DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak já se pochlubím taky no,, Max 300 konečně....
jo a na nějaké devíti-tlapce combo 474..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
tak dnes na prvni pokus Supercali na hard na C (predtim jsem to zkousela asi trikrat:)) a ted kvuli Sheile nebudu mit pokoj dokud nedam Beyond Abilities na standard:oDD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jenom to zkuste, tech sipek tam neni moc, kdyz si vezmete jak je to dlouhe. nebojte se toho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Seqoy: Kvůli mě, jo? =) Ale na standard jdou, jen je trošku opruz, že jsou dlouhý, ale dáš si to =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Cloud napsal:
Tak já se pochlubím taky no,, Max 300 konečně....
jo a na nějaké devíti-tlapce combo 474..

Gratuluju, ja porad umiram v polovine :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lolita DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 42
Citovat
Dneska sem to poprvy zkusil jakoze to budu brat trochu vazne a dal sem 123007 na standard na d na prvni pokus. (:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LolitaOdeslat soukromou zprávu
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
tak uz mam supercali na B:)) a mym dalsim cilem je naucit se kone - viz zpropadene In The Navy na hard:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
musim se taky pochlubit...

na akiconu jsem na tom stal poprve a jak jsem se vrtil tak jsem se pustil do vyroby vlastniho padu...

dnes jsem jej snad uz definitivne dodelal

a dal jsem asi po 45 minutah trapeni tenhle song --- na C s tleskanim

AOI SHOUDOU (for extreme) - 5 tlapek


vetsine z vas se to asi bude dat lehke... pac davate 9+ tapky ale pro me je to docela pokrok.. je tam dot skoku a takovych tech mezi sipek - pokud si to necim nepletu tak jsem nekde slysel se tomu rika puldoby... kdytak me opravte
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
peter, poprvý si stál na padu na Akiconu ? Mno tak to gratuluju, to je výborný výsledek, jen tak dál^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
Seqoy napsal:
peter, poprvý si stál na padu na Akiconu ? Mno tak to gratuluju, to je výborný výsledek, jen tak dál^_^


jj na akiconu...
moc me to bavilo tak me filipsan smahnul na dvd songy a v pondeli jsem zacal stavet pad z toho co jsem doma nasel... dnes jsem jej dokoncil a dal jsem na nem tuhle pisnicku al po hrooozne dlouhe dobe...agh boli me nohy Smile
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
peterxxl : super, vypada to ze na to mas talent, jen tak dal Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Seqoy: Kvůli těm "koním" vždycky failnu Dawn of victory na hard... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak už mám In The Navy na hard, ale to zatracený DOV na harda pořád failuju... já nevím... asi je to moc rychlý... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Tak uz jsem dal konecne Sweeta a Sakura na Hard... sice mam C ale casem to vytahnu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Falco: o_O neni to nejak brzo^_~ Jen tak dal...at mame dalsiho kandidata na Eurocup.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 26 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)