DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pragocon 2005 (DDR inside)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Pragocon 2005 (DDR inside)
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Na letosnim Pragoconu (18. 2. - 20.2.) bude DDR! Prijdete ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Více na http://www.pragocon.tk/

tip: přihlašte se z manga.cz a budete to mít za 150,- Wink

Snad mi to vyjde a fakt tam budu mít tu přednášku, nesmí se to krýt s jedním termínem. No ale jinak přivezu softík a rozchodim .. takže pokud máte spešl přání, dejte vědět. Vlastní pady vítány Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Moje pady prijdou take, i kdyz uz jsou trosku protapane, ale reaguji porad. A taky fotacek :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jelikoz mam fotak, byla sem pozadana o malinkou reportaz. Snad vam to popisu tak, aby jste si udelali obrazek.

Patek. Prijela sem k zakladni skole kde se Pragocon kona asi pul hodiny po Xsoftovi a pul hodiny pred prednaskou. Nebylo zrovna moc casu na pripravy, zvlast kdyz con teprve zacinal a ne vsude byla zapojena technika. Ale podarilo se.

Prednaska. No zacali jsme tak o 10 minutek pozdeji ... porad jsme cekali ze se nekdo objevi, ale moc lidi nebylo. Pustili jsme video a nechali otevrene dvere. Nakonec nekdo prisel, bylo tam asi 12 lidi, ale jen vsichni nasi znami Surprised) To urcilo take povahu prednasky. Xsoft rychle shrnul teorii, pak jsme koukali na videa a nakonec tapali na jednom z mych padu.






Po prednasce jsme cekali, zda nam bude uvolnena mistnost s pocitacem na DDR. Nenasla se. kombinovali jsme a vymysleli az jsme se nakonec usidlili na 3. patre na chodbe, coz bylo vyborne rozhodnuti. Hodne mista, vetrano, hodne zvedavych lidicek Smile Kdyz jsme prinesli lavice, rozhlozili koberec (telocvicnove naradi) a dostali jakysi pocitac, prvni zklamani. Stara potvora se starou deskou a BIOSem, Xsofti disk nesel. Ja mela funkcni notebook, ale maaaalo pisnicek a zadne misto na disku.

Nakonec se pro nas pc nasel, Drax ho donesl i s vlastnim diskem Smile No, rozlozili sme pady a zprovoznili Stepmanii. Ale hups podruhe, nemeli sme xbcd driver pro pady. Takze jeste male zdrzeni nez jsme mohli zacit. No, male, cela akce byla asi na dve hodiny, ale podarilo se.
Jeste kdyz jsem odchazela tapalo se na mych padech (nechala sem je tam) ale zjistili jsme ze o mistnost vedle maji manga lidi svoje vlastne vyrobene hard pady a kdyz je zprovoznili, pujcili nam je (a moje se tedy neprodupaly Smile






Tak to je asi patek. [/img]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Sobota. Prijela sem asi v devet rano a jen letmo pozdravila probouzejiciho se Otu a Xsofta. Zrejme spali primo u padu na chodbe. Letela jsem na prednasku Hypo a Karla o kartickach at se taky neco priucim kdyz me uz dva roky lakaji, ale zase maji smulu. No zpatky k DDR.






Po prednasce jsem to vzala pres bufet a snidani k padum a tam jsem vlastne zustala az do vecera Smile Takze co se delo. Tapali jsme skakali, predvadeli, soutezili mezi sebou, zkouseli nove mody a vychytavky. To vsechno na pujcenych hard padech. Nevypadali sice nejak pekne, ale drzely a hodne slusne reagovaly. Docela divaky pritahovaly magic mody, twist mod a zkouseli jsme i para para a jak to tak byva, doslo i na tapani za pady :wink:






Zhruba nekdy kolem obeda se v prostorach Pragoconu objevila televize Nova a jisty nejmenovany clovek (vim kdo Surprised) ) ji zhruba tak ve tri hodiny poslal i k nam. Nooooo, z me strany ostuda ceskemu DDR :cry: Uvidime co z toho vznikne. Jelikoz nebyl po ruce Trewor, predvadeli jsme se ja s Xsoftem a pro me to dopadlo docela spatne. Tapali jsme Blondee girl a ja dala tak tak na C, nebo mozna uz D, to uz ani nevim a ani nechci videt jak jsem poskakovala po padu :cry: Pak se ale ukazal spasa Trewor a dali s Xsoftem neco pekneho. Mezitim reporterka vyzvidala od okolnich lidi co to je a jak se to hraje a co jsme za lidi. Rozhodla se, ze to vyzkousi taky.... No tapala sem s ni 1, 2, 3, 4, 007 (deeeeeees) a nakonec ji to i docela slo. Tahle skladba se mi darila ... protoze sem spolu s ni skakala na light a napovidala kdy na co slapnout. Natocili toho docela dost (jeslti uvidite zaznam, Trewor mel cerne ponozky a Xsoft bile Surprised) ) ale nevime do jakeho poradu, a kdy. Docela podstatne informace, snad to jeste vyzvime. Nestihla sem je fotit, tady je jen tmava fotka z chodby kdyz se vraceli zpet z nejake mistnosti




Jinak se nic jineho vazneho kolem DDR nedelo. Objevili jsme nekolik novych lidi co DDR hraji, nekteri i slusne urovne (jeden clovicek porazil Trewora Surprised) ) a nalakali hooodne novych. Diky tomu, ze u nas bylo porad plno, udelali z nas peknou reklamu a zed polepili ruznymi letaky. Nekde mam fotku.

