DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR - jak je pro vas hrani DDR fyzicky narocne?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

jak dlouho hrajete DDR denne?
po trech stagich je po me
4%
 4%  [ 1 ]
hraju tak hodinu, dve (1PTzH)
63%
 63%  [ 14 ]
3-5 hodin, zadny problem kdyz muzu
31%
 31%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 22

DDR - jak je pro vas hrani DDR fyzicky narocne?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jak je pro vas hrani DDR fyzicky narocne?
Merite hru na stage nebo na hodiny?
Zkouseli jste endless mode? jak dlouho jste vydrzeli.
Boli vas nohy kldyz si date jednu skladbu s voltagi vice jak 0,61 nebo skladbu tak okolo 300BPM?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Hru merim na hodiny, jelikoz vetsinou hraju v Event modu. Bohuzel vetsinou vic nez hodinu na tyto ucely nevysetrim.
Nohy mne po rychlejsi veci teda moc neboli, ale obcas mam problemy to rozdychat Smile
Kde se da takhle presne odecit Voltage? Ja to jen odhaduju z toho "radaru".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja jsem si inteligentne vypla (spise...jeste jsem ho od reinstalu nezapnula) ukladani stats do profilu, takze ti presne nereknu, kde to najdes. Hledej ale v Data soubor ve stylu stats.htm. Tam si najdi song information, urcitou skladbu. Mas tam pak vypsane vsechny hodnoty. Z grafu je to od 0 do 1. S tim ze jedna je 100%...^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Většinou hraju tak hodku (2), no jak je čas a jak mě sednou songy, resp. některý mi nesednou/moc pomalý, nebo zlepšuju oblíbený .. a taky jak je to doma s lidma, tak třeba večer abych nerušil ...

A sem tam najdu těžkej song, tak ho tak hoďku dávám... stejně ho nedám a přístě ho dám úplně v poho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak to se mas^_^ Ja obvykle u jedne skladby nevydrzim vic jak trikrat za sebou. Vcera jsem hrala Dal Ah trikrat za sebou na heavy. Musim rict, ze pak jsem si musela dat 50s. oddech. Pak jsem si dala Sakuru na challenge a pripadala mi jednoducha^_^
Taky hraju na hodiny, a ztvrdnu u toho obvykle dost dlouho. Hodina je docela kratka doba.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Misery DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2004
Příspěvky: 8
Bydliště: Ustek/Praha
Citovat
No me ani tak nohy nebolej pokud tancuju, jak se pak ale zastavim a vybiram pisnicky, tak to trosku cejtim takovy tuhnuti nebo jak to popsat....a hraju tak hodinku - dve, ale nekdy i min...jak mam chut a cas Smile
Uz ani nejsem tolik zpocena jako driv Smile)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiseryOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Misery: uz zvladas dobihat na autobus, aniz by ses zadychala? Me se to teda jeste nepovedlo. Me unavit je docela tezky (teda pokud jsem v normalnich stavu). Ale ted jsem sla s Nathalie domu, svym tempem (to jest rychle) 2,5 km a uvedomila jsem si jak ji to dava zabrat. Mozna se bude lepsit...az dostane pad a zacne hrat DDR...^_^

ALL: neboli vas treba nekdy ruce? Me z DDR vzdycky druhy den boli ruce...asi je mam moc krecovite. Kdyz s nima mavam vsude mozne tak je to celkem ok (freestyle a tak).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
No mi teda připadá, ze se potím čím dál víc. Ale možná to bude jen tím
zvyšováním obtížnosti :wink:
Je fakt, že tak půl hodiny po ukončení DDR aktivit ty nohy začínají trochu
protestovat. Ruce jsou zatím v pohodě.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
Misery DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2004
Příspěvky: 8
Bydliště: Ustek/Praha
Citovat
Hmmm to ne, ja muzu delat prakticky cokoliv a neunavi mne to nebo jen tak ze se to da zvladnout, ale behat nemuzu. (ale ja mam taky trosku problem s precerpavanim krve, mam trochu podlouhlejsi srdicko a taky pri behani neumim moc dejchat, takze se pak proste nemuzu nadechnout)
Ale jako u DDR se mi to nestava (prakticky u zadny jiny cinnosti).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiseryOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pravda, ja hraju tak nejak hodne na heavy. Na zahrati si davam Vivida na standard a max300 na standard. pak se dokazu nejak prijatelne hybat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Ani to narocne moc neni (spis bych to prirovnala k beznymu sportu). Jen obcas boli stehna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pro me narocne je Smile

Zalezi jakou uroven tapu a v kolika lidech tapem. Drive sem byla utahana z hodiny 3tlapek, ted jsem utahana z hodiny 7 tlapek. Kdyz tapu sama, vydrzim hodinu nebo dve a jsem propocena. Kdyz se nas sejde vic a stridame se, tapeme dokud je cas, zvlast kdyz tapu mene obtizne s ostatnimi aby se me nebali Wink

A to ze sem ted utahana z hodiny 7 tlapek, ktere mi nejdou jako drive z hodiny 3 tlapek prikladam jen sve blbosti Smile Drive sem se nadrela pro spatnou techniku a slapala doprostred, ted se naskacu dvakrat tolik jen kvuli tomu ze nestiham sipky, nevim jak je skocit a cpu nohy vsude.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
S'Tsung > ruce, na DDR ... vidis to me ani nenapadlo, posledni dobou me poboliva leva ruka u zapesti, tak jako bolivavala kdysi z namahy po sportu nebo zatezi ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já vydržím tak tu hodinu, ale když je víc lidí tak klidně i pět, ale pak je to na koupel a ručník.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Prave jsou 2 hodiny rano [asi] a zacali jsme okolo 14.00

po teto dobe je hrani DDR fyzicky i psychicky narocne. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DDR - jak je pro vas hrani DDR fyzicky narocne?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)