DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jaky bude vas dalsi skolni rok ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
tak se blizi ctvrtleti... taky mate tolik .. vseho?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ani ne, jen maturity:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Právě, že ne... ale už nejsem tak nezkušený a naivní, aby mě to nechalo klidným.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Prave jsem nejakym zazrakem prezil ctvrtletku z matiky - tema planimetrie (tedy neco, co mi do hlavy nikdo nenatluce ani kdyby me flaknul zeleznou traverzou pres hlavu).
S vedomim, ze stejne nemam sanci to pochopit, at se budu snazit sebevic, jsem se plne odevzdal do rukou Bozich... a hle, mel jsem stastny den - vypada to na 2 nebo 3, coz je pro me obrovsky uspech. (A timto koncime s cmaranicemi - zase budeme pro zmenu trochu pocitat - funkcicky, funkce, uz se na vas tresu.... =))

Ze zbytku predmetu ctvrtletky ani nepisem, takze toho nemam o nic vic, nez obvykle.

Lehkou nejistotou me naplnuje hrozba malych maturit, ale ta je jeste moc daleko v budoucnosti na to, abych ji mohl povazovat za realnou (ale jsem si stoprocentne jisty, ze az dojde na lamani chleba, uziju si dost a dost).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ajhle Planimetrie, no pokud ji nechapes stejne jako ja, tak se ujisti ze nikdy nebudes maturovat z matiky. Je ji tam dost:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
maturita z matiky...? Jen pres mou mrtvolu chop hang rip
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
U nás u maturity byla teda největší sviňárna stejnolehlost a samozřejmě, že si jí v různých obměnách vytáhla polovina spolužáků. Všichni jsme to udělali. Naopak, když jsem pak dělal přijímačky z fyziky, kterou jsem předtím 3 roky neměl, řešil jsem polovinu úloh na základě nějakého druhu podobnosti a byl to nebývalý úspěch.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jaky bude vas dalsi skolni rok ?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 8 z 8  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)