DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Sraz v Praze - deskovky + singstar + dalsi
Jdi na stránku 1, 2  Další
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
No meli bysme v Praze udelat nejake pokracovani stylu zivota na FF, taky se mi po nem styska .) Za sebe zkusim brzy zorganizovat dalsi singstar party, tentokrat i s bangem a moznymi dalsimi deskovkami Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
nenene zadne FF uz ...

ale muzem udelat deskovkovy vikend, her uz mame dohromady hodne a kazdy si vybere. Otazka je kde, ale klidne i venku ve stinu, vim ze v Podvini je i pri 30ti nadherne napriklad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
uhhhh..to vedro me asi zabijee...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Deskovy vikend zni dobre. Co dame dohromady za hry? Ja muzu prinest Bang! a Go.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
a musi to byt zrovna deskovy VIKEND? Ja zase jedu na tu zatracenou chalupu weep a musim kvuli tomu vstavat brzo rano a budu se pect v aute... ja tam neciii!!!!! chjooo... mno nic no, tak si to tady uzijte
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Muzu prispet Mamma Miou a pak tema starsima deskovkama....
Jinak co se tyce nejakeho toho DDR conu + manga a anime, tak si myslim, ze se Zlichovskou Mensou by v otazce letnich campu byt problem nemel, protoze se tam kona az ten posledni letni camp - Japonske setkani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Deirh: Uz se tesim, az si s tebou zahraju GO... i kdyz pravdepodobne dostanu solidni naklep, protoze se muj skill pohybuje kdesi na urovni 29kyuu na KGS a ctvrt roku jsem to nehral.

Jinak cely napad s deskovkovym vikendem zni skvele, jenom je skoda, ze se nekteri nezucastni...Sad
Moje navrhy: Scotland Yard
Pharao (RamsesII)
(takze Ravensburger import z nemecka - prominte, Albi, nic od vas doma nemam Sad )
A pak samozrejme davam hlas pro Bang!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
No ja Go nehral tak 8 let, takze naklep pujde smerem sem .) Pred pul rokem jsem si chvili pohraval s kompem, ale to je tak vse. Ale tesim se proti nekomu zivymu konecne .)

Jinak pro me to muze byt jedine ten vikend, jinak to chce zajit obcas do prace...to tu chalupu nemas sanci ukecat, Sheilo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Deirh:take jsem jeste proti zivemu souperi nehral (pokud nepocitam zacatky s kamaradem na papirovem gobanu s rulickami oblepenymi izolepou). Kazdopadne jsem jeste v ruce nedrzel opravdovy go-ishi.

Sheila: mozne je vsechno, takze hodne stesti a presvedcovacich schopnosti a hlavne ukecavej az do posledni chvile, dokud to pujde Wink.

Kterykoliv Admin: tohle by uz chtelo presunout do vlastniho threadu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
stribro: mela jsem to v planu, ale bohuzel to nejde. takze si koukejte vytvorit topic sami. jako nemohlo vas to napadnout? Chtela jsem sem odpoledne neco napsat at si jdete kecat tam kam mate. ale myslela jsem ze vas to napadne.

Tak jo..posledni zmet je zde. editujte nebo reste dal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
btw. jaky vikend mate na mysli ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
To bude, hadam, predmetem dalsi debaty...
Takze kdy a jak? Ja muzu kdykoliv.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Dal bych klidne tenhle.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ukecat chalupu? blaznis? kdo by sekal travnik? kdo by stipal drivi? kdo by myl nadobi? ...obavam se ze to nepujde "je prece nemyslitelne, abys zustavala v Praze, kdyz je venku tak hezky, pojedeme na chalupu. Vzdyt si rikala, ze se tesis" ..... ano, je pravda, ze jsem rikala, ze se tesim, ale to bylo v pripade, ze bychom tam meli na hlidani dve male kawaii neko ale vzhledem k tomu, ze od toho seslo tak nevim co bych tam sama delala... (krome toho sekani travy apod.) ... mno nic budete se muset beze me obejit, tak doufam, ze si to aspon nalezite uzijete =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
No kdyz to udelame oficialne venku, mohl by padnout ten argument o 'je hezky tak musis ven'...?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sraz v Praze - deskovky + singstar + dalsi
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)