DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kde najdete automaty 3DDX
Kde najdete automaty 3DDX
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Arrow Česká Republika
    Virtual Game Hall (3DDX 2: D-Tech)
    Carrefour Smíchov/Anděl. Je to úplně nahoře.
Arrow Holandsko
    De Carrousel (3DDX 2: D-Tech)
    Arsenaalplein 3, 4381BL Vlissingen


    Cape Holland - Game Kingdom
    Willemsoord 51 1781 AS Den Helder


Arrow Francie
    Disney Village Marne la Vallée


Arrow Nemecko
    Heidepark Soltau


Naposledy upravil S'Tsung dne po, 17.leden 2005, 21:07, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
V Praze je to tady Arrow http://mapy.atlas.cz/mapa/3ddx (mapka). Jen moc nezoomujte, nebo zjistite, ze care4 teprve stavi ... :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Uz zase funguje po dlouhe dobe. (teda ctecka 'opravena/vyresena'...lol...molik vylici zmenu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dneska jsem se vydala na seznameni s 3DDX na Smichove (po tom co jsem tam vyslala den predtim sestru aby zjistila jestli to funguje) Po dlouhem domlouvani se mnou nikdo nejel, ale nakonec to bylo jen dobre :wink: Btw, predelali tu vec na penize.

Dorazila sem tam a prochazim kolem vypnuteho 3DDX k obsluze. Byla tam jakasi starsi zena. Rikam si to je dobre, varovali me ze chlapska cast obsluhy 3DDXko nerada pousti, protoze dela bordel. No tak sem prisla az k ni a ptam se jestli muze zapnout ten velky automat s sipkami. Dostalo se mi pekne odpovedi: Pred pul hodinou jsem ho vypla, protoze to nereagovalo ...

... Protahla sem oblicej, ale ukecala sem ji at to zkusi zapnout, treba si to uz odpocalo. Tak jsem to zapli a nabehlo to. Pak sem dvakrat po sobe tapla na pravou horni sipku, kterou to podle obrazku po me chtelo a neco se stalo. Tak se pani pousmala a odesla. No, vytahla sem svoji prvni dvacetikorunu a nakrmila tu vec. Pekne to zablikalo a ja nevedela co s tim :wink:

Tak sem se drzela navodu, ale absolutne sem nepochopila tu cast s rukama, takze sem tu vec chtela nejak nastavit jen nohama. Vyber pisnicky, vyber obtiznosti, pustit pisnicku ... zatim celkem jakoukoliv. No neco se mi pustilo tak sem to moc neresila a vyzkousela prvni song. No, neco mi tu chybelo ... kde je zvuk ? :wink: :wink: :wink:

Sla jsem znovu za tou celkem sympatickou pani a ona mi pustila i zvuk :wink: Celkem na hlas. Stoupla sem si na levy pad - samozrejme jsem zapomela na varovani Xsofa a S`Tsung - a snazila jsem se zjistit jak to na co reaguje. No, spis sem docela trapne mavala rukama a ono to neslo :wink:

Prvni dvacetikoruna v haji. Po dalsi dvacetikorune jsem usoudila ze nefunguje jen senzor leve ruky na levem padu a presunula sem se vedle. Hele zmena, tam fungovalo vsechno :wink: Vybrala sem si nejake jine dalsi skladby a hledala jakousi obtiznost, ale nemohla sem prijit na zadne ikony, ktere by ji prozrazovaly. Dalsi dvacetikoruna v haji a prvni uspesne dokoncene songy. No, pak sem si konecne vsimla nejakych psychadelickych mrkajicich rostlin nad obrazkem pisnicky a vsimla si ze se jejich pocet meni - odtusila sem ze obtiznost by mohly ukazovat ony. Vida, hned se vybiralo zas lip. Ale musim rict ze songu tam maji fakt malo. Nasledujicich 5 dvacetikorun uz se mi darilo. Sem tam se na me nekdo vystrasene dival a sem tam si vedle me stoupl nejaky klucina ze to taky skusi. Ale nikdy nikdo nedokoncil. Dokonce i oblsuha na me zirala dost divne :wink:

Vybirala jsem si pisnicky jako Mambo no.5, Witch doctor, dokonce i tu Butterfly i kdyz uz se mi protivi, Maria song a tak podobne. Co se tyce obtiznosti, uz si presne nepamatuju ty nazvy, myslim ze pretty steps a power steps. Advancet neeee, ale koukla sem se jak to vypada ... :wink:

Neptejte se me jak sem tam byla dlouho, sama tusim tak hodinu, ale mozna to bylo dele ... Fakt nevim. Nevim v kolik jsem prisla.

