DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 10-ti tlapky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ze bych se sla podivat co je to za skladbu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Aaaa, vida, tak mozna toho budes litovat jeste dnes ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Grrr....co to je za skladbu? v mych xy giga se nenachazi...nebo spatne hledam...tak dneska to nebude...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak teda...Soloring nemam..tak jsem se rozhodla zkusit Initial. Po te dlouhe skakaci (takovy ty noty..jak jsou v sakure..nebo rhythm and police nebo speed over beethoven...xsoft je nema rad) jsem chcipla...(po 100 combo)
Tak jsem presla na neco snazsiho. The Legend of Max.
Po nekolika neuspesnych pokusech jsem se dostala za druhy freeze (to dlouhy uprostred skladby) a chcipla na pomale casti. Pak jsem zvladla i pomalou cast a chcipla na druhem zrychlenim. Tak jsem si rekla ze to zkusim s drzenim pres tu pomalou cast a zrychleni (a konec skoku tesne pred freezem).
Nakonec jsem to zvladla a malem chcipla, ale dorazila na zdarny konec.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jako ono by se to dalo dat .. dalo .. v pohode, ALE NA HARDPADU. Jestlis tohle dala na softu, tak tedy .. uh .. no teda Smile .. uz se nedivim ze ti odchazi sipky, pane jo, klobouk dolu.

Btw, ja se ted zkousim naucit jeden song, co ma graf .. 5x2 .. proste vsech 5 atributu to ma na maximum = daleko za hranici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mam takovy trapny dotaz, to se ty songy ucite vytlapkavat zpameti? protoze me to pri te rychlosti nestaci zpracovavat hlava, joo a dal jsem na klavesnici MAX300vku na Ccko dneska poprve bez failu *VICTORY!!*, coz je obrovsky pokrok kdyz vezmu ze fcera jsem se tak byl schopnej divat na to jak to tam "pekne svisti" mam i screeenshot ale to sem davat nebudu, stydim se za nej Wink uteklo mi tam sipek jen kvuli me vrozene vade, misto nahoru mackam dolu a naopak Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hrajes moc leteckych simulatoru. Ja se skladby nazpamet teda fakt neucim. Cim rychleji pro me sipky litaj tim je to pro me jednodussi. Skladby pomale, kde je hromada sipek pro me nejsou, ale Max300 je ok.
No muj softpad dneska asi dost trpel, vzhledem k tomu, ze mi trvalo celkem dlouho LOMa vubec prolezt. A pred tim jsem hrala Csikos Post na heavy 3 krat. (buh vi kolik je tam sipek). Jeste k tomu tri nepovedene pokusy initial dvanactitlapky no. Myslim, ze zitra zkusim the great giana sisters na oni^_~

(ten slow down je fakt hnusnej...zvlaste kdyz se vam ty freezy rozjedou a pak nastane totalni zpomaleni...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Great sistery na Oni, vzdyt to nejde.. ani na klavesnici .. ty "machine.gun.speps" tam jsou sileny ... (myslim jak je dlouha rada 3 opakujicich se siperk .. neco jsem nenansel rytmus).

Jinak ja taky skladby nazpamet neumim, spis se ucim a vnimam rytmus (hlave v mistech s odne chaosem) + speed mode na 2x - 3x lepe pomaha v presnosti a potvrzovani. zkus si Bag nebo Legend of Bag na 1x a pochopis.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ehm dobry Smile speed mode? what? na 1x? what? aaaaaaa Smile nemam nejak moc hudbicek, bag mam. Jako jo, pres pobirani sipek a premysleni kterou mackat to nejde to jsem zjistil taky, a drzet se rytmu taky hodne pomaha. Smile
Mno dneska uz jsem death takze jdu spat, ale zitra to zkusim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dneska jsem si od holandanu nechala poslat PS (paranoia survivor). To je takova lehka desetitlapka z extremu^_~.
No na sesty pokus se zdarila. Prvni fail nekde uprostred. Pak tri faily asi na desate sipce od konce. Pak jeden fail na devate a pak CLEARED.
Ted ty desetitlapky chvili hrat nebudu..lol
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak to je dobry, kdyz to petkrat failnes a pak to das na B. Congrats ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No to je celkem normalni. Jde o to, ze muj zacatek je velmi dobry. Pak se ke konci objevi takovej nemoznej stream sipek, kde mines 14 sipek a jsi dead. Po tom uz je to v pohode. Takze ja potrebuju prezit ten stream. (zpusobem mezi ty missy nastrkat nejake ty perfecty, aby se to dalo dohromady. Ja nefailulu stylem ze mi minutu blika danger. Ja chcipu po serii 7-14 missu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Shocked

Dobre, prekecali ste me, asi zacnu taky nejake zkouset :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Stsung: danger jsem si z psykologickych duvodu vypnul, pote co klavesnice letela na postel po projeti MAX300 skoro cele na danger a u posledni sipky fail :evil:
Jooo a zacinaji se mi hodne moc moc libit songy od RevenGu to je fakt masox Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hm
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Se sice trapnej...ael jak udělám Screenshot?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
10-ti tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 16  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)