DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Koupe padů na Playasii live :-)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Koupe padů na Playasii live :-)
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Rozhodla jsem se udelat takovy pekny zaznam prubehu objednavky z playasie... pro ostatni pripadne objednavatele Smile

Takze zaciname:
10.8.2006 vecer - objednana sada 2 padu deluxe ignition za 59,90, zaplaceno internetovou kartou, doruceni - UPS (cena 26,40)...


citace:
:BB Edit:
ja musel to Life prepsat na Live Wink
sry malem mi to vykloubilo mozek

tak takovou chybu jsem uz neudelala nekolik let ohmy a to me to zivi *stydi se*, zrejme se nezvladam bavit se setrou, "obdivovat" jak ji to trefovani sipek na klavesnici "krásně" jde a jeste u toho tvorit...


Naposledy upravil E.Va. dne pá, 11.srpen 2006, 13:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
10.08.2006 - 21:08 "Preparing order through European shipping center" bike

jeste dodám: "Estimated shipping date: On or before Aug 14, 2006" (a to znamena mozna uz i 13, protoze tam zrejme maji casovy posun a moje objednavka je registrovana ze zitrejsim datem Shocked )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jako jo, celkem je sance ze to pres DHL dorazi tak rychle, ale spis 14ho a vyse
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
11.08.2006 13:13 - Order shipped Twisted Evil

dodatek - jen porad nemam cislo treckingu... Sad to me trochu stve... docela rada bych videla jak se koberecky blizi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
To by melo byt cislo objednavky, mailem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ja mel teda tracking uplne dole na strance objednavky na PA
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
na PA mi to pise jen:

Shipping type: UPS
Shipping weight: 4.40 kg

Live UPS shipping data
Error connecting to UPS server. Please try again later!

A v potvrzení odeslání:
Shipping details
Shipping type: UPS
Tracking number: N/A
Shipping date: 11, Aug. 2006

zkusila jsem zadat cislo objednavky jako track number na UPS a nezere to... chjo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
E.Va. napsal:

Live UPS shipping data
Error connecting to UPS server. Please try again later!

evidentne je problem u UPS tak holt musis pockat nez to spravi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
vsak pockej, ne? za par dni to mas doma...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
číslo na tracking stale nemam a když jsem psala na playasii dotaz, neobtezovali se odpovedet...

Ale uz mi volali z UPS, jestli jsem doma... nejsem... takze budu mit koberecky zitra (tzn o 3 pozdej nez avizovali v potvrzeni objednavky, ale jeste porad to je v mezich Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak takovehle zpozdeni by me vubec nevzrusovalo, a pokud uz ti volali tak neni co resit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
najed si na stranky, klikni na objednavku a tam dole to je napsany...jinak bych chtel taky mit takovy stesti...ja kdyz jsem to objednaval, tak order shipped tam nabehlo po tydnu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Yzergin napsal:
najed si na stranky, klikni na objednavku a tam dole to je napsany...


no právě že není - to je to co me stve, ze jsem chtela vedet kde to je, abyhc mohla byt doma az to dovezou a nemusela se s nima nahanet... Kvuli tomu jsem si priplatila...

Order shipped tam naskocilo tak brzo zrejme kvuli platbe internetovou kartou - meli penize hned, takze nebylo proc cekat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Frennky DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.07.2006
Příspěvky: 8
Citovat
ja teda nevim, taky jsem mel objednano to samy co E.Va, zaplatil jsem 10-ho pres MB, doprava normalne pres postu
11-ho bylo shipped

a vcera u me rano zvonil postak, ale nejak jsem na nej nemel cas tak sem si to vecer vyzved na poste Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FrennkyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

JE TO TADAY!
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Tak uz mam koberce doma - v poledne dorazil UPSák s krabicí a podle vseho mi i vsechno funguje... tak jdu pokracovat v zajizdeni...

to frennky: kdybych to vedela, tak jsem si to nechala poslat taky klasickou postou a mohla jsem usetrit - sledovani mi nefungovalo, a dorazily stejne rychle...

odcházím... šipka doleva šipka nahoru šipka dolu šipka doprava
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Koupe padů na Playasii live :-)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)