DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Slevove kupony
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Slevove kupony
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pokud nejaky slevovy kupon z Play-Asie mate, nebo nejaky naopak potrebujete .. piste to sem. Urcite mala sleva nekomu udela radost a je to lepsi nez aby to propadlo .. aspon bude vice hracu na DDR.

Jeste radeji pripominam, ze kdyz nebo z Play-Asie objednavejte, tak prosim pred baner dole na http://ddr.pocitac.com (proste na nej kliknete, otevre se stranky Play-Asie, objednate, vlozite pripadne kupon a je to). Nebo muzete teoreticky i pres tento link. Diky.


Naposledy upravil xsoft dne pá, 29.prosinec 2006, 1:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mam slewowy kupon platny do 21. Aprilu 2005 na pet dolaru pri objednavce nad 50 dolaru. Kdo driw prijde ten driw slewi Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jurka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 7
Citovat
Tak já zkusím, jestli se přidá ještě někdo ke mně, abychom slevnili dopravu a pak by se určitě využil i ten kupon, jestli bude ještě aktuální, nebo pokud někdo bude mít další. Takže najde se ještě někdo, kdo by chtěl teď někdy ještě objednávat ignition deluxe?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JurkaOdeslat soukromou zprávu
nový kupón na slevu z Play-Asie
Jezinkabezinka DDR portal
Anonymní

Citovat
kód: NH-DJC-XBS
platný do: 26. června 2005
sleva 5$ na nákup nad 50$

Až ho někdo použijete, tak to sem napište, ať se ostatní nemusí marně pokoušet ho využít.
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze kupon jsem pouzila, pristi tyden az dorazi soft pady, dam sem svuj.
Dekuju dekuju, jsem na rade.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Chuligani, ve dvou balicich byl jen jeden slevovy kupon Smile
kod: KU-BJL-GOU
platny do: 21. Jul, 2005
minimum products value: 50 dolacu
sleva 5 dolacu

az zneuzijete postnete to sem Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Anonymní

Citovat
mam 2 kupony $5 zlava pri nakupe nad $50, platne do 29.9.2005
ak ma niekto zaujem poslite mi mail na ulo@manga.sk
(divne, ale v jednom baliku s redukciou boli 2 kupony ...)
play asia
1.lopik DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.02.2006
Příspěvky: 4
Citovat
Moc by mě zajímalo kolik vypláznu za poštovný z tohoto obchodu????
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1.lopikOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Re: play asia
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
1.lopik napsal:
Moc by mě zajímalo kolik vypláznu za poštovný z tohoto obchodu????

jde o to za co
za dualshooter 5 dolacu
za dva pady cca 20 dolacu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Díky..+..
1.lopik DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.02.2006
Příspěvky: 4
Citovat
Díky moc. A ještě dotaz je lepší si pořídit softa nebo rovnou hard-pad??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1.lopikOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
To je otazka. Podle toho koilik mas penez a podle toho jak moc vazne to myslis s DDR:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Re: Díky..+..
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
1.lopik napsal:
Díky moc. A ještě dotaz je lepší si pořídit softa nebo rovnou hard-pad??


No do zacatku asi soft, zjistis co a jak, a pak se uvidi Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Soft
1.lopik DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.02.2006
Příspěvky: 4
Citovat
No myslím to smrtelně vážně a peněz je málo... (jako vždycky:-)

Měl jsem na mysli jestli není výhodnější si rovnou koupit hardpad místo dvou softů (protože jak jsem se začetl tak vidím, že plno lidí asi často "mění"-mám na mysli jestli se brzo nezníčí)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1.lopikOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Re: Soft
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
1.lopik napsal:
No myslím to smrtelně vážně a peněz je málo... (jako vždycky:-)

Měl jsem na mysli jestli není výhodnější si rovnou koupit hardpad místo dvou softů (protože jak jsem se začetl tak vidím, že plno lidí asi často "mění"-mám na mysli jestli se brzo nezníčí)


tot otazka, softpady se proslapou, pocitej zivotnost tak rok, hardy jsou v pohode ale na druhou stranu desne neskladne, a postovne za ne bude mnohem, mnohem vetsi nez za softy. A hardpad si posleze muzes bud sam postavit, nebo nechat postavit od nekoho z nas (Trin, Filip-san, Ja).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Soft
1.lopik DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.02.2006
Příspěvky: 4
Citovat
citace:
tot otazka, softpady se proslapou, pocitej zivotnost tak rok, hardy jsou v pohode ale na druhou stranu desne neskladne, a postovne za ne bude mnohem, mnohem vetsi nez za softy. A hardpad si posleze muzes bud sam postavit, nebo nechat postavit od nekoho z nas (Trin, Filip-san, Ja).


Dík, pokud vydrží tak x-rok tak je to v poho...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1.lopikOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Slevove kupony
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)