DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Co mi prijde od Boroofky?
Jdi na stránku 1, 2  Další
Co mi prijde od Boroofky?
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Zmena: Ted by mel asi hadat Marty Very Happy
indicie jsou: špička ( v metru stim nepojedu, pac tu metro nejni, ale busem klido pido;))
Pak jeste jedna vec...jeden material, vypada to moc pekne a take stim klidne pojedu busem....Very Happy ale tedy nevim jak bych to zmakla..




Heh nechala sem si od Martyho nejaky songy na dyvku a pri mi k tomu pribali male orekvappeni...porad nemohu prijit n to co to asi bude...Kdo na to pride ma u me plus:)
Indicie: Marty by stim nejel v metru
je to ze dvou druhu materialu
pouzivaj to zeny i muzi


Naposledy upravil Boroofka dne st, 14.březen 2007, 21:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
Very Happy haaa, zradaaaa, pritel na foru, Twisted Evil to je neco, s cim jsem nepocital Very Happy

nicmene, ani tak to nebudete mit jednoduche Wink. ale dam jeste par napoved Smile

bude to pribalene k placce - tedy k mediu, na ktere se povezou ty pisnicky. No a ... zitra s tim pojedu hromadnymi prostredky a aby jste mi verili, tak se u toho vyfotim Very Happy. A kdyz to klapne tak i natocim Wink. A aby to bylo dokonalejsi, tak se pocet prekvapeni timto zvysuje na dve, pokud se mi zadari Very Happy

toz good luck pri hadani evo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Pomoooccc neutral ja se asi zblaznim..no jo ale beda ti jestli se nenafotis Laughing
Tyjo a ete se me zepta jaky mam rada zviratko a jakou barvicku...ale ze by zrejme nesla dohromady modra se psem:D jedine kdo by to pry v nasi domacnosti nemoh uzivat sou rybky... mbounce
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Takže králíček Azurit? NO ale pochybuju ze se vejde do obalky k dyvku rofl
No nic Boroofka de spat blink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
neee, kralisek to neeejni

fakt je, ze fish to asi nevyuzije Smile. zato se to hodi k weakbench a k dumbells ... teda nejen k tomu, ale ... ale tak Smile


a protoze uz je moc hodin yawn tak jdem hezky spinkat Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Pribalime cinku k cedecku? Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
hmmm no rofl whistle rofl
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
tak a uz se to vydalo na cestu Smile. a snad to i cele v poradku dorazi ...

stale nikdo netipuje? to nechate Boroofku se v tom takhle placat samotnou? Very Happy

jinak, modra by sice se psikem dohromady sla, ale ... ale neni, no ... zato je jina, takova ... Idea ... no nebudes muset premyslet, kdo to vyprdnul alien

a teda se sebezaprenim sobe vlastnim jsem s tim cestoval rano do prace a aj se u toho fotil snap (lol, to musel byt pohled blush )


Naposledy upravil Marty dne út, 6.březen 2007, 14:47, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Jeje ted uz si nemusim pestovat doma kuzatko (stejne mame jen vajicka z lednicky baby )
Ale kuju moc Wink takze jedinej kdo u me ma plus byl samozrejmne Marty...a to ze dvou zucastnenych clap takze ja moc kuju a myslim ze to hnedka vyzkousim-takze aby ste to vedeli tak u dyvydycka byla tuzticka jako kuratko a drzacek na Powerballek - lepe receno snurka.. ike

A ted fotky...fotky....fotky...fotky...my chceme Martyho bananadance
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
takze uz dorazilo? woow, tak to byla rychlost, ono snad vazne plati dneska podate (o pul osme vecer) a zitra dodame - evidentne nejak dopoledne Smile

a ... hmmm, jak se semka vkladaji obrazky? musim neco vymyslet Very Happy, tj da se ocekavat edit ...

