DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 30.9.-8.10.2006 Deskohrani
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
muzu se zeptat do kolika tam probihaji ty akce? tzn. v kolik hodin to tam zaviraji...v sobotu mozna zavitam do Prahy tak bych se tam stavil pokud budou mit otevreno az budu mit vse zarizeno...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
Aby vas to neprekvapilo jako me, tak takhle jsou turnaje v Osadnikach:

citace:
42. Osadníci z Catanu Hlavní turnaj v Osadnících z Katanu P S 30.9.2006 9:00 30.9.2006 18:00
43. Osadníci z Catanu 5. mistrovství republiky v Osadnících P S 1.10.2006 9:00 1.10.2006 18:00
44. Osadníci z Catanu Osadníci z Katanu junioři P 2.10.2006 9:00 2.10.2006 12:00



Jinak jak jsem teda dopadl, skoncil nekde v Top25 a o pul bodu mi utekla republika. Xsoft skocil tusim top20 na republice.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Je tedy vice lidi, co planuji ucast odpoledne/vecer ted v tydnu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
U me to zatim vypada na kazdy den co budu moct. Byl jsem tam zatim od soboty do pondeli vzdycky aspon na par hodin.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Trine, jak ti to vcera nakonec dopadlo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ja se tam mozna objevim ve ctvrtek (zase pred treninkem) =)))) a pak samozrejme vikend...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
Trine, jak ti to vcera nakonec dopadlo?

Nakonec 9,5 bodu (2x druhy - 2x3 body, 1x treti 2 body, 1x treti-ctvrty - 1,5 bodu). Na vyhlaseni jsem nesel, skoncil jsem asi nekde uprostred pelotonu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Trin napsal:
xsoft napsal:
Trine, jak ti to vcera nakonec dopadlo?

Nakonec 9,5 bodu (2x druhy - 2x3 body, 1x treti 2 body, 1x treti-ctvrty - 1,5 bodu). Na vyhlaseni jsem nesel, skoncil jsem asi nekde uprostred pelotonu.


Copak jsi hral ? Proroctvi ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Cloud napsal:
Trin napsal:
xsoft napsal:
Trine, jak ti to vcera nakonec dopadlo?

Nakonec 9,5 bodu (2x druhy - 2x3 body, 1x treti 2 body, 1x treti-ctvrty - 1,5 bodu). Na vyhlaseni jsem nesel, skoncil jsem asi nekde uprostred pelotonu.

Copak jsi hral ? Proroctvi ?

St. Petersburg

Proroctvi IMHO trochu vic o nahode.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Proroctvi je hodne o nahode, ale zase je to zabava:), narozdil od spousty "nahodnych" her (treba halali)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Pozor, v patek je turnaj v 6 bere, doufam ze prijdete! Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak, a je konec.
Evil Xuxa
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Skoda, byla to moc hezka akce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Bylo tam dobre Smile
Naucila sem se 4 nove hry, zas po pul roce videla nektere lidi a hrala mooochodne her

jo! a mam kungfu munchkinyyyy bwhheeeeheee evo


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Kungfu munchkini?! Mwhahahah, uz se tesim ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

30.9.-8.10.2006 Deskohrani
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)