DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hintzuv kviz
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
ne tak uplne... Densha Otoko a Otaku no Video maji asi tolik spolecneho jako Evangelion a Gundam.
Tezko popsat, ale OnV je neco dosti jineho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
no tim lepe Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
hintzu DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.02.2006
Příspěvky: 7
Citovat
Děkuji všem za vyplnění, dotazník byl před hodinou uzavřen, abych stíhal vyhodnotit odpovědi, kterých dorazilo přes 600 (po diskardování nekompletních dotazníků zůstalo 598).

Jen bych rád dodal, že dotazník jsem nevymýšlel já, ale kamarádka socioložka (palac), takže by měl být celkem "politicky korektní" (a ano, je to asi divné, ale otázku 18. jsem opravdu já nevymýšlel, každopádně o to větší radost mám z odpovědíWink )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hintzuOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyby pak byl link na vydledky, nebo neco z toho plynoucich .. hodilo by se.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Zverejneni vysledku ankety by melo byt na Anime Festu, mam ten pocit =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Reknete nam nekdo z Animefest pritomnych jak dopadlo to vyhodnoceni ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Myy ceeemm vyyyssleedkyyy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ehm, reknu vam to takhle- prisla jsem asi o dvacet minut pozdejc a stejne mam hlavu plnou grafu a kolacu. to se proste neda shrnout slovy.Ledaze by Hintzak udelal nejakou prezentacku si vam poslal ty grafy. bylo toho fakt moc
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
Ja o datozniku nevedel, a pripravil jsem se tak o moznost stat se nevyznamnou polozkou ve statistice.

Ale prezentaci vysledku jsem videl. Kolace kulate a barevne. Dat spousty, a urcite by se daly vymyslel i nejake zajimave mene kulate grafy, treba histogramy.
A tak nejak si myslim, ze kdo to videl, by to asi vetsinou nechtel videt viset na webu ^__^


Tak zkusim aspon reprodukovat nejake perlicky.

Uz z poctu ucastniku animefestu lze videt, ze anime fanousci se mnozi. Dalsi dedukci lze usoudit, ze pravdepodobne nikoliv delenim, ale je to nejakym zpusobem infekcni.
Tomu odpovida napriklad i to, ze mezi fanousky je pomerne velke zastoupeni stavu nezadan(y/a). Lze se uz jen dohadovat, z jake casti se jedna o pricinu ci dusledek, a jak na tom budou jine zajmove skupiny.

Take z vysledku vyplyva, ze casteji anime nebezpecne propadaji divky, at uz podle poctu hodin stravenych sledovanim nebo podle zmen ve vystupovani. Nebo se to mene boji priznat aspon v anonymnim dotazniku.

Divky se jevi mnohem socialnejsi, casteji vyhledavaji spolecnost jinych podobne postizenych a ziskavaji material nejen z internetu, ale take od kamaradu.

Zatimco u divek (a slecen a podobne) se nektere vyse uvedene hodnoty v zavislosti na veku meni, u chlapcu (ci mladych muzu) nikoliv. To nevyvraci jistou hypotezu sirenou nekterymi osobami zenskeho pohlavi. Totiz ze vyvoj chlapcu konci v puberte ^__^

Jeden zasadne negativni vysledek tu je. Podle odpovedi se i v Cechach vyskytuji otaku, kteri zrejme nedelaji nic jineho, nez ze sleduji anime, a zadnou spolecnost nevyhledavaji, protoze by se museli zvednout od monitoru...

Na zaver jeste jedna prelicka: z vysledku vyplyva, ze mnohe dospivajici skolacky zrejme sleduji hentai. Nebo je tu alespon dostatecna skupina lidi co se pri vyplnovani vydavala za mlade skolacky sledujici hentai, a ma dost velkou fantazii. (pravdepodobne se jedna o onu diskutovanou otazku c 1Cool No asi se vsichni shodneme, ze je to povazovano za nevhodne (at uz si o tom myslime cokoliv). Ja take nektere hentai povazuju za nevhodne, a to nejsem dospivajici skolacka. Hintzu nezapomnel poznamenat, ze mnohe tez uvedly, ze jsou zadane. A ze lituje jejich drahe polovicky. No nejsem jisty, jestli bych chtel byt na jejich miste @-@;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dekuju aspon za ramcove info, nevite jak dopadla otazka č.18 ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Myslím že se rozmnožují pučením... já jsem si takhle PUČIL pár CéDéček a už to jelo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A nejaky postnuti zaheslovaneho zipu a requestu u autora .. by neslo? (sirit se to nebude, a k datum se dostanou ti co si pozadaji)... ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hintzuv kviz
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)