DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Prekonvertovala jsem tatku na DDR tak jsem ho odchytla na Dancing Stage Fever a dala jsem mu tam beginnera. Myslim, ze evropsky system hodnoceni sipek mu vyhodvuje (uz to neni Fail nebo D...ale C)^_^
A tatka ma hodne perfectu..-_-...a ja ne..-_- to neni fer...^_^

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
S'Tsung: Můj táta taky občas ťápne, ale prohlásil, že si vedle mě připadá jako blbec, takže musí trénovat sám :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak po dlouhém "trápení" mám Csikos post na level medium na B =) Zase jsem postoupila o krůček... Další už vede k tomu vysněnému A =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Tak se musim taky pochlubit Smile Po nedelnim srazu ve Vysocanech ( ktery byl super ) jsem od vas okoukal spoustu veci a od Molika natahal spoustu skvelych songu ( dekuju Smile). Dneska jsem si tapnul na standarda lemmingy a dive a dopadlo to takhle :
Dive
Lemmings
Konecne si davam i ty pulsipky, ktery jsem driv fakt nestihal kvuli blbymu stylu hrani :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
WerK napsal:
Tak se musim taky pochlubit Smile Po nedelnim srazu ve Vysocanech ( ktery byl super ) jsem od vas okoukal spoustu veci a od Molika natahal spoustu skvelych songu ( dekuju Smile). Dneska jsem si tapnul na standarda lemmingy a dive a dopadlo to takhle :
Dive
Lemmings
Konecne si davam i ty pulsipky, ktery jsem driv fakt nestihal kvuli blbymu stylu hrani :wink:

Wow. pekny ^___^ Jak dlouho to uz mas doma a intenzivne tapes?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
azarro napsal:
WerK napsal:
Tak se musim taky pochlubit Smile Po nedelnim srazu ve Vysocanech ( ktery byl super ) jsem od vas okoukal spoustu veci a od Molika natahal spoustu skvelych songu ( dekuju Smile). Dneska jsem si tapnul na standarda lemmingy a dive a dopadlo to takhle :
Dive
Lemmings
Konecne si davam i ty pulsipky, ktery jsem driv fakt nestihal kvuli blbymu stylu hrani :wink:

Wow. pekny ^___^ Jak dlouho to uz mas doma a intenzivne tapes?
Mno, mam to doma asi 16 dni a tapu intenzivne furt Smile Akorat z tech zacatku kdy jsem furt skakal me jeste trochu bolej nohy ale jinak v poho Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
citace:
Mno, mam to doma asi 16 dni a tapu intenzivne furt Smile Akorat z tech zacatku kdy jsem furt skakal me jeste trochu bolej nohy ale jinak v poho Smile
Zatracene, to jsem celkem pozadu Y_Y Tapu uz tak 2 mesice a jsem na tom podobne jako ty ^^;;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
citace:
Zatracene, to jsem celkem pozadu Y_Y Tapu uz tak 2 mesice a jsem na tom podobne jako ty ^^;;;
Z toho si nic nedelej, kdybys me videl jak jsem chodil posledni tyden ( a hlavne ze schodu dolu ... mame ucebnu ve 3. patre a zadny vytah )... ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
WerK: to znam, invalidni vozik na tebe Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Terminator - znam ze srazku Smile
Max 150 - muj objev, tedka hraju skoro furt ... 150 bpm mi uplne vyhovuje

Zatim bojuju s : max300 a csikos postem ( oba na light ) a Bcka z obou takze az budu mit success tak pastnu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
WerK: jj, Terminátor je pěkná skladbička... a Csikos post nestojí za komentář, to je prostě klasika =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Nechapu co mate na MAX300 ta je nic moc, csikos je neco jinyho, moc pekna hudbicka, jen nechapu proc se vsude vsichni snazi nacpat pasaze na kterych si clovek odrovna nohy (v pripade ze je stihne precist) nevim, takovy ty rychly veci mi proste nesedi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Bee_boo:no, já mám třeba radši rychlejší skladby, kde je míň šipek (sakura standard) než pomalý, kde je hafl šipek (neoMAX standard na začátku).... ale Csikos post, kterej je rychlej s hodně šipkama... no ... ale je pěknej =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Max 300 se mi taky moc nelibi ... sem ji zkousel jen tak ze zvyku. Ale koukam ze max 150 nemel na notebooku ani master xsoft Smile)) Pritom je to hodne cool skladbicka a 150 bpm je uuuuplne akorat ... vezmu na nedelni sraz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
WerK.. nechci te zklamat, prave jedu s notebookem v buse a vyhledavani u me naslo tenhle vysledek:
"c:\DDR\Songs2\foonmix PLUS\max_150"
"c:\DDR\Songs2\foonmix PLUS\max_150oni"
jen tyhle songy nemam ve slozce Songs, ale Songs2 aby me nezdrzovaly pri startu SM (uz takhle to trva)

Pak, rekl bych ze 3 neznamejsi pisnicky na svete z DDR jsou: Max300, Dive, Sakura (jako jsou i dalsi jako Paranoia, ale Max300 tam urcite patri). Mozna nen tak libozvucna, ale je hodne znama a na harda se opravdu hodne hraje.
Csickos je pekny song, ale pro me je pekne udelany stepchart na light a mozna i medium. Hard se mi vubec nelibi, jako by ho delal nekdo, kdo tam proste ty sipky nasazel a ani moc neodpovidaji hudbe. To Csiskos s logem 182bpm naharda zni lip (stepcharove). Nic proti, jen se mi hard nelibi, no.


Naposledy upravil xsoft dne pá, 16.září 2005, 20:22, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 22 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)