DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Presnost padu
Presnost padu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.: Přesnost padů :.

Jaký pad zvolit, abyste se na něm mohli adekvátně zlepšovat? To znamená, že je pad pokud možno přesný, dobrý po konstrukční stránce a lze na něm dostat až na vrchol (jak v přesnosti tak v obtížnosti songu).

Dá se to brát i obráceně, tj. jaký pad nebrat vůbec, protože se na něm k pořádnému výsledu dostat nedá.

___________________________________________
Dobré pady*:
Platforma jinych DDR mixu
Platforma DS Solo
Cobalt Flux
Impact Pad
ProLogic SoftPAD


Špatné pady*:
ProLogic HardPad
Deluxe Ignition
TX xxxx
Sony Bundled pady
Groove Party bundled pad


* ve smyslu této diskuze. Pořád je lepší špatný pad než žádný.


Naposledy upravil xsoft dne út, 31.červenec 2007, 16:39, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Lagy TrinPadu:

s gamepadem: 10ms nahodny lag - dano tim, ze gamepad posila USB reporty jen 1x za 10ms
s TrinPad Controllerem: zatim nezmereno - posila USB reporty kazdou 1ms - odhaduju, ze celkovy lag (vc. WINAPI) bude tak 2 ms
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Platforma jinych DDR mixu - ANO
Platforma DS Solo - ANO
Cobalt Flux - zalezi na vas, cesi na tento pad nadavaji jak muzou v cizine zatim nikdo. - v mem pripade ANO
Impact Pad - ANO
ProLogic SoftPad - ANO - pro zacinajici a pokrocilejsi hrace

ProLogic HardPad - NE
Deluxe Ignition - NE
TX jakekoliv rady - NE
Sony Bundled pady - NE (kvalitnejsi nez to pod timhle)
Groove Party bundled pad - NE

-------------------
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jako tezko rict. V mem pripade se mi nedari zlepsit na nicem na cem hraju a to uz hodne dlouho. Jedine zlepseni jsem zeregistroval ve Vidni na Dedicabu, kde jsem misto obvyklich 91 - 94% na medium mel 97 - 98% a na nekterych lehcich ex 92 - 95%. Takze podle me se vyplati vzit pouze Cobalt (beru cobalt jako simulaci arkad s odchylkou nejakych 2 ms, coz je nic) nebo Arkadu, rikam to uz dlouho a taky se mnou nikdo nesouhlasi:D

Arkady

ITG2 Dedicab je bombasticka vec, stacilo mi na tom hrat par hodin a asi nic lepsiho nemuze byt. DDR Extreme je taky hodne dobry, kde konecne zjistite, ze dat MAX300 na SM Judge 4 je oproti arkade dost tezke. Supernovu jsem bohuzel nikde nevidel, takze nevim, ale ta cena je tak vysoka, ze ji v cechach asi jeste dost dlouho neuvidime.

Hardpady

Na padech rady TX se neda hrat vubec. Srouby boli a dokonce rezou i do bot a to dost, takze se potom divite, ze potrebujete nove boty. Trinpady posledni revize (tudiz pady z ADviku) uz jsou docela dost zajimave a dobre se na nich hraje, ale chtelo by to delsi testovaci obdobi na porovnani.

Softpady

Vsechny softpady krome impactu jsem rozslapal. Nejhorsi cestou jak zacit je koupit si predrazeny ignition a pak zjistit ze v nem mate diru, nebo Groove bundled pad, ktery musite za dve hodiny reklamovat. Na impactech se da i technicky nekam dostat (v laseru se na tom hralo docela pekne) a vydrzi to hodne.

Takze posloupnost impact - cobalt - dedicab (skoda ze uz nejsou) by byla teoreticky nejrychlesi cestou k uspechu:). Kdybych dneska zacinal vzal bych si od Sts impact.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
note: Rekla bych, ze nikdo z nas nestal na prave DDR Extreme arkade (jako dedicabu, prece jenom 5th mix a 8th mix je rozdil).
psala jsem o tom, co se da pripojit ke kompu...a co jsem ke kompu videla pripojene vlastnima ocima a mela jsem moznost na tom hrat (pripadne k PS2 arkade)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Doma mam ProLogic3, TX 1000 a ted i Impacty. Kdybych se mel rozhodnout na cem hrat, vezmu Impact.
TX ma pro me poorad velky zdvyh, docela velky prohyb a aspon me se na nem spatne skace.
ProLogic3 Pro (verze se molitanem) s dobrou redukci je celkem v pohode, i kdyz nema "tvrdy PG" molitan.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
isty cas som mal TX6000 a bol som celkom spokojny, so skrutkami som problem nemal a presnost bola celkom v pohode (ale to zas neviem velmi porovnat s CF, kedze CF som mal dlhsie cez dual shootera)
podla mna CF je dobry, ale za tie prachy nestoji .. radsej trinpad/beetech
a ohladom nadavania na CF .. staci sa spytat Rodenta na jeho nazor Smile (a napr. jeden dostal od PG a par mesiacov mu uz stoji oprety o stenu a zapada prachom, pokial viem este ho vobec nepouzival)
celkovo: ak na to clovek ma, tak CF je dobry pad, ale pomer cena/vykon to nema velmi dobry
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
proti tomuhle nikdo asi nikdo nic nema, a rikat jak je na tom alex se taky nemusi, protoze to obecne vime. ale alex si taky postavi svuj vlastni a funkcnejsi pad na rozdil od nekterych. Ja jsem lepsi pad nez CFko sama osobne nevyreprudukovala.
s timhle tematem ale koncim. sve uz jsem jedne osobe rekla a vic to rozebirat nechci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Presnost padu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)