DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 30.3.-1.4.2007 Scon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Prijedete na Scon?
Urcite ano
26%
 26%  [ 4 ]
Nejspis ano
20%
 20%  [ 3 ]
Spis ne
20%
 20%  [ 3 ]
Urcite ne
33%
 33%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 15

Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
bylo to fajne, děkuju Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Cloud napsal:

Poreportuje nam nekdo nedeli ?

Nedele: vzbudil jsem se s hlavou plnou kinder cokolady a nemusel jsem se na viniky ani ptat .) Zevlovalo se a pak se trochu zevlovalo .)


Upgrade: Kdybyste nekdo nasel cernou PS2 memory kartu, co je moje...tak...je moje neutral
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
hramrach napsal:
ありがろう!

DDRの人少ないでもたのしかった。そして正気を保つ事にいい。そんな人に会っていなければお定まりなれけろう^_^
(もしこの書き物がわからなければしんぱいしないで。私も日本語がわからない ^_^)


hmmm, to jsem tu asi jediny komu tenhle prizpevek moc nerekl, ze ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
nejsi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
translator?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Uz se nam tu kvuli hramrachovi zacaly v adsense zobrazovat reklamy v kanji, lol.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
日本語
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
latrina nipponica ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
ja jsem se vratila z sconu a lehla jsem s horeckou 39°C s tim, ze mam snad jenom horsi anginu...jinak scon...sobota vecer-noc-nedele fajn (az na ty vamipry, to bylo vylozene muceni;p ale stejne jsme vyhrali, ze jo Jendo ? tady vidite, ze bdelost neni zas tak potreba;p)
o zbytku vam nereknu, protoze v sobotu jsem se od hlidani ddrka (8:00-24:00) hnula jen na valnou hromadu a hodinku deskovek, kdyz tam tapala stsung s robotem a nebylo me tam treba...(kdyz nepocitam takovy veci jako zachod a bufet)...takze to nebylo uplne ok (jako po 12ti hodinach uz cloveka FAKT boli hlava...)
az vymyslim jak zmensit fotky ze sobota-noc -> nedele, tak je sem dam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
pripadne report zde:

http://czech-ddr.info/blog/index.php?page=scon
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
stribro napsal:
translator?

ti nepomuze pac stejne neumim psat japonsky. Ale k tomu ぴかぴか theme to de dobre, ne?

No ale kdybys fakt nejakej chtel, tak treba tady: りかいちゃん
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
ne, myslel jsem to tak, ze jsi to psal pres translator (alespon ta posledni veta tomu napovida).

Rikaichan je super vec, ale pro ty, co se nikdy neucili japonsky to je jako lustit binarni zapis textu s ASCII tabulkou.

0100000101010011010010010010000001010100010000010100101100101110
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Некоторые люди будут когда-либо понимать, что некоторые люди приезжают в форум, чтобы получить информацию на языке, который они понимают и не instrested в переводе этого, поскольку кто - то не может понять не, каждый любит его возлюбленный язык?

Было бы пожалуйста возможно говорить на чешском языке в следующий раз?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Да, я считаю, что очень важно говорить на нашем языке. Японский туалет не очень элиты.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
oui, exactement que j'essayais de dire ... pourtant, cela doesnt importent combien on l'a dit, il y a toujours les gens qui voyagent par la poste dans le japonais et croient qu'ils ressemblent à ... frais formidable et le truc comme ce ... que vous savez
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
30.3.-1.4.2007 Scon
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)