Prisla sem na to, vyzkousela jsem to a bylo to super :wink: Doporucuju
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Skvele. BTW mambo no. 5 a maria jsou tezke songy (jako na pretty steps) takze pokud tohle v pohode das v druhem a tretim stagi muzes prejit na power steps...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nakonec kdyz jsem zjistila jak to funguje (kde to snima pohyb ruky a jak tapnout/dat tu prostredni vec tak pretty sem dala vsechny co sem si vybrala. Power uz byl horsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hm..priste musim taky zkusit, jestli to zvladnu^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dej vedet, pujdu fotit :wink:

Ale strasili jste me, byli docela mili, nevyhazovali me, neztlumovali hudbu a ta pani vedela i kde pustit hudbu... Asi nahoda :wink:

Tak to pocitam a odhaduju a byla sem tam asi tak dve hodiny ... 20 Kc ma tri kredity, na jeden kredit tri songy. Kdyz to vezmu i s tim trapnym zacatkem, jedno piti a jedno nabiani te veci, nechala jsem tam 140 Kc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak to neni tak hrozne (cenove) ...
Muzeme tam nekdy usporadat vypravu... ale jestli na levem padu nefunguje jedna ctecka, tak to pro vic lidi asi moc nebude -_-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ale bude, prostridame se :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Aaaha, ted jsem si teprve precetl tvoje expirience. Takze ...

obsluha byvava nastvana, hlane tehdy, kdyz tam si 5 hodin, pak jdes na 2h proc a zase se tam vratis (ted myslim kdyz jsem tam byl ja a Stsung), to nas opravdu nemeli moc v lasce ... myslim ze prohlasili neco jako "vy jste tady zase?"

level .. vybirej ten zluty (modry je double, cerveny hard). potvrzeni/enter je 2x sipka UR, hraj na pravem padu, pri vice lidech zaplatte jeden a hrajte na pravem padu (ten odstartujte jako prvni, .. jakoby ten je "placenej") a po startu songu si tam vleze druhej clovicek (na levy pad) a jedete. Proste neco jako zastup lidi na Pragoconu za kobercem. 1st song dejte tezsi .. na nem nechcipnete, druhy dejte nejaky easy, a posledni klidne tezsi, protoze stejne dalsi kola nebudou.

Tak dvacka / 3 levely, no dobry no .. to tak taky bylo, ale vemte si, budete 2 = 40 kacek a na 2 levelu chcipnete = odehrajete jeden a neco songu a date za to 40 korun. No diky, ale stepmania je levnejsi.

PS: Tip na "nasrani" obsluhy, pokud to nedaji nahlas .. dat posledni pisnicku na harda Smile a hrajte jen na nohy, protoze ruce stejne nestihnete.

PSS: Dobre je dat butterfly a freestylovat, jsou tam sipky na usnuti, tak se klidne pekne tocte, potvrzujte nohove sipky rukama a tak dal. Good je tzv. "samurajsky konec". To je kdyz koncite s sipkami: UR, UL, U .. tak stujte vzadu, pak skocte na 2 nohove sipky UR, UL a do toho sepnete ruce a udelejte jakoby seknuti mecem, tim potvrdite U sipku (kdo tomu nerozumi, tak at to ignoruje .. nebo pripadne pak predvedu). Doble-mod je taky dobry moc . ale 2 songy / 20 kacek .. njn, jde o zabavu, tak je taky sem tam zkusime.

Ja budu v Praze okolo 19.3. takze co vy na nedeli okolo poledne (otviraji v 11), jestli se mnou nikdo nebude .. tak si tam stejne asi skocim, dlooouho jsem tam nebyl (2-3 mesice). A kdo bude mit odvahu, zkuste prekecat obsluhu at nam to puci na CON Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To 'nasrani' obsluhy funguje. Dokonce i ja jsem se lekla jaky hluk vypadava dvojice lidi hrajici puck na heavy s mute modem^_~. (zvlast kdyz kazdy ty osminky v 190BPM slape jinak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zaslouzili si to .. (a pak nam schvalne rozmlatili v agonii ctecku karet), mozna bych to neopakoval .. i kdyz .. no radeji ne.


... pokud by me nenastvali.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nemuzu posoudit, ale priste to zjistim :wink: Samozrejme ze slysim hudbu i dupani bot, ale me samotne to tak strasne neprislo. Dva mali kluci s nejakym StarWars automatem delali vetsi kraval (nastesti tam nebyli dlouho)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Kde najdete automaty 3DDX
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)