DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Maaam ^_^ Po asi hodine hrani vsech moznejch maxu ... Omega na B
Btw videli jste Max Enigma ?? To je MASOX a jedna cast tam ma pres 600 bpm to sem fakt nestihal Smile Max Period neco podobnyho a ma pekny pozadi Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
WerK: Omega není tak těžká jak se na první pohled zdá... dokonce to má i nějakej rytmus. Stačí se jen nějka naučit jak se to seká... ale jde to... teď to zkouším na standard... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Huaaaa, takzeee: LEVEL UP Wink
na FF05 jsem zjevne postoupil o jednu tlapku, devitky ktere jsem predtim jen koukal ted dokonce davam, desitky zatim jen koukam Smile nooo a tady jsou wysledky:
Beethowen Virus (starcraf mix) vypestoval jsem si na ni zavislost, ted ji piluju na AA Wink
Sweeeeeet tohle je taky uzasna skladba, background vybornej a vubec stepchart sice ponekud HC, ale jde to Smile
Night of fire tady jsem udelal chybu Smile dal jsem si Marathon, netusice co je to za psajkarnu Smile
Princess Bride skakano z povinnosti, perfektni hudba, stepchart smrtici, bez 1,5ky nedavam.
I need your love srovnavaci, prvni Acko na tehle veci, vubec vsecko z Initial D je tezce navykove :oops:
Gundam Seed aneb "kokino" na tohle jsem cekal a v zaveru hopsani zkusil dat, a ono to proslo na C Smile
Sailor song Hophophop .. nevim co komentovat, jen ze missy jsou od me spatne leve sipky, ma vetsi prodlevu nez se odzmackne Sad
Ike Ike GO GO!!!! Konecne Acko a jake pekne missy opet stejne Sad jinak by to bylo fullcombo Very Happy (tak ne no Wink)
Its Colorfull Boxing Aaron Kwok rulez!!!
Sakura Saku Prvni odehrati meho favorite songu *hopsa po mistnosti* Smile
Love & Joy totez co predchozi Smile
Vater Unser v tomhle pripade jsem zcela spontanne freestyloval zacatek a pak ty zvony Smile
Africa tohle nepotrebuje komentare Aaaafricaaaaaaaa
Love hina Christmas tohle skacu vzdycky jako finale nez toho necham a upadnu Smile ze jsem ale sikownej? Wink
A to je od nas ze studia vse, zase ode me budete mit chvili pokoj, budu se placat na tehle urovni Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tady je mrtvo, asi pridam dnesni davku Very Happy
DDR Nonstop Megamix dvakrat jsem malem umrel, poprve na dropoutu a podruhe na legend of max, ale nakonec ...
Tokyo All Ready to je taky humus skladba, jako ostatne vseck z Plasmadance Smile
Go Godzilla GO! Smile) supr mjuzik
Dark Chii Theme nevim co je na ni tak tezke, tohle je prvni pokus Arrow Binarku priznej se je tam nejakej hacek o kterej jsem nezavadil? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
omg konecne to mam ... AAA na necem tezsim Smile EE Megamix
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
HaHaaaaaa

konecne... tak dlouho jsem cekal..

Sakura na HARD!

http://xg.hofyland.cz/ddr/screen00055.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
WerK: ty nebyt normalni Very Happy parada
XG: gratz, napis to do vysledku sakury, budes pridan do sine slawy Wink

A ted dnesni davka!! DAL JSEM EXOTICa Wink
Takze ten Exotic Ethnic
Era (Nostalmix)
Mravencííí, postupne snizuju pocet greatu Very Happy
Iketeru Futari hrano z povinnosti Smile
Iko Iko od KAPITANA KUBY bez speedmodu - je to masakr, zvlast to misty cist Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
WerK: To ... není na klávesnici ? -_-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Klávesnice

Ahh, das ist musik B 12 tlapek
level challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challenge
Pandemonium B 13 tlapek
level challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challenge
Delirium A 11 tlapek
level challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challenge
MAX 300 Full Version B 11 tlapek
level challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challengelevel challenge
a spousta IGT songů, vypíšu je jindy...[/b]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jenda zda se jeste neobjevil moje vysledky.
Cloud: Hele skladby z ITGcka nejsou pro zacatecniky...^_~...udelej si thread v ITG. Obdivuji vase uzasne vysledky rukama...ale ukazte mi to i nohama.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
S'Tsung napsal:
Jenda zda se jeste neobjevil moje vysledky.


Ehm.. objevil, ale doufal jsem, že víc takovejch šílenců tu nebude ^_^
Co já tady vlastně dělám >_<
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jenda napsal:
WerK: To ... není na klávesnici ? -_-
Nene to je nohama ... klavesnici nepocitam mezi uspechy to je akorat zabava Smile Tedka zrovna jsem pryc tak hraju ddr aspon na klavesnici a zatim jsem dal Exotic Ethnic na hard se 4 greatama ... tedka piluju na AAA ale je to tezky Smile EE mi docela sedi tam je ten rytmus ok ... joo a jeste jsem objevil super vecicku ... C400 speedmod se hodi nejlip ke klavesnici teda aspon u mne Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
jupii ^^ ja dal neomaxe na level hard Smile Smile
tady to je Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
tak dnes (neco vcera) tohle:
africaaa AA ^^
boom boom dollar taky AA (old score)
exotic na B!!
hot limit A (nic moc Very Happy )
[url=http://xsuperloadx.wz.cz/ddr/screenshots/max._(period).jpg]max period[/url] !! tak jsem ho na tu level medium 9 prece jenom dal
max 300 hmm, taky nic moc, zitra bude A
omega standart !!
sakura !! no konecne na B Very Happy Very Happy
sweeet 1 miss :cry: (edit: ten je taky jeste se spatnym scorovanim a znova se mi ho uz davat nechce Smile )


Naposledy upravil xSuperLoadx dne ne, 4.září 2005, 20:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
nejaky songy co jsem chtel dat na Setkani ale nemoh (prece jenom na softpadu to zatim davam lepe Smile)
B4U Hard - AA mam to, Bee_Boo Smile
Era nostalmix Hard - A nadhernej stream ale nedavam kdyz leti 3 sipky rychle za sebou :[
B4U Hyper Std - A tohle jsem nemel, tedka je to muj n1 song, diky Filipovi za songy Smile
EDIT : jeste sem hodim jednu vec za kterou jsem moc rad ze jsem konecne dal lip nez A Smile
Senorita Hard - AA


Naposledy upravil WerK dne čt, 1.září 2005, 14:54, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 24 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)