DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! FF06 - Ubytovani (lidi, zlobite - DOPLNIT TO PATKU)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Marty napsal:
mmm, jak jste prisli na to ze jedu a budu se s Vami ubytovavat? Nezminil jsem se o tom nikde ani jednou. Take nejsem vubec prihlaseny na cely con - prave proto, ze jsem nevedel, zda pojedu a na jak dlouho a tak. No a nakonec nejedu vubec nikam Smile


Vsak tam taky nejsi. Se koukni co psala Molik o par radku vyse...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Jarnik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 31
Citovat
Mno tak jsem prihlasen, sorry, jestli to zpozdeni zpusobilo moc velke problemy. Kazdopadne stale nevim, jestli nebo kdy pojedu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JarnikOdeslat soukromou zprávu
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
# Čermák Petr
(XG) - Czech DDR ( nezaplaceno )

taky prihlasen...
stejny problem jako Jarnik Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jarnik napsal:
Mno tak jsem prihlasen, sorry, jestli to zpozdeni zpusobilo moc velke problemy. Kazdopadne stale nevim, jestli nebo kdy pojedu.


Trik cislo 1: tak se prihlas treba na jeden den nekdy v pulce nebo nakonci, kdy vis ze prijedes a dalsi doplatis na miste. Teoreticky by to melo jit, nebo se prihlas na dny, kdy vis ze tam budes. Dalsi varianta nezezdit no (jako tady stejne nikdo na 100 procent nevi jeslti pojede)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
napodobne, nikomu jsem nerikala ze tam pojedu, proc bych se proto mela prihlasovat?nikam nejedu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Lidii, fakt sorry ze na vas s xsoftem myslime i kdyz jste se neozvali a nevyjadrili nebo ze opravujem kixy organizatoru.

Rozumim, priste se budu starat sama o sebe. Ubytovani uzavreno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
nic ve zlym moliku ale pokud jsem se treba napriklad ja neozvala, tak je to podle myho ciste muj problem a asi to ukazuje na to, ze nemam zajem.O festivalu vim preci jen dost dlouho na to,abych popripade reagovala ci ne. tahle reakce mi prijde trochu prehnana...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vysvetlim svoje myslenkove pochody.

Od vsech peti lidi ktere jsme nahlasili jako rezervu (a ano je spatne ze to xsoft nevzal na vedomi a zacal vas
prudit na foru spolecne s tema dvema opozdilcema, za coz nemuzu) jsem v prubehu casu slysela slovo mozna.
Mozna na svatky, mozna na par dni, jeste nevim.

Znam situaci z minulych let a tak jsem chtela ja osobne a iniciativne am i pro to vase mozna nebo na par dni zajistit ze budete ubytovani s nami a nebo dokonce jine vyhody. Pro vas. Ne pro me nebo pro organizatory aby
meli vic lidi. Ano, xsoft to napsal zlym tonem, ale reakce martyho nebo odpoved Trina ted v 9 vecer uz jsem
prihlaseny me vazne mrzi. Myslim ze to opravdu necham na vas a nebudu rikat ze priste to neudelam protoze uz
ted vim ze pristi rok na FF nejedu, nepohodla sem se s organizaci tohodle festivalu a uz pul roku nam podrazi nohy.

Omlouvam se.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
-diky za doplneni seznamu Smile-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
FF06 - Ubytovani (lidi, zlobite - DOPLNIT TO PATKU)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)