DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mam problem s padem - stavba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jiank co se tyce aktivnich ploch - zaklad je tech sest (4 + 2 ovladaci) - popravde kdyz ted budu delat pady tak jenom s tema sesti, jednak je na to potreba min tech plechu (takze je to trosku lehci), a navic sem to stejne nikdy nevyuzil (a troufam si rict ze vetsina lidi tady taky ne..) - ono naucit se dobre skakat jenom "obycejne DDR" da samo o sobe spousty pracea zabere spooousty casu..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
8BB76E1 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 5
Bydliště: 大阪府
Citovat
Bee_Boo napsal:


Mno to s tim znicenym alobalem bylo moje, jako spodni se vyplati udelat aktivni vsech devet ploch, pak mas vice moznosti pouziti toho padu, spodni kontakty ja osobne delam z 0,5ky pozinku, horni prejdu na 0,8 dural nebo pozink, doted jsem to delal z jednicky ale ta je prilis narocna na vyrovnani po strihu aby to bylo citlive, ta 0,8cka je na tom v tomhle lip, a co se tyce presneho materialu, ono je to celkem jedno, na tom pruhybu 0,5 mm na plose 250x250 je tak maly namahani materialu ze nejaka trvala deformace temer nehrozi, ale pro vseobecne lepsi vlastnosti je dobrej dural, sice drahej ale co uz, druhy bych zaradil pozink a cisty nerez, newim jak je na tom s cenou ...


no nad tim, jak to bude rovne, jsem taky premyslel - u nas je k dostani ten nerez a urcite i dural, ale ten nerez odmotavaji z tech velkych roli...

a kdyz bych udelal aktivnich vsecn 9, tak by prece jeden byl vzdy sepnuty... to nevadi? mozna nechat ten prostredek neaktivni... nevim...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 8BB76E1Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
8BB76E1 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 5
Bydliště: 大阪府
Citovat
Filip-san napsal:
Jiank co se tyce aktivnich ploch - zaklad je tech sest (4 + 2 ovladaci) - popravde kdyz ted budu delat pady tak jenom s tema sesti, jednak je na to potreba min tech plechu (takze je to trosku lehci), a navic sem to stejne nikdy nevyuzil (a troufam si rict ze vetsina lidi tady taky ne..) - ono naucit se dobre skakat jenom "obycejne DDR" da samo o sobe spousty pracea zabere spooousty casu..


jj, zrovna jsem o tom nekde cetl, ze to puvodni melo 4... uz se tesim, az to budu mit hotove... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 8BB76E1Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ono jsou IMHO zbytecny i ty 2 cudliky select / start ... stejne vetsinou mate po ruce klavesnici a na padu je to zbytecny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Je na kazdym at si rekne kolik aktivnich ploch pouzije, ja kdyz delam akci u nas tak je celkem narez vydesit lidi osmi sipkama Very Happy pripadne jinyma vypecenostma Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Hehe, osmi sipkama bych predevsim vydesil sebe Smile zvyk je proste zelezna kosile ... stacilo mi i na 3DDX mit ty sipky otocene o 45 stupnu + ruce a brutal jsem to nedaval Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Mam problem s padem - stavba
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)