zprovoznit, takze neni jina moznost......
Proste zkusim pokus-omyl a casem se dopracuju k vysledku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
hele pokud pristi tyden (jako po avalconu specialu) budes v praze a mas po ruce DVD vypalovacku a jsi schopen si udelat kopii z meho DVDcka muzu se ukazat. Resp. netusim jak vas mam vsechny videt...^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
v Praze jsem porad, kopiji jsem schopnej udelat, dvd vypalku mam v kompu, takze ten bych vzal ssebou, prazdny dvd mam.

Asi mas dost fofr, diky za nabidku. Pokud by to vyslo, bylo by to fajn:) Jeste se ozvu. Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ad emulator: chce to neco vic. Mam neco malo pord 3GHz, 512 RAM, 9600 ATi (128M) a chtelo by to spis
AMD 64, 1GB RAM .. 64 ma spesl urychovaci funkcne a umi to nejak prekompilovavat PS2 veci (netusim jak, ale je to par rychlejsi). Otestovano na koleji. Muzu poslat screeny, ale o to stejne asi nestojite. To chce proste bud hrat na PC a PS2 veci na PS2. Pokud ti jde o to to jen spustit jestli to maka, no .. tak klidne. V tom pripade ti nebude vadit desetinova speed.

Jinak ISA na DDR EXT2 a ITG2, ale proste PS2 nemam (a ani nechci), pak nemuzu vysledek nikde otestovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

paja DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 10.11.2005
Příspěvky: 2
Citovat
Ahoj mohl by mi nekdo poradit jak vypalit hru na ps2.mam uz kopii ktera mi na ps2 jde a vypalim ji tak se nacte jen lplaystation a nic ..mam teda cip sniper .ale kdyz tu hru vypalenou pujcim kamosovi co ma cip mesiash tak je to v pohode.prosim mohl by ste mi poradit diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele pajaOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Problem bude spis ve sniperovi. Mesiash je lepsi chip a ten toho spusti vice. Takhle jina rada nez raw copy na co nejpomalejsi vypal asi neni. taky nektere playstationy (chipy) berou jenom nektery druh medii. ale tim to asi taky nebude.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
paja DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 10.11.2005
Příspěvky: 2
Citovat
tak uz sem na to prisel chce to lepsi dvd na verbatim to bezi skvele ,,dik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele pajaOdeslat soukromou zprávu
Vypálení zálohy DDR na PS2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)