DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ulo napsal:
btw. offtopic otazka: nema niekto predstavu ako sa bude spravat masina ak najde na kluci nejake screenshoty, ktore nie su uvedene v stats.xml? (konkretne ci bude pokracovat v cislovani az za nimi, alebo ich eventuelne prepise)
a dalsia: ak zmenim nazov suboru podpisaneho screenshotu, bude podpis platny nadalej (samozrejme podpis bude premenovany taktiez)?


1) kdyz tam dohrajes nove screeny budou arkadou ignorovany a nasledne prepsany
2) arkada nijak podpisy existujicich screenu neresi... cili SIGNATURE FAILED nedostanes, tusim podpis platny i nadale zustane, ale jistej si nejsem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat


Laughing první pokus v životě
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Robot2037 napsal:
Yzergin napsal:
Robot2037 napsal:
tak sem dneska navstivil arkadu na novodvorske, bohuzel sam, protoze vsichni to zrusili. tady je vetsina mych vysledku, neco ujde, neco je spatny, ale od posledni navstevy je to pro me osobne velike zlepseni, nejvice me potesila ta xuxa a romeo & juli8. dal sem dokonce i par rekordu #1, vetsinou na ty novy songy, protoze jeste nebyly moc zajety. ale on to za chvili stejne nekdo prekona, tak aspon pro tech 5 minut slavy Razz



kolik jsi tam utratil penez? Shocked


pocitej Very Happy

prece tam nepujdu na 5 her, ne?


sem tam nebyl, tak jsem chtel nenapadne zjistit kolik to tam stoji Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Yzergin napsal:
Robot2037 napsal:
Yzergin napsal:
Robot2037 napsal:
tak sem dneska navstivil arkadu na novodvorske, bohuzel sam, protoze vsichni to zrusili. tady je vetsina mych vysledku, neco ujde, neco je spatny, ale od posledni navstevy je to pro me osobne velike zlepseni, nejvice me potesila ta xuxa a romeo & juli8. dal sem dokonce i par rekordu #1, vetsinou na ty novy songy, protoze jeste nebyly moc zajety. ale on to za chvili stejne nekdo prekona, tak aspon pro tech 5 minut slavy Razz



kolik jsi tam utratil penez? Shocked


pocitej Very Happy

prece tam nepujdu na 5 her, ne?


sem tam nebyl, tak jsem chtel nenapadne zjistit kolik to tam stoji Smile


1 credit = 9 kc = 1 hra
pri vkladani penez na kartu dostanes 20% zdarma navic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
dekuji za odpoved, mozno promazat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tak zase nejake vysledky. posledni dobou nejsem nejak moc ve forme.



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ale hodne brutalne se lepsis:), jen tak dal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Cloud napsal:
Ale hodne brutalne se lepsis:), jen tak dal.

prave ze ne, ja se ted zacal uz trosku pronikat do ITG2 (jak je videt na screenech) a treba experti 9-ti tlapky z ITG2 se s temi z ITG1 nedaji vubec srovnavat. ty z ITG2 maji podstatne mene kroku a ja je stejne nemuzu dat nejak lepe. to samy treba cryosleep a robotix na hard ( 8 ) - pod 80%, no to je uz pro me hruza. a to pandemonium na medium...no je pravda ze sem to nemohl dlouho dat a konecne se zadarilo, ja to vzdycky podelal hned na zacatku, bud sem spatne slapal (protoze na pomaly rychlosti se mi pletou sipky) a nebo sem tam bouchl na minach. ted sem to jen tak tak prezil, takze zadna slava. no a ty ostatni, dokud tam nebudou 3 hvezdicky, tak to stale neni jeste ono Smile

EDIT: a najednou nemuzu dat xuxu na hard nejak slusne...mam rekord 88% (a to vubec nevim jak se mi to podarilo) a najednou se nemuzu dostat poradne nad 80%.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Takovy vykyvy (snad je to dobre) maji vsichni. To chce jen ten trenink. A uz asi zase taky zacnu, naposled jsem hral na DDR Tour.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Cloud napsal:
Takovy vykyvy (snad je to dobre) maji vsichni. To chce jen ten trenink. A uz asi zase taky zacnu, naposled jsem hral na DDR Tour.

