DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Scháním nový pad
Scháním nový pad
Kuře DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.01.2006
Příspěvky: 3
Citovat
Potřebovol bych poradit.
Skáču teprv chvilku, ale přesto se mi povedlo už zrušit zadní šipku na 49gamers.
Scháním nějakej lepšejší. asi s molitanem. vůbec se v tom nevyznám. líbily se mi docela Deluxe Ignilon DP.
Budu rád za každou radu. dik moc
jo ještě taková maličkost mám kolem 95kg.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KuřeOdeslat soukromou zprávu
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Ted budu kamosovi stavet hard-pad tak jestli chces vse zdokumentuji a fotka dam na forum. Cela stavba s matrosem te vyjde tak na 800 ale je to rozhodne mnohem levnejsi nez si ji objednat nekde z Ciny :wink: Stavel jsem jich uz spousty a neni to nic obtizneho. Jenom tak pro informaci ten co mam mi uz drzi tak 6 mesicu absolutne v poradku a je velice citlivy jako na zacatku a da se na nem tancit i v ponozkach (respektive ja na nem tancim jenom v ponozkach Laughing )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
http://ddrportal.pocitac.com/?def=koupit_softpad
http://ddrportal.pocitac.com/?def=koupit_hardpad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
xsoft napsal:
http://ddrportal.pocitac.com/?def=koupit_hardpad

fakt mazec vecicka ten hardpad ten bych si chtel taky nekdy koupit asi zacnu setrit
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kuře DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.01.2006
Příspěvky: 3
Citovat
DAMNED napsal:
Ted budu kamosovi stavet hard-pad tak jestli chces vse zdokumentuji a fotka dam na forum. Cela stavba s matrosem te vyjde tak na 800 ale je to rozhodne mnohem levnejsi nez si ji objednat nekde z Ciny :wink: Stavel jsem jich uz spousty a neni to nic obtizneho. Jenom tak pro informaci ten co mam mi uz drzi tak 6 mesicu absolutne v poradku a je velice citlivy jako na zacatku a da se na nem tancit i v ponozkach (respektive ja na nem tancim jenom v ponozkach Laughing )


Klído to sem včechno hot. Původně jsem scháněl dobrej softpad,ale pokud se mi tvoje práce bude líbit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KuřeOdeslat soukromou zprávu
Kuře DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.01.2006
Příspěvky: 3
Citovat
Koukal jsem se na nějaký ty stránky a dokonce jsem si i něco málo přečetl.
Docela se mi líbilyDeluxe Ignilion DP.
Někde jsem četl něco o TX 1000.Nemá s ním někdo bližší skušenosti?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KuřeOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kuře napsal:
Koukal jsem se na nějaký ty stránky a dokonce jsem si i něco málo přečetl.
Docela se mi líbilyDeluxe Ignilion DP.
Někde jsem četl něco o TX 1000.Nemá s ním někdo bližší skušenosti?


TX1000 mam doma. Chces ho ode me koupit?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

KiDMAN DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.08.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Karviná
Citovat
Chtel bych koupit hardpad, ale bohuzel na tom nejsem dobre s financemi !! K dispozici mam jen 1500 Kč !!
Kdyby mi ho nekdo postavil do 1500 Kč byl bych mu vdecnej ....
Me ICQ je 196-832-115
Email je kidman.q@seznam.cz šipka doleva
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiDMANOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Scháním nový pad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)