DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Prvni skladby
Jdi na stránku 1, 2  Další
Prvni skladby
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jaka byla vase prvni skladba (1,2,3,4,007? ^_^), kterou vam tam nekdo nastavil? Kterou jste jako prvni odskakali?
Moje prvni skladba byla Anata ni aete, kterou si ted ani nepamatuju. Pak It's a raining men a jako treti jsem dala SpaceBoye. Pote uz fakt nevim..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Ja sla jako prvni na 17 sai Smile) z patyho mixu, pak nam nekdo pustil Oops I Did It Again a Xanadu. Pak si pamatuju na skvely japonsky heavy metal Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jojo nekdo mi rikal, ze jak se tento rok omijela 1,2,3,4,007 tak minuly rok to byla juunanasai. myslim si ze sedmnacktka je lepsi. Je to mensi chaos (aspon na heavy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Ona byla kvalifikacni. Tak tam jela porad ta. Ke konci uz to bylo ke zblbnuti. Ale zjistili jsme ze nejlepsi jsou kupodivu 2Unlimited a mne osobne z mixu co mam doma docela v tech tezsich sedi Ayumi Hamasaki. A ani mi nevadi velky pocet "freezu".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Hmm, ja jsem to nejdriv bral postupne, takze jsem zacal s 1. mixem a Butterfly Very Happy atd. Pak mne to ale rychle prestalo bavit a zacal jsem hledat veci, ktere uz jsem nekdy predtim slysel. No, ale zase jich tolik nebylo, tak jsem pak presel na nahodny vyber Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
Mirai DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.10.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Wroclaw/Poland
Citovat
Przepraszam, czy pytanie brzmi "jaka byla Twoja pierwsza piosenka na DDR"?

Niestety, nie tak latwo jest mi zrozumiec Wasz jezyk, przepraszam :(
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiraiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Tak, to jest dokladnie to pytanie!
Prosze nie przepraszaj sie, to my jesteszmy zadowoloni, ze
Ciebie forum interesuje.

(To moze ja mialem by przeproszyc za moj polski jezyk :wink: )

I jaka byla Twoja pierwsza piosenka na DDR?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
Mirai DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.10.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Wroclaw/Poland
Citovat
Dziekuje,

Moja pierwsza piosenka byl "Boom Boom Dollar" na automacie DDR 2nd Mix Link [W Polsce, w miescie Lodz].

Teraz we Wroclawiu stoi automat 1.5 Mix - nie ma wiele piosenek, ale mozna poskakac.

PS. Czy wolicie abym pisala po polsku czy po angielsku?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiraiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim Mirai (svetlou budoucnost^_^),
vitej na nasem foru. Myslim, ze polstina je dostatecne srozumitelna, ale pokud budes nase odpovedi budou scestne, napis i anglickou verzi^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Pamatuju si, že moje první skladba byla z Jungle Groove Book stage_1.
Jinak na Stepmanii to byla asi Sakura na 5, nebo 1,2,3,007
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Jako prvni jsem si na SM pustil "Chobits - Dark Chii Theme [Fuuma Dialogue Mix]" (byl jsem na to zvedavejm protze Chobity mam rad i jako mangu) mno ale protoze je to pro 2 pady tak se mi to odspikovat nepovedlo.A prvni zvladnuta? Zatim jenom na KLAV (jeste nemam pad) byla Butterfly. Mimochodem hend druha pisnicka, ktera se ozyvala z moji SM ^__^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Chobiti jsou dobri, ale mam je nejako mimo, a sem linej upravovat SMfile Very Happy

a moje prvni? na PS2ce DDR Max2 a tusim ze to byl Butterfly, pak I like to move it ... (instant fail) a pak jsem to jel od zacatku Very Happy
a na SM jsem zacinal uz s tim ze mam naskakano takze tak ruzne z AnimeMixu atd ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@Cloud: tak to jsem taky hra (ne jako prvni song, sle hral). Jinak "medvedi song" je v tom stejne jeden z nej, skoda ze to nemam na DDR
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dark Chii theme a pro dva pady??? to slysim poprve. To se da v pohode utlapkat na jednom...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
S'Tsung napsal:
Dark Chii theme a pro dva pady??? to slysim poprve. To se da v pohode utlapkat na jednom...

jeejda.. nejak jsem nevenoval extrovni pozornost textu u zminovany skladby.. zahlidnu two a asi me hned napado, ze na jednom to nejdee. OMLOUVAM SE ZA KLAMANI VEREJNOSTI ^_______^
Hmmm, no me se to zatim usipkovat nepovedlo (neni pad, pouzijem klavesnici)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Prvni skladby
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)