DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď OCC LAN party in Temse
OCC LAN party in Temse
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nazdarek, pisu maly reportik z LAN party. Je tu asi tisic pocitacu, ale je to tu hodne organizovany. Je tu dobry vzduch a na normalni LAN party je tu celkem zima. Ja hraju DDR a hralo se i trochu PPP. Nekdo si me nahral jak jsem hrala Bend Your Mind na heavy ma double..pry mi to vypali..ale jeste se neukazala tak ja nevim. Pak pripadne uploadnu na czech-ddr.info.
Jinak zkusila jsem maxx unlimited a PS a PSM a celkem me prekvapilo, ze jsem to vsechno dala na heavy. Proste zkusila jsem vsechny deseti tlapky. ^_~. Az se zmeni mix reknu vice.
Jinak vstupne na LAN party je 26 EUR za patek az nedele. ale myslim, ze v tomhle pripade to stoji. (a chudak pocitac ma co delat s DCckem a firewall to taky zrovna nezvlada.)
Tot zatim vse.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
dovolim si neco pripsat. Predpokladam, ze dost lidi je na KoKonu, takze se asi moc odpovedi nedostanu. Ale budiz. Ted jsem dostala od jednoho clanleadera video jak si me natocila pri Para Para paradise...bohuzel vybrala neco, co fakt neumim. Zkusim to uploadnout, ale nevim jestli to mistni sit prezije. (spis se bojim o cdromku).
S DDR jsem ted na chvili prestala..protoze me z toho boli nohy. Resp..na novych CObalt Fluxech jsem si spalila nohy. Ale za to bude par vlamu znat Czech DDR. Delam tady reklamu^_~. Rikaji mi Promo Girl (od musical game addicts)
(ted jsem si uvedomila, ze jsem zapomela svoji IP adresu..uzasne...hm 85.2??? ach jo..to jsem teda lama)
Jinak hraje se tady celkem dost Unreal tournament. Klasicky se tu stahuje takze sit je mirne pretizena. Ale lidi se dockaji i svych downloadu. Neni tu omezeni rychlosti..takze to tu lita celkem dost silene..na siti je tu hroznej bugr..a takovyho spywaru..jsem jeste snad nevidela...(no dobre na gathering to nema)
Jo take tady lita papousek. Ted si zpiva ob pocitac vedle. To bych fakt necekala..sedim u pocitace a najednou mi na monitor sedne papousek a zacne kvicet. sranda...
Sedim take v prvni rade, takze tu mam DDR celkem z prvni ruky. Dokonce tady odsud i vidim na tu obrazovku. Zkusim udelat fotky, jestli se mi podari najit fotak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
jaj ja se tesim... chtel bych videt PPP v akci... 1000pc? hmm to je hezke...

cekam na foto a video Smile dikz
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ahojda, vypada to na dobrou akci ... snad teda nezmrznes a tvuj firewall to ustoji. ^_^
Tesim se na dokumentaci. ^_^ Jestli jsi jeste neprisla na IP, tak ho mas v PM. Jinak si to pekne uzij.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ahojdik.
Tak s tim ftpkem to je nakonec trochu jinak. Ono totiz na teto mile LAN party je celkem dost portu zakazanych (a to tech na zacatku..) 20 a 21 mezi nima takze me poslali nekam. A vzhledem k tomu, ze jsem tam byla pozvana organizatory OCC tak jsem radsi netunelovala. Ale slo by to (myslim, ze kazdy cech by to zvladl).
Jinak ted 30kilama uploaduju dve videa ze vcerejska. Snad se budou libit.
Okomentovala bych to tim..ze ehm..to co zacina S'Tsung - Czech DDR je ukazka toho jak se PPP NEHRAJE. no a to druhe "In The Groove" je ukazka toho jak to muze vypadat kdyz se nekdo rozhodne odAckovat Bend Your Mind na heavy. Melo to jeden hacek..ty pady byly uplne novy a docela blbe brali a rusilo mi to freezy. (clovek potreboval pouzit hodne sily, aby ty sipky potvrdil).
Ted mam jednu ruku fialovou a druha jenom boli. Skvele...kazdopadne to byla sranda. Jinak zkousela jsem i tu ericovu HOODNE tlapku na expert. Musim rict, ze na to fakt nemam..v polovine songu jsem odesla z duvodu fyzickych. (RUCE, RUCE, skok, nejaky stream..ruce, ruce, obchazeni freezu..SILENOST)

EDIT: zapomela jsem na link na ty videa co?

http://czech-ddr.info/vids/stsung.wmv
http://czech-ddr.info/vids/stsung2.wmv

EDIT2: jeste si predstavte. Noc, vsude tma (ok obrazovky nepocitaje..), turnaj v Counter Strike a k tomu ctyricet lidi, co zpiva spolu se dvema obetma Singstaru. Predstavte si ten zvuk, ktery se line od te skupiny tech ctyriceti lidi a predstavte si jak na to reaguji hraci CS. ^_~ (radsi se k tem hracum nepriblizujte).
Jeste jsem zapomela nejakou perlicku? nevim...asi se potrebuju vyspat..-_-...

EDIT3: Jo mam ehm novou prezdivku, aspon na te LAN party "promo girl". ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dobreee, kouknul jsem na videa a co nevidim, nejake PPP bobky na zemi, to je homemade, nebo kupovany Wink jelikoz by to zarizeni stalo za hrich Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No nejak jsem presne nepochopila jak to myslis. No ty ruzove bobky jsou KONAMI oficialni controller. Home made to neni, protoze zatim nikdo nevi jak to udelat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
moooc hezke...

to PPP v praxi vypada velmi dobre...
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jinak report uz je na czech-ddr.info...jeste se prohrabu v php....a dam link...
Arrow http://czech-ddr.info/index.php?page=temse
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Arrow http://lenny.mekker.be/occ-clips/PICT3001.AVI

Pro ty co si precetli moje info o SIngstar vedi "wo co go"...to jest takhle se hraje Pong ...

Arrow http://lenny.mekker.be/occ-clips/PICT2979.AVI

pokud jsem se nepreklikla, tohle je kus Aishiattemasu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
OCC LAN party in Temse
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)