DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jak se vyrovnat se vztekem...(pri DDR)
Jdi na stránku 1, 2  Další

Nasra** jste se nekdy pri hrani DDR?
Ano parkrat jsem si i kopl do padu
14%
 14%  [ 2 ]
Ne jsem relativne klidny hrac
85%
 85%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 14

Jak se vyrovnat se vztekem...(pri DDR)
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Ted jsem si tak jel B4U(glorious style) na nejtezsi myslim heavy mel jsem pres 500 combo asi 25 greatu a najednou mi prisla na ICQcku zprava :evil:
Dost mi to zkazilo naladu presel jsem to obycejnym kua jaky dmnt. Jak se vy vyrovnavate ze vztekem?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Klasika. Driv mi dokonce prichozi ICQ zprava minimalizovala SM (to znamenalo ze aplikace SPADLA) a neulozila zadny vysledky.

Nebo kdyz spadne net, tak to taky totalne lagne na par desitek vterin. Nebo mi nekdo zavola, nebo neco chce mamka. Zkus si zahrat DDR History a uvidime jestli te nekdo bude otravovat (ma to totiz 42 minut).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Smile Zase neco co nemam hehe DDR hystory stejne nejdyl co jsem kdy tancil v kuse jsem tancil nonstop na heavy asi pul hodiny a lilo ze me jak z babiccine vany. nefimnefim 42 min Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
42 minut na standard je o hodne jednodussi nez pul hodina na heavy.
Ja jsem hrala DDR History a nakonci standardu mi spadla stepmania kvuli ICQ. No reknu, ze uz od te doby jsem to znova nehrala.

Jinak vztek obvykle resim mlacenim do zdi pripadne hrani songu jako je The Legend of Max. (pokud se jedna o opravdovy vztek)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
obtiznejsi je 42 minut na standard, protoze k tematu Jak se vyrovnavat se vztekem / icq co schazuje SM .. je vetsi pravdepodobnost ze se neco stane ve 42 minutach nez-li polovicnim case.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Jeste ze mam ten pocitac tak divnej, ze je to ICQ imunni, uz hodnekrat mi prisla zprava behem hrani a nic se nedeje (njn, uz jsem 3 mesice nepreinstaloval win)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
to nebude tim zes nereinstaloval win, ale tim ze mas proste jinak nastaveny ICQ ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Jeste ze nemam vase problemy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
detaily...staci vypnout icq...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Hmm na me moc slozite
Si tam napisu trsam v zadnem pripade mi nepist a stejne mi nekdo npise
proste d
e
m
e
n
c
e
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
kdyz tam mas N/A tak to snad nespadne ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
na N/A to nepada. no ale s QIPem mi pada SM pravidelne. teda ma hodne velke lagy. ale nehraju tak je mi to ted jedno.
Ale zrusena memory karta me hodne nastavala..musim rict, ze jsem ji oplakala.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
koukam, ze ICQ je docela problemovy. Proc teda nepouzivat neco jinyho... muj SIM ( simple instatnt messneger) mi SM neshazuje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Lidi lidi lidi, proste se vykaslete na Wokna, nahodne linux a Gaim a
1) nebude vas nic podobnyho stvat
2) diky ReiserFS vam stepmania bude bootovat mnohokrat rychleji (ja to stahnul ze 3 minut na NTFS na 15 vterin u ReiserFS)
3) zjistite, jak je to hezky mit legalni software
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Sniper: nebyla bych proti. Ale ma to par hacku..nasi si s linuxem nevi rady.
a navic SM nehraju od te doby co me nastvala s casovanim


jinak tohle s tim ICQ je nas problem. Vinu muzeme max. tak hodit na sebe. a rvat na druhe ze nam zrovna poslali zpravu je blbe. no muzeme si za to sami. tohle by fakt chtelo premistit do krmelce pro lamy^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jak se vyrovnat se vztekem...(pri DDR)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)