DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Omega

Co si myslite o tomto songu?
Je to naprosta kravina (jak to muzete hrat?)
9%
 9%  [ 1 ]
Je mi to jedno (omegu nehraju)
27%
 27%  [ 3 ]
Je to skvely (dobre se na to kouka)
27%
 27%  [ 3 ]
Hraju ji porad (trevorim)
18%
 18%  [ 2 ]
Jeste jsem ji nehral (Co to je?)
18%
 18%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 11

Omega
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak tenhle song se nam tu taky pekne rozmohl, takze bysme mohli zacit postovat vysledky...

Bohuzel ve screenshotech z FF_05 moje omega neni, takze jenom skore
omega - level easy - 181millionu


Naposledy upravil Cloud dne so, 23.červenec 2005, 15:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Omegu jsem ze zacatku taky treworil Smile Ale pak uz to neni ono ... se to clovek nauci a je to docela easy ;p moje

EDIT : !!! aa omg uz to chapu ... si rikam wtf ze mam tak dobry skore Smile ale ono se to deli dvema protoze Omega je long Smile
omega - level easy - 72 millionu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Omega je sqělá. Skóre nevím, ale mám to zatím na B (blbě mi bere šipka doleva Sad )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
tak dneska jsem hrala nekolikrat omegu. musim rict, ze je to teda hnus. ted uz jsem pochopila rytmus jako tri, tri, dva, ctyri, dva a to se opakuje. ale nejak to nezvladam. uz jsem to prolezla na C ale teda fakt to je des skladba.
BTW: je to docela sranda, kdyz na dvou notebookach v jedne mistnosti hraje Omega^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
hehe, co takhle dat si standard Smile
http://xsuperloadx.wz.cz/ddr/screenshots/omega.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Standard jsem už dal, sice na C, ale to se časem zvládne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Kde stahnout Omegu?... Ja uz mam dve verze, ale porad ne tu, kterou mate vy Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hlavni diskuze / download
Bemanystyle EDIT STsung: ehm je to bemanistyle.com
Czech DDR
PM
..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
tak Omega day:
level easy AA
level medium A
level hard C -haha, mam to Razz (stsung, tohle nedas, pokud neumis cist pomale sipky, ta pomala cast je horsi jak bag)
level challenge E (kupodivu) nevim jestli je tohle vubec mozne dat, ale asi jo
[ikonky obtiznosti jsou linky na screenshoty, kdyby na to nekdo neprisel]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kouknu na ten stepchart nekdy. ale jestli to co rikas je pravda tak mas pravdu^_^. dala jsem jenom light a standard a to pro me uz byla krize. nejak nezvladam ani rytmus omegy. pri tom je to tak pekna skladba.
congrats.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Omega
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)