DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 22.4.2006 - ITG dance cup 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Poslala sem po Binarkovi desky s vytistenymi napisy Registrace do turnaje a Czech DDR a jsou tam i dva diplomy (bohuzel jen dva) elektronicky original zaslu, reknete si, ale nevim jestli muzete tisknout barevne. Ja se ted cca 6ti turnaju nezucastnim ani nemuzu donest barevne veci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
tak ja nakonec taky nedorazim, nemam prachy...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
molik napsal:
Poslala sem po Binarkovi desky s vytistenymi napisy Registrace do turnaje a Czech DDR a jsou tam i dva diplomy (bohuzel jen dva) elektronicky original zaslu, reknete si, ale nevim jestli muzete tisknout barevne. Ja se ted cca 6ti turnaju nezucastnim ani nemuzu donest barevne veci

Skoda Sad Diplomy posilat nemusis, mame jinou verzi (uprimne - ta tvoje se mi libi mnohem vic) takze pohoda Smile BTW: Lidi, KDE STE???? Sraz orgu mel bejt v 13:30 nejpozdejc a ted je 13:39 a nikdo tu neni! Teda krome me a SneGa. A kdyz rikam nikdo tim myslim vubec nikdo. Ani zadny hraci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Sniper napsal:
molik napsal:
Poslala sem po Binarkovi desky s vytistenymi napisy Registrace do turnaje a Czech DDR a jsou tam i dva diplomy (bohuzel jen dva) elektronicky original zaslu, reknete si, ale nevim jestli muzete tisknout barevne. Ja se ted cca 6ti turnaju nezucastnim ani nemuzu donest barevne veci

Skoda Sad Diplomy posilat nemusis, mame jinou verzi (uprimne - ta tvoje se mi libi mnohem vic) takze pohoda Smile BTW: Lidi, KDE STE???? Sraz orgu mel bejt v 13:30 nejpozdejc a ted je 13:39 a nikdo tu neni! Teda krome me a SneGa. A kdyz rikam nikdo tim myslim vubec nikdo. Ani zadny hraci

Ja jsem vubec nerikal ze to tak dopadne Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
No bylo nas 10, takze to sloo:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
V tom pripade to bylo vyvedene, kdy jste se slezli?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Tramtadadaaa... prave sem dorazil domuuuu... ( 20:30)

Mno teda , ja tam schvalne prijdu o neco pozdejs ( asi tak ve 13:05) aby tam uz aspon nekdo byl a stejne jako vzdycky je tam jenom Sniper ...
Mnoo aspon sem se s nim pokusil ( ikdyz se vubec nevedlo) "roztapat" , coz me ,jakozto chladnumilnyho cloveka, doosti rozehralo.
Majitel nasl dva videl stat u arkady a hned se ptal, jestli jeste nekdo prijde.. privitali jsme se snim a ujistili ho, ze se urcite jeste nekdo dostavi.
Nastesti jsme byli zachraneni a dorazilo jeste nekolik stalic z rad sipkotricek i civiluu Smile
Turnaj probihal celkem klidne ( nekdy az podezrele moc) jenom chudak Biny se nam nekde zatoulal a z nezjistnych duvodu dorazil az po 1. kole.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jo, turnaj se rekl. poved, s tim souhlasim. Ale vetsi ucast by nevadila. Ale skoda ze jste nikdo nesel s nama do Darumy...pod vlivem caje nas s Binarkem napadaly veci kterejm se smejem jeste ted (a aspon cast musime udelat). Jinak fotky nejsou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Sniper napsal:
Jo, turnaj se rekl. poved, s tim souhlasim. Ale vetsi ucast by nevadila. Ale skoda ze jste nikdo nesel s nama do Darumy...pod vlivem caje nas s Binarkem napadaly veci kterejm se smejem jeste ted (a aspon cast musime udelat). Jinak fotky nejsou


Mnoo skodda, ze sem nesel.. puvodne sem mel v planu jit se jeste nekam projit, protoze brzke ukonceni turnaje mi vytvorilo cca 2hodiny volnyho casu. Nakonec sem se cvhili prochazel kolem hlavaku, pak zapadnul dovnitr, kde jsem za poslechu hudby hral mahjong, chvili sledoval jakesi nataceni cehosi, pak sem si kreslil, ( ale vsehcno skoncilo v kosi Razz) púöte pozoroval lidi mnoo a pak uz jenom sednul do vlaku, najed se a cestoval domu ( dalsi 2 hodiny)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Sniper napsal:
Jo, turnaj se rekl. poved, s tim souhlasim. Ale vetsi ucast by nevadila. Ale skoda ze jste nikdo nesel s nama do Darumy...pod vlivem caje nas s Binarkem napadaly veci kterejm se smejem jeste ted (a aspon cast musime udelat). Jinak fotky nejsou

Ja bych se smal jeste ted, ale jak jsem prisel zpatky na kolej, tak jsem pres noc nemohl poradne usnout, porad jsem se budil. A dneska me cely den silene bolela hlava... Ja jsem ten Caj caji caj nemel pit! >_< Jo kdyz se vypije "5-tlapka" (rozumejte 5/5 povzbuzujicich bodu) a pak se jeste pomuze s "3-tlapkou", tak to asi nema moc priznivy vliv >_< Pouceni pro priste...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
22.4.2006 - ITG dance cup 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)