edit: Smile
- priprava pred cestou
- pokusy o roztaceni v autobuse moc uspesne nebyli, chce to druhou a treti ruku
- v tramvaji se dalo chytit trosku lip, navic tuzka putovala do druhe ruky
a na zaver kratke video v 3gp formatu (takovy ten pro mobily) - pro prehrani lze pouzit napriklad VLCPlayer
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
ha, pratele, Boroofka vraci uder Very Happy - viz edit prvniho prispevku Wink

takze co takoveho mi muze prijit od Boroofky? Smile. Co jsem zatim vyzvedel, tak by mely dorazit dve veci - prvni, o ktere si myslim, ze neco malo tusim, je z prirodniho materialu a sklada se ze dvou casti - troufam si tvrdit ze identickych Very Happy. indicie pro tuhle prvni vec je spicka - to celkem hodne napovi, myslim Wink

co je ale mysterii je druha vec. sklada se z vice nez dvou casti, a pokud by byla vybavena tim co k ni tak jako nedilne patri, pak by se Boroofka za dopravu nedoplatila, bo by na to bylo potrba moc velkou krabici Very Happy. Jeste o tom vim, ze to je take z prevazne prirodnich materialu Smile. Nebo jenom z prirodnich? Ono kdyz se to vezme kolem a kolem, vse je prirodni, protoze se to z prirody muselo sebrat, ale tohle bude asi echt prirodni Wink

edit: tak druha vec je jen z jednoho materialu Smile. ale z vice casti O.o

taakze reverzni plus hunting Smile. Kdo si chce splhnout a prijde na neco? Smile


Naposledy upravil Marty dne st, 14.březen 2007, 22:21, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Nooo kdyzbych ti to chtela poslat- to druhe, tak nevim nevim(jako myslim v celku) vem si, ze by si byl treba na pousti....uplne sam...dobra inkaso by tam bylo(jakoc eletrika, plyn, topeni a tak....) to do balicku balit nebudu Very Happy ale to okolo...takze nejaka nooo dejme tomu ze ten balicek by mel tak pul metru na pul metru.... thumbsup
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
tak ta druha vec me nenapada a nenapada Smile

ale z hradecke vypravy gathering to pry okusilo kopa lidicek - aj tech co si myslim ze to nezkouseli, tak pry ano Smile. melo by to byt vychodni provenience ninja a ackoliv to neni primo soucast jidelnicku, tak to tam maji v oblibe a radi to papaji baby . aj tu jsou lidickove co to maji radi icecream . pripominam, ze cestovat busem a zaroven to pouzit moc dohromady nejde Smile (podle me v extremni situaci by to aj slo bananadance ale neslusi se to Wink ).

edit: po noci, stravene castecne bdenim v horecce ale hlavne premyslenim detective a listovanim v pametovych bankach book , jsem se zamyslel a musim trosku poupravit, co jsem napsal Wink. Tedy ta druha vec je skutecne soucast jidelnicku, ale neni to primo pokrm, a ackoliv to maji lidickove ztama, odkud to pochazi, radi, tak asi az na male exoticke vyjimky to nekonzumuji jen tak yucky . navic to, co mi ma prijit, neni uplne to same co bylo na tour group - tohle by se melo lisit a zrejme dost podstatne. ja si sice myslim, ze uz vim co to je bounce , tedy je mi to krapet jasnejsi - coz mi ale i v predchozich dvou pokusech o uhadnuti no pripadalo jasne a snadno uhadnutelne a presto jsem zjistil ze jsem vedle jak ta jedle thumbsdown

tak premyslejteeeee evo cylon
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
... teda to si to porad nikdo netipne? Stale mi to jeste nejak nedorazilo (uz jsi to posilala, Boroofko? O.o), takze porad jeste se da tipovat ... a ja si zase myslim, ze uz zase mozna vim tu druhou vec Smile. Tak se taky snazteee ... evo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
hohi hoho ne ne jeste jsem to neposlala, pac te jeste necam napinat fun ne, tim to neni...jen pridu domu z prace lehnu a su mrtva chop no a rano zase hnedka alou pracovat chef

O: jinak by me tedyk zajimalo co te napadlo Idea Very Happy tak uvidime
v pondelko by se to melo dostat do postovniho obehuuu construction
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Co mi prijde od Boroofky?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)