DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Update StepManie - zůstanou mi skóre?
Update StepManie - zůstanou mi skóre?
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Jedu na a20, uvažuju o updatu na a22. Dotaz: kterak updatovat, abych nepřišel o pracně nahraná skóre? Jde to samo, nebo si musím něco někam zálohovat?

Question
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dneska jsem updatoval a20 na a22 (viz SM-Themesy). Postup nádledující:

- záloha adresářů: Data (profil, stats, ...) a Program (ini k SM,...)
- nainstaluješ a22 = při instalaci to bude chtít odinstalovat starší verzi, to udělej a nainstaluj na stejný místo. Přepíše se všechno nastavení, protože v nový verzi je ho víc / odlišně a tak, takže to přežizeš. Cache se smaže = první start bude pomalejší, ale nech to udělat.
- pokud všechno půjde v pohodě, nemusís ani obnovovat zálohu. Data jsou nedotčený a skóre taky. Jen si po startu nastav SM všetně nastavení profilů (jestli ho používáš)

Mám DWI a SM v jednom adresáři, takže jestli chceš vědět co SM používá, je to tohle:

(courses), Data, Data.old, Default, (Docs), Characters, NoteSkins, Program, Theme, (Vizualization), ...
takhle to mam já, věci v závorkách jsou někdy prázdný, adresář Songs je sám o sobě.

Kdybys měl další problémy napiš, ale rychlopostup je opravdu záloha (pro každý případ Data a Prg adresáře), pak install nový verze (součást odinstall předchozí), spuštění (vytvoří cache) a nastavení SM. Tot vše. Pak zkus nějaký themesek o kterém jsem psal. Doporučuju: Techno Fiend, fakt goood, teď na něj jedu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja jsem od SM 3.0 (jako 0) nedelala zalohu a vysledky mi tam vzdycky zustali. Az pote co mi EZ2D zrusil totalne SM tak odesli i vysledky...smula..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
nevite prosim jak presouvat songy mezi skupinama abych neprisel o skore?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
1) zalohovat
2) hodne stesti .. rekl bych ze si budes muset editvovat to XMLko, mno .. stylem najdi a nahrad by to snad slo ale i tak to neni jednoduchy reseni

- ja uz neco aktualizoval a o par score jsem prisel, sice zalohy mam ale editovat zpet to nebudu
- u dulezitejsich veci si delej screenshoty
- myslis doufam presunovani mezi skupinama .. jako alba (tj adresare v /songs/), ze?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ma smyslu zalohovat score u songu, kdyz stejne u povedeneho odehrati mas screen? *to si jen tak rejpu*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jasne ze ma .. pak kdyz prochazis songama vidis co jsi daval a co ne. Pek taky kdyz mas jeden song vicekrat, tak hrajes ten u kteryho je nejaky pismenko.

Jo pokud myslis zalohovat score a pak nainstalovat novou SM, tak si proste zalohuj /Data/ a je to. Jinak by to melo probehnout bez nejakych vetsich problemu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Update StepManie - zůstanou mi skóre?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)