DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR - jak je pro vas hrani DDR fyzicky narocne?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

jak dlouho hrajete DDR denne?
po trech stagich je po me
4%
 4%  [ 1 ]
hraju tak hodinu, dve (1PTzH)
63%
 63%  [ 14 ]
3-5 hodin, zadny problem kdyz muzu
31%
 31%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 22

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Smile ty taky nespis?
(no ja sice nespim od ctvrtka, ale co)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Haha..no meli jste me videt na te LAN party...lol
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak dneska jsem po kratsi nemoci (tuk tuk tuk) asi dve hodiny tapala (presne 1 hodinu a 52 minut) vsechny mozne hard skladbicky a neoMaxe na standard a nemuzu, boli me noha :oops:

Tot asi k me soucasne kondici ... :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ja uz jsem trochu naleveloval nohy takze uz muzu skakat v podstate jak dlouho chci. Akorat to ma stinnou stranku ze se od prirody vic potim takze poradna zasoba tricek se hodi ( ale i to se snad casem naleveluje ).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
S tim pocenim bych taky par levelu bral... Jinak skakani nejakych tezkych songu (nepauzovaci Omega na light, Healing Vision Angelic mix na heavy, Era long version na heavy, atd.) me vetsinou hned pri prvnim pokusu odrovna, ze padnu na postel uplne zadychany a mokry, jako bych zrovna vylezl z bazenu... Ale skoro vsechny 5-8 tlapky, co skacu mezitim mi nedelaji sebemensi problemy a tu energii na nich zase naberu ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
WerK: a na cem si naleveloval nohy, bych taky potreboval, koncim s tim ze me boli od padu (nemam na hardu koberec ale linoleum Sad )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bee_Boo napsal:
WerK: a na cem si naleveloval nohy, bych taky potreboval, koncim s tim ze me boli od padu (nemam na hardu koberec ale linoleum Sad )
Mno nohy me furt bolely ... az jsem si na srazu vsim ze to hraju totalne blbe Smile Tak jsem pristi den zacal hrat lemmings na standard a naucil jsem se ty pulsipky a pohybovat na padu. Potom uz nejak prestaly bolet samy prestoze jsem od ty doby hral mnohem tezsi songy. To jsem hral bez ponozek, potom se mi udelal pod palcem takovej skaredej mozol ( asi od mackani startu Smile ), tak hraju zase s ponozkama. S tim linem to nevim ... mozna zkusit nejakou vhodnejsi obuv ( treba maskacovy papuce Smile )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ze bych zacal tapat v kanadach Smile je pravda ze kdyz slapu na linu v ponozkach tak po hodine jak zacinam byt trochu unaveny tak tolik nezvedam nohy a skrtam o hrany Sad a to pak nohy boli. Kdyz u me byli mistni DDR priznivci skakat minulej weekend tak jsem skakal na softpadu, sice bere hur ale vydrzel jsem pet hodin -> nebolely nohy. Chm chm a kdyz skacu v salovkach tak je to diwny Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
jj ... softpad je proste typicky pro domaci, low-end vyuziti ... sice z nej nebolej tak nohy a nedela tolik ramusu ( sousedi Smile ) ale zase hur snima. Tak me napada ze nejlepsi by asi bylo mit doma oboje a podle nalady to stridat Treba zacit na softu nejaky jednodussi na rozehrani, pak rychtit maxe 300 a dalsi na hardpadu kterej bezvadne snima a potom davat nejaky freestyly na softpadu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
No ja tak hodku.. duvodem pro preruseni neni ani tak bolest nohou jako nutnost se jit vysprchovat ptz to je neunosny Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
xg napsal:
No ja tak hodku.. duvodem pro preruseni neni ani tak bolest nohou jako nutnost se jit vysprchovat ptz to je neunosny Surprised)
Presne Smile to jsem rad ze v tom nejsem sam Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Nevymyslejte si Smile ja se taky potim jak kun, a da se to, poridte si celenku at vam pot nesplicha do oci a je vse vyreseno. Dokud trico pot bere je to dobry, jak zacne odkapavat na zem - sundat triko, utrit a vymena tricka Smile a jede se dal Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gilhad DDR portal
Anonymní

Citovat
No, ja bezne dam tak pul hodiny denne (nekdy i vickrat), pak uz jsem zpoceny az hruza a pletou se mi nohy. Nekdy dam i hodinu v kuse, ale malokdy. Fakt je ze jsem po nemoci a fyzicka je dlouhodobe v haji Sad
Jinak hraju DDR Anime 1-5 Mix na Standard a vic skladeb dam nez nedam - a porad se zlepsuju Wink
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Diamond DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.08.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Hradec Králové / Zlín
Citovat
Já už jsem se vycvičil na EyeToy a taky něco vydržím díky bojovým uměním, takže si tělo nestěžuje. Ovšem teď na DDR dávám zatím tak půl hodiny. Doufám, že až se zaběhnu, tak to bude víc. Jsem vysokej a štíhlej, takže se si na to kymácení na omezeným místě musím holt nějak zvyknout. Hraju si zatím na training mode. Arcade jsem ještě nezkoušel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DiamondOdeslat soukromou zprávuICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
vcera sem si dal na zacatek hot limit hard speed2 x
a noham se to nelibilo Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DDR - jak je pro vas hrani DDR fyzicky narocne?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)