No, ted uz jsme vsichni unaveni a opravujeme jeden z hard padu, ktery se rozlozil Surprised) Ani nevim jestli funguje protoze jsem uz musela pryc. Jeste ted urcite skacou, kdyz ne na hard padech tak na mych, ktere tam stale jsou k dispozici. Vsechny nas pekelne boli nohy, ale ani ne tak z DDR jako z tech schodu nahoru, to je fakt brutal. Da se rict 6 pater, jsou to tri patra s mezipodlazimi Surprised)




Tak to je v kostce sobota, je pozde, jsem utahana, vypalim fotky na CD a jdu spat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Niice
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Pekne pekneeee, skoda ze sem se tam nedostal Sad
ale jina pozitifni vec, uz mam obednane dva Ignitiony a dualshooter Cool at uz to prijdeeee Wink
Smile a pak o me nikdy neuslysite Smile bude se hopsat az do umreni Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Diky za reportaz, aspon mam predstavu jake to bylo^_^. I kdyz beze me. Mozna zitra az bude info a fotky dam report z mistni kvalifikace na mistrovstvi evropy, kdyby to nekoho zajimalo.
OT: Strucne. Zatim co vy jste se setkavali a pripravovali na prednasku ja jsem mrzla v zakourene (od motorek a od cigaret) mistnosti, ve ktere byla strasliva zima a cekala az mi nahodi prvni turnajove skladby. Zacala jsem od devititlapkovych extremovek az jsem skoncila u max1 devititlapky s freezama kterou jsem malem prolitla. (kvuli tem freezum..nestati freezu ubira strasne zivotu a bodu). No poprala jsem se s platformou celkem dobre ale na vysledkach to videt nebylo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Vypada to jako dobra akce. Zacinam se tesit na Avalcon (DDRail included?). ^_^

S'Tsung: No, ale hlavni je ze ses kvalifikovala, ne? Na samotnem mistrovstvi budou urcite lepsi podminky...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ehm...jen vitez jede mistrovstvi. A ja to asi nebudu.
Na mistrovstvi jsou podminky lepsi, protoze se hraje na EM2 a ne na silenem EXT. ale zase je tam strasna konkurence.

EDIT: Hlavni je ze jsem to nefailedla. Na twilight zone s tema freezama to byl malem fail. (freezy ubiraj strasne moc zivotu).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nedele. To bude kratke povidani - nedelni program koncil nekdy kolem 1 hodiny odpoledne a ani my nezustavali o moc dele. Co se delo ... Tak zkouseli jsme tapat na dva pady, smlan a hru po siti s vzdalenou S`Tsung a par tezsich skladeb. (ale to pro bolave nohy to uz poradne neslo, proc sme se jen usidlili ve tretim patre :wink: )







Prakticky nikdo novy uz neprisel, jen se vraceli lide co zkouseli tapat uz vcera. Tapalo se i ve dvou radach za pady a skladby Art of War a Legend of Zelda byly hit Surprised) Tady je ta zminovana zed s letaky. Mimo jine k nam prisla i informace ze na letnim FF bude k dispozici 6 DDR padu :wink:



Jinak jsme stihli i utopit par ovecek (karetni hra) a pak uz se jen uklizelo. Btw, za cele tri dny se nam nepodarilo prekecat Draxe aby to taky vyzkousel, zustava to jako bojovy ukol na letni FF :wink:






[edited]
Jinak jsme za ty cca tri dny vyzkouseli peknou radku skinu, sipek, modu a skladeb a libilo se a darilo se a bylo to supr :wink:

[edited]
Jinak co se tyce me, jeste rano me malicko pobolivala prava noha. Vcera dopoledne jsem se snazila zkouset tezke skladby, odpoledne jsem povinne tapala s kazdym znamym :wink: no a maly match guillame Tella mezi mnou JanoSem a Zirlandem (do ktereho se pridalo pak vice lidi) mi taky nepridal :wink: Ted uz me ta noha boli docela dost + nejake natazene svaly. Nejsem hrdina, priznavam to, ale stejne sem si jeste parkrat tapla :wink:


Naposledy upravil molik dne ne, 20.únor 2005, 18:30, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pekne. Diky za foto^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vsechny moje fotky z conu najdete tady Arrow http://molik.go.cz/Foto/pragocon/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pragáč
P.J.Trewor DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 01.08.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Citovat
Pragocon byl hustej a ty hardpady jsou skvělý. Skáče se na nich mnohem lépe než na "molitanu". Děkuji...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele P.J.TreworOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vypada to, ze se na tom shodnete vsichni^_^. Budu je taky muset ozkouset.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Skakalo se dobre, ale trosku mi chybelo to rozdeleni nebo sipky Smile Obcas dolu na nohy kouknu jestli nejsem vedle a na tomhle padu z jednoho kusu koberce bez naznacenych casti sem obcas byla. Ten druhy mel aspon takove modre naznaky kostek, ten druhy ne Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pragocon 2005 (DDR inside)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)