DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Informace na jednom místě... prosím
Informace na jednom místě... prosím
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
ahojte, chtěla bych začít s DDR, protoze na FF06 me to dost chytlo. Forum uz prolizam docela dlouho, ale chtela bych si ty info nejak ujednotit... Muzete mi shrnout co všechno potřebuju abych mohla zacit hupsat? Připojovala bych to určitě k PCcku.

Zajimalo by mě:
- parametry PC (respektive notebooku)
- co vsechno si musim sehnat krome padu a softwaru
nejaky gamepad?)
- hodi se koupit tenhle pad: 3in1 Deluxe Ignition Dance Pad (http://www.play-asia.com/paOS-13-71-1i-49-en-15-dance%2Bpad-70-166b.html) nebo případně dva (http://www.play-asia.com/paOS-13-71-1i-49-en-70-166c.html)? Je mi sympaticky vzhledem i cenou... Smile
- je v brne nejaka "herna" nebo neco kde se muzu dozvedet info z prvni ruky
- kdyz je u padu napsane ze je kompatibilni jen s necim, je to problem pouze koncovky, nebo jeste neceho jinyho?
- jak velke jsou asi tak softy - pro případ ze bych si je chtela dovezt cestou ze zahranici (nerada bych pak platila za zavazadlo vic nez za postovne)

To je asi tak vsechno... Nebo bych mela vedet jeste neco, nez zacnu?

Díky moc...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Parametry PC : staci ti v podstate libovolny, alespon trochu "soucasny" PC ... to znamena procesor rekneme 1 GHz a vic, graficka karta GeForce 2 a vyse ... StepManie skutecne neni moc narocna a pokud nemas stroj stary vic jak 4-5 let tak to nebude problem.
co vsechno si musim sehnat krome padu a softwaru : krome padu a softwaru nepotrebujes skutecne nic dalsiho. Gamepad potrebuji pouze nase vyrabene hardpady - je to "spojka" mezi nasim bastlem a pocitacem, pokud mas ale pad napr. z PlayAsie tak z nej leze primo USB nebo ekvivalent
hodi se koupit tenhle pad ... : tenhle (dvoubaleni) ma od nas jeden clovek s nickem Deirh ... nemely by s tim byt vubec problemy protoze ma primo USB koncovku ... dvojbaleni jsem si z playasie kupoval taky a zalezi na tobe, jestli vyuzijes 2 pady (jestli chce hrat vic lidi, tak je to must-have, nez se furt stridat Smile
je v brne nejaka "herna" nebo neco kde se muzu dozvedet info z prvni ruky : ja jsem z Prahy, takze nemuzu moc slouzit. Info z "prvni ruky" se urcite dozvis na stredecnich srazech (topic tady)
kdyz je u padu napsane ze je kompatibilni jen s necim, je to problem pouze koncovky, nebo jeste neceho jinyho? : znamena to koncovku ... existuje spousta redukci, ktere v pripade nutnosti umozni pripojit i jinam ... nejznamejsi je asi DualShooter - ten umozuje pripojit az 2 PS2 pady k PC. Pripojit XboX pad k PC take jde, budto prepajenim koncovky nebo opet redukci
jak velke jsou asi tak softy - pro případ ze bych si je chtela dovezt cestou ze zahranici (nerada bych pak platila za zavazadlo vic nez za postovne) : softy se dodavaji slozene a ta krabice neni nejak enormne velka (kdyz jsem nakupoval z PlayAsie tak me postovne stalo snad 25$)

Jinak kdyz vybiras na PlayAsii ... tak hledej vlajecku EU u nazvu padu ... to znamena ze to pojede z nemecka a postovny je MNOHEM levnejsi a pres UPS to mas doma za 3-4 dny (vyzkouseno). Dal budes asi potrebovat songy, dobrej zacatek je tady
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
díky za info, uz se tesim az zacnu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
V Brne jsou lidi jako Bee_Boo a podobne, da se s nima domluvit na predvedeni (ale po FF asi ani neni potreba), na natahani dat (rekneme songu) a podobne. Na objednani z Play Asi nebo PG pouzivaj pls info a linky na http://ddr.pocitac.com

Jinak asi vse. Pripadne klidne poloz dalsi dotazy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jo jo, v brne byvaji sraziky stredecni na kterezto te odkazal juz WerK Smile kdyz budes chtit prijit tak se ozvi treba me do PM nebo Centime, nebo Wejnovi Smile) ono to je celkem jedno (i kdyz ted o prazdninach v brne moc nejsem)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
A ten komp nemusi byt ani tak dobry.. moje PIII procak 600 a grafika integrovana 32 a taky mi to jelo bez problemu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
DAMNED napsal:
A ten komp nemusi byt ani tak dobry.. moje PIII procak 600 a grafika integrovana 32 a taky mi to jelo bez problemu...


A ja hodne dlouho jel na Celeron 400 + 128MB RAM a nejakym Voodoo3..hruza ale slo to:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Jeste mam doplnujici dotaz... kde jinde berete songy? na te SM jich neni zas tak moc... treba se mi libi "Why Me" od desire,a le nasla jsem k tomu jen seznam kroků... soubor, ktery by se dal pichnout do SM, jsem nenasla... Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=64
tady mas docela hafo stranek se songama avsak tak polovina jich nefunguje....
song why me je myslim v packu ITG1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Informace na jednom místě... prosím
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)