DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! [S-S] - S'Tsung - Kreativita je dobra
[S-S] - S'Tsung - Kreativita je dobra
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zadani mise: Udelejte song pro Ultrastar
Narocnost: IdeaIdeaIdea
Doba trvani: neomezene
Tipy: Neni to tezky, jen se trochu snazte.


S'Tsung


Muzete taky jeste tuto misi splnit. Ja sem psat nebudu.


Naposledy upravil xsoft dne ne, 5.únor 2006, 15:22, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
whoa haha ha ha...

S'Tsung ma song! No ted musi prijit jak to uploadnout z sda1 nekam^_^. Jeste mozna udelam lyrics. nebo aspon cast. Ty screeny mi daly teda zabrat..ale uz to chapu^_~.

neni to zrovna genialni..protoze jsem musela opravit i ten textak, co mi to vygenerovalo...jako noty..takze se mi to rozhazelo...ale pripravila jsem si takovy papirek s frazovanim..kdyby jste fakt meli zajem aby to stalo za neco..tak to predelam. ale ted..jdu hledat lyrics a pak zjistit jak to dat na web.

EDIT1: darn..tatka na me..rve soubor bude pozdeji...teda oba..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
slibeny song...ehm
no mel by se teoreticky nachazet na
http://users.skynet.be/sb170904/sanamorette.zip

byla jsem hodna a neuploadovala jsem tar.gz verzi. jinak song jeste neni dodelany ale ted uz se da zpivat^_~. Zkusim ho dodelat.
(jinak skynet ma sakra kratkej connection timeout...ja si hledam v adresarich jako kde ten soubor je..a on me odpojil...grrr..tolik radku na odeslani souboru jsem jeste nezazila.)

EDIT: opravila jsem sonection na connection^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
skvele...forum mi to neodeslalo...pry to nefunguje ze skynetu tak.. na czech-ddr..

http://czech-ddr.info/temp/sanamorette.zip
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak bych to videl na pul bodu za song a pulbodu za easter eggs Wink
(no proste za bod)

Jestli nekdo taky neco date ... tak tuhle misi muzou udelat 3 lidi. Take tu mame jeste 2 body.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ok. Ostatni tak treba nekdy jindy.
*lock*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

[S-S] - S'Tsung - Kreativita je dobra
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)