DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
dnesni rekordy



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
moje sbirka hvezdicek ze vcerejska




btw uz je trapny kdyz tady postuju jen ja...tak si dam pauzu a necham prostor ostatnim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja vim ze sem psal ze uz tady nebudu postovat, ale vcera sem byl na arkade a zaznamenal sem vyrazne zlepseni v presnosti, SDG sem tam jeste nikdy nemel a S+ taky ne. takze jeste pridam fotky z arkady. Smile jsem opet P2.




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Scarlett napsal:
Laughing Laughing Laughing


cemu se smejes? Smile zrovna sem si nedavno rikal co delas, jak si pokrocila...nedari se? tak honem sup trenovat. šipka doleva šipka dolu šipka nahoru šipka doprava
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Robot2037 napsal:
Scarlett napsal:
Laughing Laughing Laughing


cemu se smejes? Smile zrovna sem si nedavno rikal co delas, jak si pokrocila...nedari se? tak honem sup trenovat. šipka doleva šipka dolu šipka nahoru šipka doprava


se nemuzu smat? Smile dokonce vlastnimu a spatnemu vysledku? a trenovat? ted vazne ne Smile sorry...
jsem rada, ze na me myslis love
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Nááhodou... taková přežitá Standart sedmitlapka je na Scarlett dobréé. Jen tak dál.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
jj pekny pekny ^^

neco ode me


neni nad vecerni skakani *-*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Kirara napsal:
Nááhodou... taková přežitá Standart sedmitlapka je na Scarlett dobréé. Jen tak dál.


ehm tak ja myslel ze kdyz predtim davala sedmitlapky na 75 nebo 78%, takze tohle nebude to prave a proto se smala...ale asi sem to cele spatne pochopil, tak v tom pripade se omlouvam.


Mík: clap pekne, konecne zase nejake nove vysledky.


EDIT: aha tak ja sem si neprecetl co napsala scarlett, takze sem mel nakonec pravdu Wink

Scarlett: aby nedoslo k nejakemu nedorozumeni, ja na tebe myslel jen z hlediska zlepsovani se, stejne tak jako na vsechny ostatni co tady za posledni dobu postovali a az se dlouho neozvali, tak sem byl zvedavy jak to jde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No vidite:), ja se omlouvam ze nic noveho neposilam, ale dnes neco okolo treti rano dostala moje prava noha takovou krec, ze se ji nechce nic moc delat:). Uvidime zitra.

Mik: Ten Bend your mind je hodne pekny.
Mik: Cemu rikas vecerni ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
robot: no novy ale nic moc XDD

cloud: hej jako ty jsi mel taky krec? XD ja teda do levy a v 7 ale to je detail XDDDD jej díky ^^ se mi ten song zacal nejak libit *-* XD
nooo vecerni rikam tomu co neni v noci XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Mík napsal:
robot: no novy ale nic moc XDD

cloud: hej jako ty jsi mel taky krec? XD ja teda do levy a v 7 ale to je detail XDDDD jej díky ^^ se mi ten song zacal nejak libit *-* XD
nooo vecerni rikam tomu co neni v noci XD


Krece radsi nechame byt:), jinak ten song tady ma rado hodne lidi. Je to vyborny trenink na ruce (snad na vsechny obtiznosti).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja sem jeste zapomel prihodit moji zatim druhou dvojhvezdu, je to z tohodle tydne

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
Cloud napsal:
Je to vyborny trenink na ruce (snad na vsechny obtiznosti).


jj *-* ale stejne Xuxa je Xuxa *-* skoda ze jsem neudelal screen X_X

robot: aaaa to ci taky umet T_T
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Kirara napsal:
Nááhodou... taková přežitá Standart sedmitlapka je na Scarlett dobréé. Jen tak dál.

Dík Smile))
robot: tak já už to taky nějak nepobrala Very Happy každopádně můj smích byla 1/přežila jsem to 2/já to přežila Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 38 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)