DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Posouvani padu
Posouvani padu
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Mozna uz to tady bylo ale nemohl sem to najit...
Jak resite "ujizdeni" pady... zatizil jsem ho zidli ale to nestaci a obcas se posune pod ni a to se pak vcelku blbe hraje... Jina lepsi nez samotny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Myslis pad na arcade / hardpadu / softpadu?

No resime to bud lidma co drzi, knihama mangy, kartonama pity, molitanem, izolepou, zvykneme se, nezvykneme si a pak dolujeme pad protoze se obmotal okolo nohy u postele .. takze asi tak Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
myslim soft (proto jsem to dal mezi soft pady)... ja jenom ze jestli neni nejaky fakt pekelny uchyceni... premejsli o prilepeni suchyho zipu na druhou stranu ignitionu... (mam koberec)
hmmm... a posouvani padu na arkade.... Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jooo u ignitionu me posouvani (me teda spis nataceni ) taky celkem vadi ... ja to ani nijak neresim, beru to jako dalsi mod co se neda vypnout Very Happy ( ono je to celkem sranda si pamatovat, o kolik se ten pad natocil a potom v mozku pricitat ten offset k vychozi poloze - muj rekord je skoro 90 stupnu, pak uz se to seklo o kabel )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
me se jednou posunul pod topeni (zapomnel jsem na zidli) a kdyz uz neslo se na levou dostat nohou tak jsem si kleknul a dohral to rukama :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mate problemy Very Happy tohle uz je davno vyresene, staci takovej protiskluzovej filc co se dava pod behouny kdyz prijedou do hotelu hlavouni Smile za dva metry jsem dal v kobercich asi 100,- Jinak se da pouzit taky takovej ten protiskluzovej do koupelen a vubec Smile
Je to jen na tobe, pod soft je lepsi ten filc, pod hard ta koupelnova vec.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Co to sakra je filc?!? Rolling Eyes :oops: a ta blbost do koupelen ?!?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
Lolita DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 42
Citovat
Nevim, ale ta gumova mrizkovana vec co se dava pod koberec by to mela vyresit, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LolitaOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Filc je takove ehm no jak to rict, tkanina s jemnym vlasem roztrepenym, a ten specificky navic ma nejake zpetne hacky tak jakoby lepi

A ta vec do koupelen, vypada jak podnozka do auta, nebo velice podobne, ma to obdelnikove schody z profilu, ta vec gumova mrizkovana je taky varianta, ale moc se mi pod softpad neosvedcila.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Posouvani padu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)