DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Czech-DDR.Info updates [END]
Jdi na stránku 1, 2  Další

Sledujete obcas upravy, co delam, abyste si pripadne mohli precist novy clanek nebou zkouknout zmeny?
Ano
83%
 83%  [ 10 ]
Ne
16%
 16%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 12

Czech-DDR.Info updates [END]
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Snad to xsoftik nebude brat jako buzeraci.

Vzhledem k tomu, ze jsem strasne liny tvor tak novinky mozna budu psat zde. (protoze upravovat muj totalne nprehledny main se mi nechce).

Takze pro ty co si nevsimli, ze czech-ddr nefunguje. Czech-ddr.info ma ted mirror a ten se nachazi na
Arrow http://users.skynet.be/sb170904
Uvidime jak na tom budu s bandwidth a jinyma vecma tam. Belgacom ze sveho srdce nesnasim, ale vzhledem k tomu, ze ten hosting uz platim tak ho musim i vyuzit. Avsak zjistit jak to je s features a podminkama je fakt o zivot. Zkusim se nekoho zeptat.

Od zitrka 1/5/2005 by Czech-DDR.Info melo fungovat zase normalne a uz by nemelo prekrocit trafic, i kdyz stat se to muze takze kdyz tak mejte na pameti, ze mirror existuje a zapamatujte si kde se nachazi (ted forbidden vas neredirectne).

Zitra pokud se na czech-ddr dostanu tak uploadnu novejsi verzi czech-ddr. Plno zmeneno par nesmyslu ve zdrojovem kodu, coz mi totalne stranku rozhazelo (takze prepsano..). Stale ale zmatek..ale to asi nikoho nezajima. Probehlo i par grafickych zmen (na vas abyste nasli) a pribylo par stranek.


Naposledy upravil S'Tsung dne čt, 17.srpen 2006, 16:47, celkově upraveno 5 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
News v mesici duben.

Czech-DDR.Info CZ verze

Arrow Euromix 2 v sekci Songlists (jedna se o kody a nonstopy)
Arrow Pop'n Music
Arrow Update obrazku u Pop'n Music
Arrow Pridana Freestyle videa z TG. (fungujou i na mirroru)
Arrow Hamar MAR 2005 v sekci srazy a turnaje
Arrow Morecambe APR 2005 v sekci srazy a turnaje
Arrow In The Groove
Arrow Update v sm.htm (neres te ..moc toho tam neni)
Arrow Update Odkazu (nedokonceno...potrebuju banner od ddr.pocitac.com a ddrnl.com)
Arrow Update obrazku u Para Para Paradise

Czech-DDR.Info FR verze

Arrow prekopan zdrojak a castecne menu
Arrow Update obrazku u PPP
Arrow Czech-DDR.info ma novy banner
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Updates v mesici kveten:

Arrow 3DDX.htm prelozena do holandstiny.
Arrow pridan odkaz na DDRNL a resizly banner ddr.pocitac.com
Arrow xsoftik si predelal banner...docela funny^_~
Arrow "Upgrade" designu na EXTREME.
Arrow zmena style.css, pribyl novy 'pod-nadpis' a odskoky+mezery mezi odstavci...(zatim to jeste neni vychytany)
Arrow FR verze predelana na extreme...potrebuju ji zitra na prezentaci...uff...
Arrow zvysena kvalita nekterych casti grafiky (je to docela poznat..tak se s tim mozna prepatlam u vseho)
Arrow zvysena kvalita, novy top frame (bar)
Arrow opraveny chyby na PPP (jen ciste nahodou)
Arrow Pridana reportaz z Tournai.
Arrow uvodni skladba z TG multiplayer turnaje je mozne stahnout z czech-ddr.
Arrow Opravena chyba v lincich na songlisty.
Arrow Pridan report z Epity

Czech-DDR.Info Mirror

Arrow CZ verze predelana na EXTREME
Arrow Oprava par nesmyslu, co byli na holandske verzi (s chybama stale na czech-ddr.info).
Arrow zacinam delat odskoky u odstavcu, a nejak se nemuzu rozhodnout jestli tam mam nechat mezeru mezi paragraphama nebo ne.
Arrow index2.htm ve workverzi. Pro ty co maji rozliseni jak 1024x768...
Arrow FR verze predelana na extreme...potrebuju ji zitra na prezentaci...uff...
Arrow zvysena kvalita nekterych casti grafiky (je to docela poznat..tak se s tim mozna prepatlam u vseho) a zmena grafiky
Arrow Pridana reportaz z Tournai.
Arrow uvodni skladba z TG multiplayer turnaje je mozne stahnout z czech-ddr
Arrow Opravena chyba v lincich na songlisty.
Arrow Pridan report z Epity
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Upravy v mesici cerven

