DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Klavesnice na DDR
Klavesnice na DDR
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pri pohledu na tohle video http://www.cdr.cz/a/16959
jsem dostal napad zalozit tema na DDR klavesnici.

Ne ale na podobne zrudnosti, ale na hardwarove - konkretne: Jake klavesnice zvladaji 4 tlacitka najednou?

Arrow Genius KB-21e scrool ... hm, ne. Na WSAD zvlada 2 nekdy 3 tlacitka (podle toho, jaka kombinace). 4 jsou jen ve spojeni 2x (z WSAD) a 2x (z kurzorovych)
Arrow Samsunch (Chicony) ... nejaka multimedialni, x let stara co jsem mel doma pred 3 rokama, tusim zvladala vic, jako dalo se na tom parid DDR ve 2 lidech a v poho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Ted me napadlo, jak by se dalo hrat s kombinaci jedna ruka na 'qwer' a druha na 'uiop' ? moje klavesnice to zvladne zmacknout najednou (takze asi i ta vase). Takhle by sly dat i 20 tlapky (teoreticky)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dneska jsem si hral s klavesnici a zjistoval jak a co bere.

Tip: jdete do SM - Options - Test input
a pohrajte si co jde mackat a co ne. Zjistete kde to bere kombinaci 4 klaves. Ne vsechno ma tvar WSAD (kurz. sipky), nekdy to bere i 4x1 (QWER) nebo ctverec 2x2 (jako JKNM) neco pootoceny (HJNM). Nasel jsem par mist na klavesnici, kde jde hrat tak, aby to bralo 4 klavesy najednou. Noutas to ma jinek, takze to samozrejme bude jine na ruznych klav. Ale fakt neni tak spatne hrat na 2x2 ctverci (lip tomu rikat asi nebudu). Nemusi davat prsty pryc a jdou zvladnout i takovy (srac*y) jako 2 rollsy najednou a do toho 2 holdy ci podobne monstruozny stepcharty. Mazec. Jen si na to zvyknout.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Klavesnice na DDR
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)