DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď The Gathering 2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
probiram se fotkama a tridim a schovavam ... udelam malou galerku pro nas tady

Tsung zatim nevidim, ze by tohle ?
http://bilder-mirror.jodal.no/albums/tg05_2005-03-24/IMG_4775.sized.jpg


bohuzel nechapu proc je 90% tech fotek rozmazanejch :cry: lamy, nepouzivaji blesk ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Jo, to je ona ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze pro vsechny, hlavne pro ty co si to tam nedokazou predstavit vyber pokud mozno nerozmazanych fotek

http://molik.go.cz/Foto/TG05/

P.S. jo, takhle nejak sem si to predstavovala :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Aktualni info: vyhral Kasu (SWE)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Konecne vysledky (doufam ze sedi) jsem uploadnul sem:
Arrow http://dance.pocitac.com/score/PGcup05.htm

Dekujeme vsem zucastnenym hracum, stejne tak jako vsem nasim hracum, kteri tam za CR. Osobne si myslim, ze se nas leader umistil velmi dobre. Jako na to, ze v republice nemame ani jednu DDR masinu, ani jednu masinu na ktere se hralo, na celkovou dobu kdy se tu DDR hraje, a na plno dalsich faktoru .. to dopadlo super.
Pekny je, ze je tam tolik lidi z NOR a vyhral to SWE. No co, my tam meli jen jednoho zastupce, priste bude treba vic, vetsi sance na vyhru, vice zkusenosti. I kdyz co na vyhra, hrajeme preci pro zabavu, poteseni a (pobaveni) druhych. Co na tom ze nekdo dal AA a nekdo A. Stage prolezli oba, ne? A ze se nekdo nauci okolo 60 songu a nic jineho nedava .. no dobre, ale mi mame na vyber z 3 000 kousku a pochybuju ze nektery by oni dali.
Jinak kdo je opacneho nazoru, jako ze jsme mohli dopadnout lepe a tak .. hmm, v tom pripade at se prihlasi a bude mit rezervovane misto na vedlejsim padu na Avalconu a pokud prokaze ze je lepsi, budeme jeho nazor respektovat.
:hluboce_se_klanici_Xsoft:
RESPEKT
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak finale sko ncilo, vysledky mate drive nez ja. Tak jsem se konecne podivala, kde jsem to skoncila. No hruza.
BTW: Vyhrala jsem tu sazku^_^
Ted jsem hrala jen pro srandu kralikum HARD2 nonstop na EM2. Prolezla jsem Vsechny skladby a potvrdila posledni freeze u MAX300 a vite co? Zatimco co jsem na nem stala se objevilo asi ve 3/4 freezu FAILED. NO FAKT TO NASTVE.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
K dobremu mistu gratulovat nemuzu, ale osobne si myslim ze umistit se mezi 60ti nejlepsimi Evropy je uspech, uz samotna cesta tam je uspech a tomu slovo GRATULUJU patri. Ne ve vsech zemich je na tom DDR tak mizerne jako (zatim) tady u nas se zazemim i poctem hracu.

Vidim bolave nohy a snahu a nesouhlasim s rcenim ze snaha je na nic a dulezity je vysledek.

Dekuju za priblizeni cele akce, pravidly, atmosferou, videem, fotkama ... skoda ze tam nejsem, treba jen jako divak.

(hmm a ta sazka. Je mi lito ze sem prohrala, ale ne kvuli ukolu co musim splnit. Dobre, od pondelka drzim dietu a trenuju ...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
STsung: souhlasim s molikem, rekl bych ze CR prebor mas v kapse Wink
Molik: copak, tak jsem nejak z ruznych jinych postu vydedukoval ze mas odskakat sakuru v trekacke uniforme na avalconu? nebo je to error? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
^_^ Tak jeste jednou verejne:

Congrats Top 53. hraci v Evrope!! *deep respect*
Kdyz sectu kvalifikaci, umisteni na funny turnaji, celkove umisteni na Mistrovstvi Evropy, Freestyle videa ^_^ a dalsi veci, tak rozhodne uspech!
Lepsi to muze byt vzdy a pristi rok urcite bude (a doufam ze se mi nejak podari abych byl u toho), ale spousta hodne dobrych hracu (a to to hraji treba mnohem delsi dobu) se tam ani nedostala... Takze urcite dobry vysledek... Jeste jednou gratuluju.
^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pro vsechny at uz se to vic nerozebira :wink:

ANO, na zaklade prohrane sazky mam skakat ve star trek uniforme (nereceno jake) na Avalconu neco, podle vyberu S`Tsung.

Pravdepodobne tedy vybrala Sakuru :wink:

Pritom porizovani jakehokoliv dukazniho materialu at fotografickeho nebo videozaznamu NENI dovoleno.

Dekuji
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Molik: diky za songy ...nemuzu se pripojit na ICQ kvuli firewallu nebo co. konvertuju lidi na DDR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Neni vubec za co. Vis kde je najdes, misto stale nezmeneno - jsou ti k dispozici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo diky moc. Sit (teda hraci SM se hrnou...docela sranda...a nemci udelaji o me nejakou reportaz nebo neco. bude sranda snad mi to poslou.Budu docela znama, lol. Uz me videli norove...zbytek evropy...*smajlik* bohuzel jsem na norske klavesnici v soucasne dobe.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Norska klavesnice? Ja myslel ze nic horsiho nez francouzska neexistuje ^_~

Jinak congrats k reportazi. Doufam ze pak preposles ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To zalezi na strane nemcu, jestli mi to venuji nebo poslou. Uvidime snad to bude.
ad klavesnice: neni zase tak hrozna...(francouzska je horsi)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
The Gathering 2005
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)