Czech DDR Info

Arrow pridana lokace DDR automatu v Mons do FR verze (oops chybka se vloudila)
Arrow pridany odkazy na "akce" do fr verze. Zatim nefunguji...pozdeji by mel dorazit preklad nebo nejaky jiny text.
Arrow pridan banner na ff.pocitac.com (trochu pozde..)
Arrow xsoft si opravil odkaz na svoji stranku (sakra..musim si pamatovat, abych ten soubor neprepsala znovu)
Arrow pridan link na moje freestyle video z Epity. (kvalita nulova..-_-...blb neumi konvertovat..)
Arrow pridan songlist Dancing Stage Fever (PS2 verze) + unlock songu
Arrow pridany songlisty do FR stand-alone verze ..vzhledem k tomu, ze prvni dva jsou v anglictine..a zbyle dva..jou des bes hruza..ale nekomu to muze stacit. Orig. mixy asi nekdy totalne predelam...protoze mi nejak nevysli..songy s autorama^_~...ale stejne to nikomu nevadi.
Arrow pridany dve hlasky do hlaskovniku
Home Page DDR LOG
Arrow 10 JUN 05 => new entry => Dancing Stage Fever PS2 version
Arrow pridana nejaka ta zbytecna rada k ITG
Arrow KeyBoardMania zakl. info
Arrow 15-JUN-2005 => new entry => In The Groove
Arrow hrala jsem si s kaskadovyma stylama na homepage a opravila jsem par chyb na czech-ddr. kdo si toho vsimne dostane bod^_~.
Arrow main stranka trochu predelana...rozhodla jsem se zavest teda nejake "novinky" uz vazneji
Arrow no hrala jsem si i s tabulkama...v nekterych se da ted vyznat lepe...
Arrow pokracovala jsem ve svem hranim...nikam jsem to moc nedotahla..ale mozna bude php verze czech-ddr. problem je ze bude jen tam (jinde php nebeha)..nejak to musim domyslet..
Arrow upraveny chyby v epita.htm
Arrow predelan link na moji homepage, ktera se ted nachazi na czech-ddr.info. predelany odkazy na homepage, celkove prekopano zdrojove...a odkazy teoreticky spraveny...hlaste chyby
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Upravy v mesici cervenec

Czech DDR Info

Arrow Pri pristim uploadu bude znovu funkcni odkaz na Karaoke Revolution (nejak mi to zmizlo)
Arrow mirror potrebuje predelat jede na stary verzi.
Arrow php verze uz je funkcni, jen doresit zalamovani textu a menu (asi se nedoresi) a muze se uploadovat. Smazu komplet czech-ddr.info a nahraju novou verzi. snad to server prezije. Mozna na konci mesice bude czech-ddr totalne mimo a pojede mirror (fr verze tim padem bude na nejakou dobu nefunkcni)
Arrow opraveny nektere tabulky, nekterym to ale nepomohlo (bude taky uploadnuo)
Arrow nejaci silenci si ode me stahujou suteki da ne, proto sekce videa zrusena. Moje freestyly a jina videa funguji.
(nejak to budu muset doresit, 200MB za den je trochu moc..)

Arrow PHP VERZE BEZI OD 13.7. hlaste chyby
Arrow FR standalone verze bezi z mirroru na czech-ddr je smazana. (kvuli tomu php..)
Arrow sem tam opraveny chyby jako preklepy a jine hruzy. obcas najdete spatnou tabulku (resp. obrazky nesedi k textu..kdyz tak to predelam...rozhodila jsem si to sama...), obcas opraveny chyby ve zdrojaku...
Arrow par chyb opraveno na 3ddx.htm a pridano par radku....napsan how to play..asi ho pujdu prilepit na automat
Arrow pridan spodek stranek...(to s tim heavy a STsung..)
Arrow opraveny nektere stranky co se tyce "spodku" a jinych zdrojakovych nesmyslu a omylu.
Arrow ENG stand-alone verze je online. Akorat nefunguje zrovna nejlepe a menu graficky bude az dojedu domu.
Arrow FR stand alone verze zatim funkcni jen na mirroru.
Arrow opraveny linky na jine jazykove verze. no kdyz kliknete na cesky aby se to zobrazilo v ENG budete mit ceske menu a stranku v ENG...ale to se doresi...(ENG-CZ nebude problem). Opacne uz je to horsi..protoze anglicke menu se zmeni na CZ...a s FR/CZ a jinak to je zatim katastrofa...no mozna to dodelam aby se mi pak lidi nelekali...
uz jsem prisla jak na to linkovat...ale musim dovymyslet linky na obrazky a pak udelat funkcni standalone verzi FR...a pak mezi tim muzu preklepavat...ze se bude menit i podle prislusneho jazyka menu...zatim jen v CZ no...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Updates Srpen

czech-ddr.info

Arrow omylem premazana nova verze...takze par uprav zpet...a czech-ddr.info zruseno kvuli trafiku...

mirror

Arrow 3DDX stranka upravena, extra stage, hidden codes etc.
Arrow upload grafiky...karrev, 3ddxfaq
Arrow pracuje se na strukture
Arrow Funguje menu tak jak ma...
Arrow pridana navsteva v Kolnu.
Arrow uprava europe.htm a europe.jpg
Arrow upravy vsude mozne
Arrow praha, CZ 3DDX pridano
Arrow upraveny lokace, a pridana lokace v holandsku
Arrow pridan Beroun, CZ - Max300
Arrow pridano Glasgow, UK

