DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď EZ2D - EZ2Dancer
EZ2D - EZ2Dancer
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.: EZ2Dancer :.
SMS info: "2(4) ruce + 3 nohy, vice infa zde"

Tak jsem si konecne zahral Everobody Dance na masine, ze ktere to bylo udelane. Tj. na EZ2D. V dobach SM 3.9 a17-- byl na sm.com simfile s bgvideem pro tuhle pisnicku, ale bylo to na ez2d, takze jsem mohl udelat jen AG>DDR nebo "koukat" na jejich mody.

No kazdopadne, povedlo se - prezil jsem to 3x, takze mooc pekna pisnicka (btw, je dostupna pouze v double, je to ta predposledni na 1. stage).

Osobne se mi EZ2D dost libi, i kdyz je to korejske a pripomina to hratelnosti 3DDX (takze za 2h mate dohrane vse a jdete dom). Ale Real (4ruce+3nohy) byl take moc pekny - World Ranking s kurzy 5-8 jsou misty celkem vychytane (jak cast pro ciste machani rukama, tak crossovery pro nohy, a v 6. ten druhy song - mnamka - jako, kdyz mate zelene pozadi a po startu vam zacne "bootovat arkada do linuxu", to cloveka trochu prekvapi Smile". No kazdopadne jsem se na tom dost vyblbnul a pro ostatni .. snad jen radu, najdete si info o speedmodech (na nalepkach a v menu o nem nic nenajdete Wink)
(sva videa radeji uploadovat nebudu .. asi chapete proc)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

EZ2D - EZ2Dancer
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)