DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mam problem s padem - stavba
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Mam problem s padem - stavba
Adamda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Ahoj, byl jsem na Akiconu a zkousel jsem si tam vase DDR a tak me to chytlo ze to chci vyzkouset, penize do original padu se mi davat nechce, rad bych si udelal svuj, ale popravde na manualni prace a elektroniku jsem dost levej...Sad neni tady nejaka dobra duse z prahy ktera by mi ho byla ochotna za priplatek udelat? nebo aspon zapujcit nez zverbuju nekoho na stavbu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdamdaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: Mam problem s padem:(
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Pokud pockas tak 3-4 tydny, tak se dockas workshopu (tedy hromadneho staveni).. kde by sis platil za material (obstara nekdo kompetentni, treba ja :Very Happy), cast za pronajem budovy (tak 50 Kc) a za nejake to obcertsveni (pamatuju si na minuly workshop kde sme nic nemeli.. a preci jen byt cely den na suchu a bez jidla neni to prave orechove - navic ten hardpad neni nejlehci, takze neni dobre ho tahat zeslably).

Cena cca kolem 900
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Samozrejme mas moznost si koupit pad od trina, popripade objednat si Softpad (ktery pro zacatecnika staci - navic pokud by te to prestalo bavit tak bys potom nelitoval toho, ze si do toho vrazil tolik penez nebo zes vrazil tolik penez do tezke desky). Samozrejem v obou pripadech bys mel celkem realnou nadeji ten pad pozdeji prodat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Adamda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Kolik je tak cena toho padu od trina a jaka je jeho spolehlivost?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdamdaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Adamda: Trinovy pady jsou asi to nejlepsi na cem jsem u nas stal Smile (mimo ted me posledni verze BeeTechu Wink) a cena byla okolo 4k s tim ze vydrzi fakt vsecko.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
4k? tak to je docela hodne:) sel bych do ceny okolo 1500-2000kc...
Adamda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Anonymous napsal:
4k? tak to je docela hodne:) sel bych do ceny okolo 1500-2000kc...


to jsem psal ja...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdamdaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Adamda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Bee_Boo napsal:
Adamda: Trinovy pady jsou asi to nejlepsi na cem jsem u nas stal Smile (mimo ted me posledni verze BeeTechu Wink) a cena byla okolo 4k s tim ze vydrzi fakt vsecko.
kolik stoji cena tveho BeeTechu?Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdamdaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Muj BeeTech, ja nechci vytvaret konkurenci, ted jsem jich sice tam pro nas postavil pet, ale ale to proto ze to bylo pro znamy, momentalne nemam cas na dalsi vyrobu :/ ale jinak okolo 2k se vejdu i s praci Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
Adamda napsal:
Bee_Boo napsal:
Adamda: Trinovy pady jsou asi to nejlepsi na cem jsem u nas stal Smile (mimo ted me posledni verze BeeTechu Wink) a cena byla okolo 4k s tim ze vydrzi fakt vsecko.
kolik stoji cena tveho BeeTechu?Smile


mozna bych ti mohl neco levne udeat...ale jeste nejsou me vyrobky prene ozousene a taky je problem se shanenim zemnicich desek...takze wait
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Adamda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 12
Citovat
Bee_Boo napsal:
Muj BeeTech, ja nechci vytvaret konkurenci, ted jsem jich sice tam pro nas postavil pet, ale ale to proto ze to bylo pro znamy, momentalne nemam cas na dalsi vyrobu :/ ale jinak okolo 2k se vejdu i s praci Smile


hmm to je celkem fer cena...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdamdaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jo celkem je... preci jen by clovek mel vzit v uvahu ze peknej pad = i 2 dny prace (pokud s tim nema tolik zkusenosti a chce se s tim vazne vypoiplat) a navic to cichani chemoprenu, problem s odpadkama atd...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Adamda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 12
Citovat
jo jeste kolik je potreba na tom padu tlacitek a proc? staci 7/8? a jeste musi se pouzivat cela ta krabicka nebo staci jen vykuchat ten tistak?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdamdaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Tolik otazek Razz No jenom dobre Very Happy

Krabicku si samozrejme muzes udelat vlastni - dulezita je jen elektronika (vlastne jen ten USB chip + kontakty na napajeni - kdyby nekdo mohl vyrobit originalni DDR chip i s deskou, mohlo by to byt o dost mensi + by to mohlo mit inteligentni rozmery..)

Tlacitek teoreticky 4 + 1zem

rozsirena verze je 6 - 4 smery + start a cancel

no a potom stavime vsech 9 smeru.. ale ty moc lidi nevyuzije
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Adamda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 12
Citovat
takze pokud ty navody chapu dobre tak se ty draty z toho padu priletuji na ty zelezne(plechove) ctverce? tzn. pod tema plechama neni zadnej malinkej spinac na kterej se dupe?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdamdaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mam problem s padem - stavba
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)