DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Avatar chat
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Avatar chat
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak se pochlubte novym Avatarem (ikonkou) ... nebo se vyjadrete k avataru ostatnich useru.

PS: Uloadovat si uz muzete i vlastni o max velikosti 120x120 (48kB).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Chlubim se pridanim tohoto prispevku^_^.
Xsoft: Tvoje ikonka se mi strasne libi. Ale udelala bych ten napis trochu...uhlednejsi..nevim zda se mi trochu ohlodany...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
xsoft > sorry, ale prijde mi ze to v tom tvem avataru je zenska Very Happy Je to jen muj dojem ? Je to schvalne ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Molik napsal:
xsoft > sorry, ale prijde mi ze to v tom tvem avataru je zenska Very Happy Je to jen muj dojem ? Je to schvalne ?


No .. samozrejme, mas pravdu? Prece nebudu lidi strasit svoji podobiznou Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
Xsoftiku mas docela peknou ikonu ale preci jen ta S'Tsung je hezci ;o)
to sis delala sama???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pokud myslis avatar (ta vetsi konka), tak ja jsem si ji jen prevedl z jednoho XboXovyho pozadi + text.
Co se tyse STsung ikonky, tak bych rekl samovyroba. Je to clovek mnoha takentu (malovani included).
Pokud myslis ikonku ranku, tak prave TED se moderatorska ikonka upratovala. Puvodni jsou prevzate z jineho fora, ale tyhle co ted mame natunila Molik (to je ta postava v startrekovym co skace na Sakuru) .. ale to asi jeste predbiham :wink: hoops :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
myslel sem avatara S'Tsung je to vazne pekne .. moc pekne Surprised)
coz mi pripomina mate nekdo najakou pisen od Boney M??? ja DC++ nemuzu kvuli firewall Surprised/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No tak se protuneluj.
Jo je to vlastni vyroba, ale koukala jsem pri tom na svuj pad. Puvodne jsem to chtela na tricko...bylo to delany ve vectorech. no...ale...jsem lenoch...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
v okamziku kdy spustim FW se do me naboura bratruv pocitac z LAN protoze on zadny FW nepouziva a nase mala sestricka stahne z netu kde jakou kravinu ......
btw. pokud to vazne mas vektorove tak jsi silena ze si to nevyuzila i jinak Surprised)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To jsem nejak nepochopil.

FW se da nastavit tak, aby k nemu nikdo jiny nemohlo (heslo). DC++ a podobny veci se daji nastavit aby pred FW sli dal. A pokud sestra neco stahuje, .. jo to se stava. Na to existuje reseni zvane ad-aware a mozna i hodnoceni obsahu.. ale to opravdu nepouzivam. Pak taky existuje Guest konto a osekani prav.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Off topic?
Zeby?
ale mam pekneho avatara Razz , ted si konecne snad udelam wlastniho a ne jen vystrihnutyho odnekud Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
S'Tsung: Nejen ze je ta ikonka uzasna na pohled - muzu takhle rikat, ze mam doma specialni "S'Tsung pad" ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak novy wobrazek, je takovy preplacany Smile konstruktivni kritiku vitam Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
nechces oddelat ty zbrane?
a vis jak se to rika "zelena modra pro blazna dobra" => zmen jednu tu barvu ....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ok predelame Smile nevim jak se to rika, nemam talent Wink

:EDIT: zmena complete, puvodni jsou tady:


Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Avatar chat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)