Co planuju udelat

Arrow znovu aktualizovat PHP verzi czech-ddr na aktualni.
Arrow udelat konecne zalohu (at to nedopadne jako minule)
Arrow 3DDX upload na czech-ddr.info
Arrow napsat neco o Fairyconu/Japonskem setkani
Arrow pridat novou sekci - GameFAQs (proste info o hrach)...protoze to zatim hazu do songlists a tam moc lidi nechodi..resp. chodi..ale ne kvuli tomuhle.
Arrow najit grafiku na odkazy...3DDX info, kar.rev etc.
Arrow DDRMAX
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
upravy zari

czech-ddr.info

Arrow bezi, videa pobanovana
Arrow provedla jsem znovu obnoveni souboru. takze uz je tam to co je nove na mirroru.
Arrow opravena anglicka verze. ted uz bezi lepe a je tam i vetsina odkazu..lol
Arrow eng DDR lokace upraveny
Arrow opraven javascript..ale zase blbne php a neco se mi stalo se stylem h3...divny
Arrow mam zalohu
Arrow hm...no lokace Francie upraveny

mirror

Arrow oprava fr menu a jinych nesmyslu
Arrow grr styly??? WTF?
Arrow hm...no lokace Francie upraveny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Upravy rijen
ehm..na zaciname hezky ze? Czech-DDR dole jestli jste si nevsimli. Vim, ze jsem moc nevarovala, ale czech-ddr se stehuje. Resp. ted uz se ceka jenom na domenu az si uvedomi, ze ma server jinde. Kratce...

Arrow czech-ddr.info premisteno na jiny server...no more 5GB traffic za mesic.
Arrow uploaduji se videa ze sekce videa. Ale jenom ty z festivalu fantazie, 3DDX etc. SM videos neuploaduju jinak budu mit traffic 5GB/10dni...
Arrow lokace holandsko upraveny.. (prepsany lokace ve FR...oops)
Arrow upraveny povetsinou "bottom" ...snad je to lepsi nez drive. (ale usekava spodek textu)
Arrow dalsi uprava bottom. ted to neusekava text dole, kdyz se to dole objevi. Melo by to funguvat vsude krome srazu. tam to nejak nejde nevim proc.
Arrow Karaoke Revolution pridano info

ENG verze

Arrow fungujou obrazky u 3ddx, a contact a BBS...vic nic moc
----------------------
Arrow kdyby nekdo mel moc male rozliseni...tak mam jednu zatavenou tabulku co ma teoreticky 800x600...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
upravy listopad

czech-ddr.info

Arrow pridana lokace Vlissingen ve srazech.
Arrow mensi uprava headeru...(ne ze by to pomohlo)
Arrow zavedla jsem si adresar se screenama (jo vam to k nicemu neni, ale stejne to nectete tak co.. aspon vim co delam na svem serveru)
Arrow czech-ddr.info informace pridany...zacneme konecne s tou sekci czech ddr
Arrow pridany srazy, akce, turnaje czech ddr. chce to ale pomoc..tem komu jsem rekla, nechcete mi neco napsat?
Arrow opraveny odkazy, pridan odkaz na mg-addict.be (nejde mi tam banner)
Arrow zrusen odkaz na mirror...ale neupdatovany mirror bezi.
Arrow zdrojak se prekopava.
Arrow mam novy banner
Arrow Drummania pridana
Arrow prekopano menu, forum je na jinem miste s jinym popiskem, stejne tak jako muj blog. snad je to prehlednejsi...

mirror

Arrow zapomela jsem, ze mam vubec nejaky mirror...to jest dva mesice pozadu (ne ze by se toho tam moc delo)

co chci udelat
Arrow udelat Czech-DDR sekci konecne...je sice nekde uploadla..ale buh vi kde...snad ji mam jeste nekde na HDD.
Arrow opravit bottom...asi se mi to v zivote nepovede
Arrow kodovani (to same co nahore)
Arrow pridat nejake info o percussion freaks a pripadne o Singstar

plus minus splneno...vse...bezi pokusna verze
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
upravy prosinec

Arrow opraveno kodovani cestiny pro IE. byla chyba v apachi na serveru, no opraveno...
Arrow pridam seznam fotek ze srazu. (ze stepmania.com a molik.go.cz)
Arrow pridan obrazek PIU platformy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Leden

Arrow czech ddr stranka upravena...
Arrow main
Arrow vysledky kvalifikace....
Arrow 2 broken links opraveny (Mons a Koln)
Arrow pridan odkaz v hlaskovniku na jeden pekny clanek. ^_~
Arrow pridan odkaz na portal v menu, aby to bylo videt hned po vlezu na index.
Arrow pridan odkaz na StarLAN 9.


Arrow pridat xmas party (uz asi nestihnu..smula)
Arrow HLAVNE SI TO NESMAZ (castecne se povedlo...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Unor

Arrow pridan sraz v Lille
Arrow pridana fotka z lille..byla jsem lina tam dat funkcni link.
Arrow pridano neco o treti navsteve vlissingenu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Czech DDR DOWN
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Reason?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
reason: php a security


je to docasne...snad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Czech-DDR.Info updates [END]
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)