DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [otazka tydne 21] - jakou mate techniku?
Jdi na stránku 1, 2  Další

Jakou techniku hrani pouzivate?
run
62%
 62%  [ 10 ]
double step
37%
 37%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 16

[otazka tydne 21] - jakou mate techniku?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jakou pouzivate techniku? Run nebo double step.

run - hrac se snazi o to, ze porad strida nohy at uz ho to na padu otoci nebo ho to nuti delat cross overy.
double step - hrac obcas nohy nestrida, jednou nohou odehrava vice sipek. nepouziva crossovery a na padu se vetsinou netoci.


Zajimalo by me jestli hrajete prirozene jak vas napadne a jestli to spada pod run nebo double step a pote by me zajimalo jestli se techniku run snazite naucit nebo cekate az prijde sama.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Delam cross-overy. Je to strasne narocny na mozek a rovnovahu a taky mi zabralo cele minule FF nez se mi podarilo je aplikovat aspon na deviti-tlapach. Otaceni akorat zbytecne rozhazi plynuli pohyb.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
crosovery delam, kdyz "vidim na konec". kdyz vim, ze se z nich rozmotam. jinak double step
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
cross overy jo, kdyz jich neni nejak moc pohromade, ale toceni na padu se vyhybam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Mno tak popravdě od samého začátku jsem se snažil držet toho že na levou šipku šlapu zásadně levou nohou a nikdy né pravou a tak se pokud možno netočit. Naučil jsem se ty šipky tak chápat, ale časem jsem si všiml, že to občas je velmi tricky a že to zkrátka někdy není ta nejefektivnější cesta. Třeba kupříkladu právě rychlé sekvence LDRDLDRDL nebo LDRLDR. Nicméně vymanit se z mého chápání šipek je dost obtížné a většinou když to jen tak někde vidím, tak mě nenapadne jít na to od lesa. Jsou často hrané písničky u kterých to k tomu evidentně svádí a dá se to tam snadno naučit, třeba u Bend Your Mind. Jinde se spíš obávám, že pokud začnu za běhu vymýšlet tak se ztratím.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
No, sama poradne nevim. Smile
Obvykle kdyz neco hraju poprve nebo podruhe, casto mi az zpetne dojde, ze se to dalo udelat i jinak, elegantneji - vystridanim nohou - a pro priste se to snazim napravit.
Za normalnich okolnosti samozrejme preferuji stridani nohou, je to imho energeticky mene narocne a clovek si udrzi lepe rytmus.
U nekterych kroku, kdy chodim levou nohou na predni nebo pravou sipku si casto nebyvam prilis jista a nekdy radeji volim double step, sice me to rozhodi z rytmu, ale jestlize pak nasleduje nejaka pestrejsi pasaz, lepe se chytnu. Zkratka je pro me trochu neprirozena pozice tocit se levym bokem dopredu. Stejne tak i cross: - prava, predni, leva - nekdy vypoustim, nejsem si v nem jista.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jak kdy. u neceho stridam nohy, nekdy to ani nijak nejde. A nekdy treba stojim levou nohou na levy sipce a pravou davam ty tri ostatni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja sem na tom asi podobne jako Trin. pokud jede crossover a ja si to uvedomim (to je uz ve vetsine pripadu), tak ho dam jako crossover. pokud se ale zapomenu, nestiham, spatne stojim a nebo zazmatkuju, tak se crossover zmeni v serii zurivych doublestepu do te doby nez skonci a nebo kdy se chytnu a pokracuju dal uz spravne.
Nauceni se crossoverum pro me bylo docela tezke, protoze sem na ne narazil az u hardu a expertu. Jeste stale mam stale trosku problem se situaci kdy clovek stoji levou nohou na U a pravou na L, protoze si to nekdy neuvedomim. Obracene (na druhe strane padu) mi to jde. Ke cviceni crossoveru mi myslim take trosku pomohl i double, protoze tam se toho vyskytuje pozehnane a uz od jednoduchych obtiznosti, jak crossovery v ramci jednoho padu tak v ramci obou padu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
s tim ucenim crossoveru na double musim uznat, ze ma robot pravdu. je to vec, kde se to velmi dobre naucite pokud delate crossovery dobre. nauceni se hrat vicemene dobre double je hodne velke zlepseni pro single play.

jinak osobne jsem crossovery se naucila casem. ale i kdyz jsem drive davala skladby jako can't stop falling love, afronova, boom boom dollar tak jsem je double steppovala a zustalo mi to vicemene doted na techto songach. ale jinak uz jedu ciste techniku run (az na vyjimky kdy se zaseknu nebo jedu na presnost = double steps)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Dělal jsem doublestepy vždy. Až když jsem se poprvé natočil (u delirium hard), a následně jsem se na to podíval, tak jsem zjistil že tam je něco "netypického" nebo něco co jemně vybočuje z pravidla každá šipka jinou nohou. Prodiskutoval jsem s Robotem "jak na to". Zvyknout si používat crossover byla pro mě otázka tak 3 hodin hraní. Od té doby hraju jenom run a to vždy (i když vím, že se z toho nemusím vymotat) a za jakékoliv situace. Pokud stojim úplně zády obrazovce tak radši přešlápnu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
ja moc rad crossovery i otaceni, lec ne vzdycky se zadari
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja som sa dlho snazil naucit crossy, ale v poslednom case ich pouzivam stale menej a menej
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ulo: do urcite obtiznosti je clovek opravdu ani nepotrebuje. ale az clovek chce dava silene skladby na experta tak uz ty crossy jsou celkem treba, kdyz clovek hraje bez baru. s barem totiz doublestepy obvykle jsou i kdyz se jedna o sileny song.

i kdyz osobne bych rekla, crossovery a polootaceni a vse ostatni co k tomu patri u kazdeho prijde. drive nebo pozdeji ale ze se to proste projevi. mozek totiz bude vyhodnocovat sipky jinak a bude posilat impulsy noham at uz stoji kde stoji. je pravda, ze to chce zvyknout nohy opravdu potvrzovat kazdou sipku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Ma RUN nejakou vyhodu vuci double-step, o ktere bych mel vedet? :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Reaver.man napsal:
Ma RUN nejakou vyhodu vuci double-step, o ktere bych mel vedet? Smile


Me double-step vetsinou rozhodi rytmus nebo zhorsi presnost. Taky z neho boli nohy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
[otazka tydne 21] - jakou mate techniku?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)