DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Seznameni hracu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Seznameni hracu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nazdarek. V teto casti se muzete predstavit a dodat foto, kdyby jsme se nahodou nekde pak potkali, abychom o tom vedeli.

Tak me vetsina mych znamych rika S'Tsung a je mi 18 let. Bydlim v La Hulpe (Terhulpen), coz se nachazi uprostred Belgie. Je to ale jeste francofonni cast (ale drive byla vlamska). A DDR hraju aktivne dva mesice a za tu dobu jsem zvladla na nefunkcnim padu i desetitlapky. Pak jsem se na FF zjevila, ze to jde i na funkcnim padu. ^_^


EDIT: konecne na hardpadu!


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 20.únor 2005, 17:52, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nenašel jsem svojí fotku na padu, kde jsem zepředu. Ale na té horní, kde je S'Tsung jsem ten modrej za ní Smile ale moc ze mě vidět neni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Taky jsem nejak nenasla svoji fotku na padu, ale jinou. Snad postaci. Omlouvam ponekud silenost fotky, Pochmurna nedele neni normalni scifi klub. Kdyby vas nekdy napadlo podivat se na nase stranky, tak se moc nezdeste, vskutku prastena individua Arrow www.fandom.sk/pn
A tady je foto, pravdepodobne z Halloweenu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Ahoj lidi,
jmenuju se jtk (no, ne doopravdy :wink: ), bydlim kousek od Ostravy a vypadam takhle:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jo, přidám svojí na 3DDXku, sice nic moc, ale lepší než nic ...

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Nemám příliš v oblibě ukazovat někomu svoje fotky, nicméně u téhle neodolám. Tenhle nádherný exemplář zombie jsem já.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Misery DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2004
Příspěvky: 8
Bydliště: Ustek/Praha
Citovat
Tak ja jsem Misery a jsem z Usteka (u Litomeric) ale jinak pochazim z Prahy a obcas se tam i vyskytuju, nebot tam mam tretinu domu. Takze asi takhle Smile
Mno...a fotku nemam...teda mam, ale tak...vite co, tady je muj pad a fotka mne je v reportu z Andela Smile



Ta tvoje fotka (http://mujweb.cz/www/tedcon/DSCF0118.JPG) se ne a ne nacist, kdyztak si edituj tenhle prispevek a zmen ji. Jinak jsem ti sem soupnul tu z 3ddx (myslim ze ani ta neni spatna, co Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiseryOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já jsem z Prahy z Proseka.
S DDR jsem se poprvé setkal asi před pěti lety (ale ťapu tak tři měsíce), dost velkou náhodou.
na srazy chodím téměř pravidelně, můžeme se potkat tam.
Teď zrovna mi bylo 17 let a doufám, že pojedu s Tsung na přístí European Cup.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No...já sem Harbl. sem z prahy z Černýho mostu a vypadám hrozně až šíleně. Objevuju se na všech šílenejch a pochybnejch akcích kerejm se říká Cony, a sem kdekoli kde se něco děje. Našel sem dvě dobrý fotky ale nemam žádnou z DDR...



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
@Cloud, heeej, to je muj pad Very Happy



Tak pokud jste se nelekli a nezavreli okno, tak to jsem ja (i s krivou pateri ) :cry:

Mno, je mi 20, student (FEL), jsem z Phy Chodova
S DDR jsem se poprve setkal na tomto PGC, podruhe na srazu na Andeli, potreti opet Smile pak jsem si postavil s kamarady vlastni..
Na srazech doufam budu tak nejak pravidelne dochazejici clen Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@Filip .. radeji napis kterej s krivou pateri, nebo te budou lidi povazovat za holku Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Lol. Rada vas poznavam. Snad se uvidime na avalconu. BTW: zajemci o EuroCup at se u me hlasi, prozenu vas trochu uvidim vysledky a uvidime kdo tam pristi rok pojede. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
em tak jak zacit,
sem Ertai z Litomeric ,ted mi bude 18,s DDRkem sem se seznamil loni v Italii(jak si muzete povsimnout tak sem tak dlouho zaregistrovanej ,ale bez padu mi prislo blbý taj vo čemkoli psát)

Včera sem dostal pad (díky ti Jurko)
a DVD s songama (díky ti Xsofte)
včera a dneska neuspěšně zkoušel pad(přesto díky Xsofte a S´Tsung)
a dneska konečne spusil pad Cool (díky ti Jurko)

To bude pro zacatek tak nejak vsechno,fotku dodam,jinak aby bylo hned na zacatku jasno ,tak na Avalcon samozrejme jedu.. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dobre, predstavim se taky, kdyz jinak nedate :wink:

Jmenuju se Jana, nickem Molik a bydlim v Praze. (konkretneji na Proseku, Praha 9) Je mi neco kolem 23 let a uz se radim mezi pracujici. Uz to bude skoro rok co jsem poprve videla DDR, bylo to na letnim Festivalu Fantazie 2004 a svuj vlastni pad mam zhruba od konce listopadu 2004. Nechtejte vedet jak vypadam, ideal rozhodne nejsem, ale tohle by vam melo stacit :wink:

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Filip: Hej! Mě´s tam ale dávat nemusel..^-^;

Xsoft: Já bych na tu obrazovku jinak neviděla~-^ A to jsem ještě měla problémy s vlasama^-^

Btw, jeho si snad se mnou nikdo nesplete ni..?^-^;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seznameni hracu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)