Taky to chce nekdy na par dni vysadit trenink (tak alespon 3). Jestli opravdu hrajes denne ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Trin napsal:
Cloud napsal:
Takovy vykyvy (snad je to dobre) maji vsichni. To chce jen ten trenink. A uz asi zase taky zacnu, naposled jsem hral na DDR Tour.

Taky to chce nekdy na par dni vysadit trenink (tak alespon 3). Jestli opravdu hrajes denne ...


ale me nohy nebolej
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
V tom problem neni... nevim, jak presne to funguje, ale pro trenink (v podstate cehokoliv) plati, ze je pro telo jednodussi katalogizovat schopnosti, a zvyknout si, kdyz po treninku nasleduje delsi odpocinek (proto byva velmi efektivni obdenni trenink).
Dam priklad: kendou. Sveho casu jsem trenoval opravdu kazdy den - 100 svihu mecem na zacatek, potom nejaky trenink ruznych technik, 100 svihu nakonec. Pokrok ale moc velky nebyl. Potom jsem na tyden nekam odjel, kde jsem netrenoval, vratil se domu, a ejhle! - najednou mi nedelalo problem nalozit si vetsi treninkovou zatez, nez obvykle, a celkove moje skillova krivka poskocila hodne nahoru.
I kdyz se citis stoprocentne fit, prestavka ti muze jedine pomoci...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Pravda, že k tomu, aby nově získané zkušenosti přešli do intuitivní roviny je potřeba kvalitní, vydatný spánek. Takový se ti během jedné noci nemusí dařit dosáhnout.

Já bych se chtěl zeptat, jak jste na tom s perspektivou. Vidím, že naprostá většina vás hraje na Overhead (i můj případ), ale třeba Robot a kubago hrají na Hallway. Co by mě zajímalo je jestli jste schopní podávat srovnatelné výsledky i s perspektivou na kterou nehrajete běžně. Mě osobně dost překvapují mé propady, když si náhodou zapomenu přepnout na Overhead.
Myslím, že primárně jedu podle sluchu. Neomylně se dostanu do intervalu od Fantastiků někam na rozhraní Excellent-Great (záleží dost na písničce). Mno zbytek dorovnání už je pak na očích. V druhé řadě myslím, že se řídím podle judgementu (proto skrýt judgement je pro skoro ta nejhorší věc co mi můžete udělat). Na judgementu, ale člověk nepozná jestli jde brzo nebo pozdě. Tak v třetí řadě přichází kontrola jak šipky padají do targetů. Není to pozdnat úplně neomylně, ale tak po třech šipkách už se to poznat dá. Hide Target pro mě není tak strašné, ale někdy dojdu až ke goodům než zjistím, že se snažím srovnat na opačnou stranu. Přesto mě imho Hallway perspektiva dokáže rozhodit daleko více než Hide Target. Možná je to zdání, chtělo by to něják objektivně otestovat, což moc nevím jak a hlavně na to nemám moc času. Nicméně by mě zajímaly vaše zkušenosti.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no ja pouzivam hallway z techto duvodu:
1) je to defaultni nastaveni (aspon v ITG) a tak sem na to takhle tancoval uz od zacatku a zvykl sem si
2) je videt dal, proto si muzu dovolit vetsi speedmod Twisted Evil
3) overhead se mi nelibi, pripadaji mi ty sipky hrozne velike ve srovnani s hallway
4) hallway je proste lepsi

jinak k treninku: vcera sem netancoval (nebyl sem doma), takze by mi to melo dneska teoreticky jit, tak to sem zvedavej. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
vcerejsi arkada, ja sem vzdy P2



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 37 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)